صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 670

موضوع: راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزای دانشجویی و مسائل مربوطه

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ohoh نمایش پست ها
    حالا كه خبري از ويزا نيست من كه پول را ميخوام پس بگيرم/ امروز چندتا صراف رفتم قضيه را گفتم ،ميگفتن ما حساب كرون نداريم / خوب من چكار كنم ؟ اونا حسابهاي دولاري و يا يورويي داشتن/ميگفتن به اين حسابها يورو يا دلار ميشه ريخت!
    كسي اطلاعي داره چه كار بايد كرد يا كسي اقدامي كرده؟
    ممنون از راهنمائي تون
    صراف ها اینطور گفتن! آخه آدم برای هر کاری که نباید یه حساب به همون ارز داشته باشه. دانشگاه کرون میفرسته، بانک کرون دریافت میکنه و به نرخ روز بانکی به یورو تبدیل میکنه و به حساب مشتری میریزه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در خصوص نحوه تعامل با سفارت نروژ جهت اخذ ویزا و مسائل مربوطه

به نظرتون اگه از سفارت کشوری غیر از ایران هم واسه گرفتن ویزا اقدام کنیم همین مشکل پیش میاد؟ یعنی چون ما ایرانی هستیم ویزا نمی دن یا چون از ایران اقدام میشه؟ من الان خارج از ایران زندگی می کنم و می تونم از سفارت اینجا اقدام کنم. نظرتون چیه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط shaki127 نمایش پست ها
    به نظرتون اگه از سفارت کشوری غیر از ایران هم واسه گرفتن ویزا اقدام کنیم همین مشکل پیش میاد؟ یعنی چون ما ایرانی هستیم ویزا نمی دن یا چون از ایران اقدام میشه؟ من الان خارج از ایران زندگی می کنم و می تونم از سفارت اینجا اقدام کنم. نظرتون چیه؟
    سلام
    نمي شه به اين سوالتون خيلي جواب قاطعي داد! ولي بطور مثال ٢ سال پيش من و يكي از دوستانم براي ويزاي استراليا اقدام كرديم. ايشون از مالزي و من از ايران! موضوع تز ايشون حتي از من حساس تر بود، ولي ايشون كمتر از ٣ ماه ويزا گرفت و من بعد از ٩ ماه انتظار ويزام نيومد!
    پس نميشه گفت بي تاثيره!

موفق باشيد
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

Junior Member

hi, sorry I cannot type Persian because I do not have a Persian Keyword. I have applied for a work permit to UDI . In fact my employer has applied on behalf of me. It has been several weeks but UDI says :Your application is among a number of cases that require further clarifications by the UDI before a decision can be made.. I am just wondering if any of you has received such a reply and how long it took for you to get your permit? Is it because of having an Iranian passport?
    Anyone got rejected after receiving this reply from UDI? I am very concerned and UDI is not responsive

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط AngryBird نمایش پست ها
    hi, sorry I cannot type Persian because I do not have a Persian Keyword. I have applied for a work permit to UDI . In fact my employer has applied on behalf of me. It has been several weeks but UDI says :Your application is among a number of cases that require further clarifications by the UDI before a decision can be made.. I am just wondering if any of you has received such a reply and how long it took for you to get your permit? Is it because of having an Iranian passport?
    Anyone got rejected after receiving this reply from UDI? I am very concerned and UDI is not responsive
    سلام
    استادتون مداركتون رو به كجا تحويل داد؟ sua? يا udi?
    مي تونم رشتتون رو بپرسم؟
    چه تاريخي اقدام كردن؟
    براي phd اقدام كردين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_k1363 نمایش پست ها
    سلام
    استادتون مداركتون رو به كجا تحويل داد؟ sua? يا udi?
    مي تونم رشتتون رو بپرسم؟
    چه تاريخي اقدام كردن؟
    براي phd اقدام كردين؟
    Hi, thanks for your reply. I have applied for a work permit to work in norway, not to do a PhD. My employer has been very helpful to apply on my behalf to SUA. I am a computer engineer. It has been 3 weeks.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط AngryBird نمایش پست ها
    Hi, thanks for your reply. I have applied for a work permit to work in norway, not to do a PhD. My employer has been very helpful to apply on my behalf to SUA. I am a computer engineer. It has been 3 weeks.
    خوب پس هنوز دير نشده، من دو نفر با وضعيت شما ميشناسم كه ٣ هفته اي ويزاشون اومد. من خودم دو هفتس كه واسم اقدام كردن .به نظرم شما ديگه همين روزا منتظر باشين

موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان
    از بچه هاي NTNU كه ويزا نگرفتن آيا كسي deposit money را پس گرفته ؟ من يك هفته است كه شماره حساب دادم ولي هيچ خبري نيست! سوال هم ميپرسم جوابي نميدن
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

سلام
    دوست عزيزمون angry bird امروز ويزاشون اومد چون ممكنه خودشون سرشون شلوغ باشه من اينجا اعلام كردم.
    به اميد اومدن ويزاي ساير دوستان

Junior Member

من دوشنبه تماس گرفتم گفتن این پروسه ٢ تا ٣ هفته طول میکشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط ohoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از بچه هاي NTNU كه ويزا نگرفتن آيا كسي deposit money را پس گرفته ؟ من يك هفته است كه شماره حساب دادم ولي هيچ خبري نيست! سوال هم ميپرسم جوابي نميدن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)