صفحه 65 از 179 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام دوستان یک سوال داشتم
    آیا برای نشون دادن وضعیت مالی ضامن یک حساب 30000 یورویی تو فرانسه داشته باشه بسه؟ یا سند خونه و اینارم ترجمه کنم؟

Junior Member

یه سوال دارم از دوستانی که سفارت تشریف بردن، تو سایت سفارت نوشته که پاسپورت رو نگه میدارن واسه 12 روز، اگه لازمش داشتیم میتونیم ازشون پس بگیریم؟ واسه یه سفارت دیگه میخام

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shatami نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم
    آیا برای نشون دادن وضعیت مالی ضامن یک حساب 30000 یورویی تو فرانسه داشته باشه بسه؟ یا سند خونه و اینارم ترجمه کنم؟
    سلام
    ضامنتون باید درآمد ماهانه مناسب داشته باشه،که بتونه خرج شما رو علاوه بر خودش بده، و یا اینکه فیش حقوقیش رو نشون بدید، البته این حسابشون هم نکته مثبتی محسوب میشه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshirih نمایش پست ها
    یه سوال دارم از دوستانی که سفارت تشریف بردن، تو سایت سفارت نوشته که پاسپورت رو نگه میدارن واسه 12 روز، اگه لازمش داشتیم میتونیم ازشون پس بگیریم؟ واسه یه سفارت دیگه میخام
    سفارت پاسپورت رو نگه نمیداره، ولی یه مهر میزنن تو پاسپورتتون که یعنی پرونده شما در حال بررسیه، بعد از این مهر، تا زمان مشخص شدن نتیجه ویزاتون، برای کشورهای اروپایی دیگه نمیتونید اقدام کنید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

سلام، بازم فوری
    من امروز یه ایمیل از دانشگاهی که ازش پذیرش دارم دریافت کردم. برام اسکن یه نامه رو فرستادن که علاوه بر مشخصات فردی من و مشخصات پروژه ای که باید اونجا انجام بدیم (اسامی اساتید راهنما، محل کار و قرارداد 3 ساله)، به این نکته اشاره شده که من بعد از دریافت اسکالرشیپ فلان به مبلغ فلان موفق به ثبت نام در دانشگاه فلان در سال تحصیلی 2013-2014 شدن. البته تاریخ هم زده شده. و در آخر هم توسط
    directrice de l’Ecole Doctorale Ingénierie
    امضا شده، البته نمیدونم چرا هنوز مهر نزدن!
    اصل این نامه ظاهرا آخر این هفته برام پست میشه (شاید به خاطر همون مهرش باشه، نمیدونم).
    میخواستم ببینم آیا این نامه برای نشون دادن به سفارت، تواما به عنوان نامه ی پذیرش و اسکالرشیپ، مشکلی نداره؟
    این نامه از طرف Graduate School برام ارسال شده و توی نامه هم به اون اشاره شده. این مشکلی نداره؟
    راستی باید به من پست بشه یا به سفارت؟ چون این سوال رو هم ازم پرسیدن.
    پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگذارم
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سفارت پاسپورت رو نگه نمیداره، ولی یه مهر میزنن تو پاسپورتتون که یعنی پرونده شما در حال بررسیه، بعد از این مهر، تا زمان مشخص شدن نتیجه ویزاتون، برای کشورهای اروپایی دیگه نمیتونید اقدام کنید
    ممنون بابت راهنماییتون، ممکنه سفارت امریکا به این مهر حساس بشن؟ مورد مشابهی رو سراغ ندارین؟

Junior Member

سلام من امروز زنگ زدم سفارت گفت پاسپورت میمونه اینجا دست ما! از امسال اینطوری شده

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط shatami نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم میخوام برم پیش برادرم زندگی کنم که اونجاست و اتاق اضافه داره. سفارت گفت یه نامه بنویسه که من این آقا رو جا میدم بهش به پیوستشم کپی قبض برق یا تلفن کپی سند خانه کپی کارت ایدانتیته(من برادرم فرانسویه)
    سلام،
    من پاسخشون رو بطور پیام شخصی دادم، اما چون موضوع شما نیز بود و ممکنه در آینده نیز برای دوستانی کارآمد باشد عرض میکنم،
    اگر شخصی قرار است
    در فرانسه گواهی اسکان نزد خود رو برای شما ارائه کند، چنین مدرکی بعنوان
    Attestation d'hébergement
    شناخته میشود..برای این منظور یکی از دو فرم زیر را

http://www.ingdirect.fr/data/pdf/cc/...ebergement.pdf
    http://www.allauch.com/textes/pdf/electeur_annexe2.pdf

