صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 96

موضوع: بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، شما کی مدارکتون رو فرستادین چون طبق محاسبات من حدودا باید نتایج دو هفته دیگه میومد (البته من اواخر آگوست فرستادم و دو ماه بعد می شه اواخر اوکتبر). فعلا که نتیجه ای برای من نیومده.
    احتمالا شما واسه اسکولارشیپ لحاظ شدی که هنوز نیومده! من 1 مقاله فارسی و 1 کتاب در حال نگارش فارسی دارم. تافل 100. لیسانس 14.5 و فوق 17.8 امیرکبیر. آخر آگوست فرستادم و نتیجه ام الان اومد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

ملبورن به من ایمیل زد که 20 دسامبر نتیجه اعلام میشه. من آگوست اپلای کردم !

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم برای اسکالرشیپ هیچگونه تخفیفی نمی دن. ولی برای پذیرش خالی می تونید ثبت نام کنید و بعد از اون یا از دوباره امتحان زبان بدید یا در دوره های زبان اونجا شرکت کنید. در ضمن من فوق لیسانسم رو (روزانه) چند ماه پیش خریدم. 7 تومن نمی شه. اگر 4 ترمه تموم کرده باشید در ترم آخر صفر واحد دارید (ادامه تز) و سه ترمه براتون حساب میشه. اگر 6 ماه از فارغ التحصیلی شما نگذشته باشه حدود 15% تخفیف میدن. من 4200 پرداخت کردم.
    آخه من سربازی هم دارم. باید 15 هم اونجا بذارم. واقعا نمی ارزه واسه چیزی که معلوم نیست این همه خرج کرد. خیلی ناراحتم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    آخه من سربازی هم دارم. باید 15 هم اونجا بذارم. واقعا نمی ارزه واسه چیزی که معلوم نیست این همه خرج کرد. خیلی ناراحتم...
    شما دانشگاه های دیگه هم اپلای کردید که مشکل زبان نداشته باشید؟ اگر اپلای کردید منتظر نتایج اونها باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    احتمالا شما واسه اسکولارشیپ لحاظ شدی که هنوز نیومده! من 1 مقاله فارسی و 1 کتاب در حال نگارش فارسی دارم. تافل 100. لیسانس 14.5 و فوق 17.8 امیرکبیر. آخر آگوست فرستادم و نتیجه ام الان اومد.
    فکر نکنم طولانی شدن به بورس شدن ربط داشته باشه احتمالا شما چون زبانت در حد مورد نیاز نبوده زودتر بررسی کردن. من حدودا یک ماه پیش بهم ایمیل زدن و گفتن مدارکت کامله و رفته به دپارتمان مورد نظر برای تصمیم گیری نهایی. به شما همچین ایمیلی زده شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

فکر نکنم طولانی شدن به بورس شدن ربط داشته باشه احتمالا شما چون زبانت در حد مورد نیاز نبوده زودتر بررسی کردن. من حدودا یک ماه پیش بهم ایمیل زدن و گفتن مدارکت کامله و رفته به دپارتمان مورد نظر برای تصمیم گیری نهایی. به شما همچین ایمیلی زده شده؟
    اگر زبان کسی مشکل داشته باشه اصلا consider نمی شه برای اسکالرشیپ.

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    اگر زبان کسی مشکل داشته باشه اصلا consider نمی شه برای اسکالرشیپ.
    کمیته اسکالر شیپ ملبورن که اصلا الان تشکیل نمیشه هنوز، منظور من همون بررسی های اولیه بود که اونایی که زبانشون اکی نیست همون اول سریع تر خبر میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

آخرین آپدیت در مورد اسکالرشیپ Flinders:
    the meeting is the day after tomorrow (24-Oct) to finalize the candidates within the Faculty, then the faculty will send those candidates to University level for further selection

دوستان امروز نامه ریجکت منم از دانشگاه ملبورن استرالیا اومد. واقعا نمیدونم دیلیل واقعیش چی بود چون شرایطم دیگه برای ادمیشن خالی خوب بود. حتی با استاد مکاتبه کردم و گفت از من حتما حمایت می کنه. داخل نامه نوشته که منابع کافی برای حمایت از موضوع شما پیدا نشده است. آخه مگه میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

دوستان امروز نامه ریجکت منم از دانشگاه ملبورن استرالیا اومد. واقعا نمیدونم دیلیل واقعیش چی بود چون شرایطم دیگه برای ادمیشن خالی خوب بود. حتی با استاد مکاتبه کردم و گفت از من حتما حمایت می کنه. داخل نامه نوشته که منابع کافی برای حمایت از موضوع شما پیدا نشده است. آخه مگه میشه؟
    سلام. رزومتونو میشه بکید؟ جاهای دیکه امیدوارم بکیرید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)