صفحه 799 از 1371 نخستنخست ... 2996997497897907917927937947957967977987998008018028038048058068078088098498991299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,981 تا 7,990 , از مجموع 13709

موضوع: نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد ایمیل های دریافتی از اساتید

نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    تائید میشه.
    البته ایمیل زدن که مجانی هست. اگه من بودم بهش جواب می دادم که باشه می فرستم. می خواهید مدارک کاملم رو برای شما ارسال کنم تا در مورد من بتونید بهتر تصمیم بگیرید؟

ای بابا. آرزو می کردم یکی بگه تمپلت نیست
    آمریکاست
    2، 3 تا استاد دیگه هم توی این دپارتمان هستن که مچ هستن. به اونا ایمیل بزنم یا پیگیر همین باشم؟ البته این از همه بهتر بود

Global Moderator

Simon آواتار ها

خوب ادامه بديد چرا زود نا اميد ميشيد. خيلي بايد ايميل بزندي و بعد ببينيد اگر جواب زيادي نگرفتيد ايميل و رزومه اتون رو مرمر كنيد شايد جايي در اونها ايرادي وجود داره. الان كه ايشون جواب داده شما ميتونيد به بقيه ايميل بزندي چون قول خاصي به شما ندادن كه. ميتونيد از ايشون هم بيشتر بپرسيد ولي اين جوابي كه داده به نظرم جايي براي حرف نذاشته. گفته بعد از رسيدن كليه ي مدارك شركت كننده ها همه رو با هم بررسي ميكنه.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member QLadyQ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SBU

دوستان این جواب یکی از اساتید امریکاست به ایمیل اول من :
    Dear Lady Q,

Your interests indeed seem to overlap with mine, especially since I am currently interested in architecture of Central Asia (thus old northern Persia) and Armenia. Unfortunately the admission system in the USA treats all foreign candidates in the same way. Unless you find somebody who has substantial research grants (which I don’t have) and is willing to invite you as a research fellow, you must simply apply for admission to a graduate program and, if admitted, be prepared to pay the tuition. If you admitted to the University of Minnesota you may enroll into my classes and I would gladly work with you.
    I wish you success in your professional plans.
    Regards,

یه چند تا سوال داشتم :
    الان ایشون که فاند ندارن مسلما, به من می گن که یه استاد دیگه بگرد پیدا کن که بهت پول بده , و اگه اومدی حالا تو کلاسای منم می تونی شرکت کنی؟؟ یا این که منظورشون اینه که باید اول اپلای کنی تا کسیو پیدا کنی؟ یا دارن می گن که نداریم فاند که نداریم اصلن؟؟
    حیف استاد خوبی بود.............آیا تشکر و بدرود بگم بهش در حرکت بعد؟
    پیشاپیش با تشکر از راهنمایی

Junior Member QLadyQ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SBU

Dear Lady Q,
    Thank you for your interest in my work. Your proposal and your CV are interesting. However I have no research assistant ship available to help support your
    presence here. If you were to apply and come as a graduate student would be delighted to meet and discuss your interests

دوستان عزیز, آیا این ایمیل تمپلیتی بیش نیست و ایشون در انتها صرفا از روی ادب پیشنهاد یک گپ و آشنایی دادن؟ ....من تشکر کردم که : منم مشتاق دیدار شما هستم:|....کار دیگه ای نباید انجام بدم؟؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان بعد اینکه به استادی ایمیل زدم و ت رزومم نوشتم که gre رو نوامبر میدم برام نوشت که حالا که gre ایت نوامبره پس خیلی خوبه که بتونی برا fall 2014 اپلای کنی که منم نوشتم دقیقا می خوام همین کار رو بکنم حالا این جوابو داده...چطوره این؟

Great!
    Please keep me informed how it goes.
    Your admission and assistantships depend on your academic credentials and amount of funding that I can support.
    If you are great, you will get it through!

لامصب یه چی می نویسن که دیگه نمی دونی چی جواب بدی که ارتباطه بیشتر شه....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    دوستان بعد اینکه به استادی ایمیل زدم و ت رزومم نوشتم که gre رو نوامبر میدم برام نوشت که حالا که gre ایت نوامبره پس خیلی خوبه که بتونی برا fall 2014 اپلای کنی که منم نوشتم دقیقا می خوام همین کار رو بکنم حالا این جوابو داده...چطوره این؟

Great!
    Your admission and assistantships depend on your academic credentials and amount of funding that I can support.