میتوانید پر کنید، قسمت اول مربوط به Hébergeur یا شخص اسکان دهنده و آدرس محل اسکان هست ، بحش دوم مربوط به Hébergé یا سکنی گیرنده که شما باشید میشود که بایستی کامل کنید و به امضا شخص صادر کننده برسد در انتها.. همونطور که در ذیل فرمها نیز مشخص شده شخص hébergeur بایستی به همراه این گواهی
    یک کپی از کارت شناسایی معتبر خودشون + مستندات محل سکونت (مثل قبوض برق یا آب و ... رسید اجاره بها برای مستاجرین) نیز همراه با این فرم پرشده ارائه کنند.

در ارتباط با منبع مالی مورد سؤال شما، رقم مذکور از کافی هم بیشتر هست..

نقل قول نوشته اصلی توسط ir0098 نمایش پست ها
    سلام، بازم فوری
    من امروز یه ایمیل از دانشگاهی که ازش پذیرش دارم دریافت کردم. برام اسکن یه نامه رو فرستادن که علاوه بر مشخصات فردی من و مشخصات پروژه ای که باید اونجا انجام بدیم (اسامی اساتید راهنما، محل کار و قرارداد 3 ساله)، به این نکته اشاره شده که من بعد از دریافت اسکالرشیپ فلان به مبلغ فلان موفق به ثبت نام در دانشگاه فلان در سال تحصیلی 2013-2014 شدن. البته تاریخ هم زده شده. و در آخر هم توسط
    directrice de l’Ecole Doctorale Ingénierie
    امضا شده، البته نمیدونم چرا هنوز مهر نزدن!
    اصل این نامه ظاهرا آخر این هفته برام پست میشه (شاید به خاطر همون مهرش باشه، نمیدونم).
    میخواستم ببینم آیا این نامه برای نشون دادن به سفارت، تواما به عنوان نامه ی پذیرش و اسکالرشیپ، مشکلی نداره؟
    این نامه از طرف Graduate School برام ارسال شده و توی نامه هم به اون اشاره شده. این مشکلی نداره؟
    راستی باید به من پست بشه یا به سفارت؟ چون این سوال رو هم ازم پرسیدن.
    پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگذارم
    دوست گرامی، هرگونه مدرک و مستندات صادر شده از سوی دانشگاه رو در پرونده داشته باشید، تأثیر مفیدتری خواهد داشت. (الزاماً اصل دریافتی رو هم نداشته باشید و فقط فایل اسکن شده بطور ایمیل رو هم میتونید پرینت کنید و قابل قبول خواهد بود.) اما در خصوص مخاطب مدارک توصیه بنده این هست که به آدرس خودتون دریافت کنید تا مطمئن باشید چنین مدرکی به دستتون رسیده است. چراکه اگر به مقصد سفارت بخواهید ارسال کنند، ممکن است به هر دلیلی (بی نظمی و شلوغی کارهای سفارت و ..) از دریافت آن آگاه نشوید و دردسرهای مختلفی در پی باشد (از جمله اتلاف وقت!!) اما حالت ایده آل آنست که مدرکی که برای شما ارسال میشود یک رونوشت نیز به سفارت فرستاده شود یعنی به هردو مقصد که دیگر مشکلی در پیش نباشد.
    سلام برشما خانم آیدا، البته من هم بتازگی از نزدیکانی که برای دریافت ویزا اقدام کرده بودند شنیدم که پاسپورت تا زمان صدور ویزا نزد سفارت ضبط میشود و پس از این پروسه به دارنده آن باز پس داده میشود (یا با ویزا، یا بدون ویزا..) البته این مورد در خصوص ویزای توریستی بوده اما احتمالاً شرایط جدید هست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    آیا با مدرک موقت که توش نوشته ارزش ترجمه ندارد (به فارسی) و البته اون رو کاشیگر ترجمه کرده و سفارت هم تاییدش کرده میشه برای ویزا اقدام کرد یا اینکه بعدا گندش درمیاد و باعث میشه و ویزا ندن؟
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

من الان با همین مدرک موقت اقدام کردم و ویزام رد شد (4 جولای ردی اومد). میخوام بدونم بخاطر همین مدرک موقتم ردم کردن؟ کی میتونم دوباره برای ویزا اقدام کنم؟وقتی جواب نانت اومد بلافاصله میتونم یا باید 3 تا 6 ماه از تاریخ ریجکت بگذره؟
    خواهشا راهنماییم کنید
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)