صفحه 50 از 286 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام

البته شما نگفتین کدوم سفارت، اما با این حال هیچ نگران نباشید و طبق اونچه به شما گفته شده عمل کنید
    معمولا در زمانی که شما به کلیرنس می خورین، برگه با شماره ردیابی داده میشه، در غیر این صورت هیچ

موفق باشید
    she was interviewed in Dubai

پیش فرض پاسخ : سفر توریستی به آمریکا با دعوت‌نامه از اقوام

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    سلام
    اگر شما قبلا سفر خارج از کشور نداشتید، من اصلا توصیه نمی‌کنم برای ویزا اقدام کنید، چون به احتمال خیلی بالایی رد خواهید شد. کمتر پیش میاد که به افراد جوون و مجرد ویزای توریستی بدهند. در مورد سپردن وثیقه من اطلاعاتم به روز نیست و این تاپیک هم برای این کار مناسب نیست. سوالاتتون در مورد خروج از کشور رو در انجمن مربوطه مطرح کنید.
    من هم با داشتن ویزای شنگن،سند خونه،مدارک مالی و کاری محکم چهارشنبه بدون تقریبا هیچ سوالی از آنکارا ریجکت شدم جالب اینجاست که من هنوز دلیلش رو هم نمیدونم!!!!!

Junior Member

سلام
    من ۲۸ سال سن دارم و صاحب یک شرکت با بیش از ۷ پرسنل هستم
    ۶ سال هست که ازدواج کردم و خانم من باردار هستش.
    دوست صمیمی من در آمریکا برای بنده دعوتنامه ارسال کرده. من قصد دارم که یک ماه سفر توریستی داشته باشم.
    از آنجایی که ملک و شرکت و سابقه کار دارم و از آنجایی که خانم باردار من در ایران خواهد بود تمامی این ها مدرک دال بر برگشتن من هستند
    به نظر دوستان چند در صد احتمال ویزا دادن به من هستش؟

Junior Member

سلام دوستان، من حدود ۲ ماه و نیم پیش از ارمنستان برای ویزای توریستی به همراه همسر و مادرم اقدام کردم، دلیل اقداممون عروسی خواهرم بود، آفیسر به من گفت که ۳ روز بعدش میتونم برم ویزا رو بگیرم ، اما مادر و همسرم باید صبر کنند، الان نزدیکه ۱ ماه و نیمه که من اینجا منتظر رسیدن ویزاشونم، و حدود ۲ ماه نیم از زمان مصاحبه می گذره.... مادرم به عروسی دخترش نرسید و بعد از مکاتبه های فراوان به سفارت ، به ما گفتند که هردو در مرحله ۲۲۱ g
    دینای شدن و ما باید منتظر بمونیم!!! ولی دیگه هیچ خبری نشده، کسی در این مورد اطلاعی داره؟؟ ممنون

Junior Member

دوستان عزیز آیا ترجمه مدارک برای محل هایی که به زبان فارسی مصاحبه میکنن لازمه؟ برای اثبات رابطه برادری و خواهری شناسنامه پدر و مادر هم نیاز هست برای ترجمه؟

Junior Member

دورود دوستان.آیا اینجا کسی هست که برای ویزای توریستی بیش از ۱۰۰ روز منتظر باشد؟شما اقدامی نکردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra1988 نمایش پست ها
    دورود دوستان.آیا اینجا کسی هست که برای ویزای توریستی بیش از ۱۰۰ روز منتظر باشد؟شما اقدامی نکردید؟
    ما اوسط مارچ مصاحبه داشتیم و قبول شدیم ولی الان بیشتر از 4 ماهه منتظر کلیر شدن هستیم. خانوادگی (4 نفر) اقدام کرده بودیم اما ویزای هیچکدوم نیامده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra1988 نمایش پست ها
    سلام
    من به همراه همسرم امروز دقیقا 200 روزه میشه که منتظریم. از دوبی هم اقدام کردیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hh1354 نمایش پست ها
    سلام
    من به همراه همسرم امروز دقیقا 200 روزه میشه که منتظریم. از دوبی هم اقدام کردیم.
    کسی می دونه چرا ویزاهای توریستی را تا این حد دیر کلیر می کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gigapars نمایش پست ها
    کسی می دونه چرا ویزاهای توریستی را تا این حد دیر کلیر می کنند؟
    شما کی اقدام کردین و از کجا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)