یه تجربه کوچولو... اگر اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن.
    قرار نیست که با استاد هر روز در تماس باشید و هر ایمیلی که میده دنبال یه چیز باشید که جوابش رو بدید و رابطه تون رو گسنرش بدید.. یه دوستی میگفت ماهی 1-2 تا ایمیل هم رد و بدل شه کافیه. الان تو جواب ایشون بگو مرسی، خبر میدم. بعد برو GRE بخون، هر وفت نتیجه اش اومد بهش ایمیل بزن که اینم نتیجه ام.

موفق باشیم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط QLadyQ نمایش پست ها
    Dear Lady Q,
    Thank you for your interest in my work. Your proposal and your CV are interesting. However I have no research assistant ship available to help support your
    presence here. If you were to apply and come as a graduate student would be delighted to meet and discuss your interests

دوستان عزیز, آیا این ایمیل تمپلیتی بیش نیست و ایشون در انتها صرفا از روی ادب پیشنهاد یک گپ و آشنایی دادن؟ ....من تشکر کردم که : منم مشتاق دیدار شما هستم:|....کار دیگه ای نباید انجام بدم؟؟

تمپلیت نیست. ایشون صریحا به شما گفته اند که فاند ندارند!

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها

Great!

ایمیل زدن به نظر من فایده ای نداره چون استادها در نهایت کل اپلیکیشن ها رو کنار هم میذارن و بهترین رو انتخاب میکنن. هر چقدر هم که ارتباط شما با استاد زیاد بشه، نمیتونه قول صد درصد بده. یکی از دوستان من که با من تو یه تیم تحقیقاتی هستیم، خانومش هم همراهش آمریکاست و ایشون شاگرد اول لیسانس و ارشد شهید بهشتیه و سر کلاسا هم میاد و کلی به ما کمک میکنه تو ریسرچ گروه. با این وجود استاد گفته باید اپلای کنه و در نهایت اگه از بقیه اپلیکنت ها رزومش قوی تر باشه، اونو میگیره. این در حالیه که این خانوم داره عملا تو این تیم تحقیقاتی کار میکنه و به استاد کمک میکنه. برای همینه که میگم هر چقدر هم ارتباط یه نفر توسط ایمیل با یه استاد خوب باشه، در نهایت همه مثل هم برخورد میشه باهاشون. البته اینو هم بگم که استاد من به شدت تمایل داره که دانشجوهاش ایرانی و از شریف یا تهران باشن چون وقتی خودش دانشجو بوده نصف کلاس از شریف یا تهران بودن و همیشه میگه ایرانیها یک سوم چینیها هم کار نمیکنن ولی هوششون از چینی ها خیلی بیشتره.
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام... دوستان من متوجه جمله اخر ایشون نشدم! (استاد چینی تو یه دانشگاه کانادایی)

Your transcript looks good, and I would encourage you to apply to be my M.Sc. student, although the competition for several visa student spots is quite strong.

چه جوابی بهشون بدم ؟

ممنون.

سلام دوستان. این استاده اول بهم گفت که رزومه ت داغونم کرده بعد یه فایل برام فرستاده و گفته اگه این شرایط رو داری بهم خبر بده. حالا تو فایله جی آر ای 1300 میخواست و gpa 3.6 که من ندارم. و بهش گفتم که رفیق توقعاتت بالاس و نمراتم رو واسه ش نوشتم. حالا بهم این ایمیلو زده:
    Your GRE score is a bit lower than requested and the GPA is lower than what we are looking for. Could you send me a transcript that includes all grades?

Thank you in advance.

حالا من تا دو هفته دیگه نمیتونم برم پی دارالترجمه و .... به نظر شما چجوری وقت تلفی کنم و چه بحثی رو پیش بکشم؟؟ خودم میخوام بهش بگم که دو هفته دیگه برات میفرستم و راجع به کاراش سوال کنم. نظر یا پیشنهاد؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)