صفحه 36 از 137 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1368

موضوع: پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرسشهای مربوط به شروع زندگی در کانادا (مونترال)

من هرچی سایت اداره مهاجرت کبک رو گشتم جواب این سوال رو پیدا نکردم، دوستان مقیم اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم، از روزی که کلاسهای زبان رو آنلاین ثبت نام میکنیم و فرمها رو پست میکنیم تا روزی که مصاحبه کنن و کلاس رو مشخص کنن چقدر طول میکشه؟ از این نظر میپرسم که کلاسهایی که 13 فوریه 2014 شروع میشه رو از کی باید اقدام کنیم که بهشون برسیم؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

شما به محض اینکه لندینگ کردین ابتدا برای سین نامبر درخواست بدین و بعد کلاس ثبت نام کنیم چون زمان ثبت نام سین نامبر ازتون میخوان و اینکه چقدر طول بکشه بستگی به تعداد درخواست کنندگان داره مثلا من یک ماه قبل از شروع کلاس ها ثبت نام کردم ولی نوبتم نشد و دور بعد که ثبت نام کردم تقریبا 20 روز بعد برام نامه اومده بود که برم برای تعیین سطح. ولی در کل نمیشه پیش بینی دقیقی کرد و شما هرچه زودتر ثبت نام کنین بهتره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    من هرچی سایت اداره مهاجرت کبک رو گشتم جواب این سوال رو پیدا نکردم، دوستان مقیم اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم، از روزی که کلاسهای زبان رو آنلاین ثبت نام میکنیم و فرمها رو پست میکنیم تا روزی که مصاحبه کنن و کلاس رو مشخص کنن چقدر طول میکشه؟ از این نظر میپرسم که کلاسهایی که 13 فوریه 2014 شروع میشه رو از کی باید اقدام کنیم که بهشون برسیم؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

سلام دوستان
    از اقوام من يك نفر فردا براي مهاجرت به مونترال مي آيدو قصد دارند بعداٌمنزلشان را در ايران بفروشند و پولش را به كانادا بياورند .چطور بايد در فرودگاه اعلام كنندكه بعدا از ماليات معاف شوندو چطور بايد اين پول را به مونترال منتقل كنند ؟ ممنون از دوستان
    ویرایش توسط srj : October 27th, 2013 در ساعت 09:15 AM دلیل: تبديل فينگليش به فارسي

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kikisaroo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از اقوام من يك نفر فردا براي مهاجرت به مونترال مي آيدو قصد دارند بعداٌمنزلشان را در ايران بفروشند و پولش را به كانادا بياورند .چطور بايد در فرودگاه اعلام كنندكه بعدا از ماليات معاف شوندو چطور بايد اين پول را به مونترال منتقل كنند ؟ ممنون از دوستان
    بهترین کار اینه که همین رو به گمرک اعلام کنن و ازشون راهنمایی بخوان، فقط پولش رو باید طی چندین فقره حواله های زیر 10 هزار دلار و با فاصله بفرستن یا با کسی که میخواد دلار بفرسته ایران جابجا کنن وگرنه ممکنه دچار مشکل بشن.
    ویرایش توسط srj : October 27th, 2013 در ساعت 09:16 AM
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)

یه سوال کلی :

الان مثلا من بخوام هفته دیگه برم و نخوام برم خونه کسی ، چه کار باید بکنم ؟ برم هتل ؟ چند روزه می شه یه جا برای اجاره ( موقت یه ماهه مثلا) پیدا کرد ؟
    living and studying on Montreal

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_bahrami نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که همین رو به گمرک اعلام کنن و ازشون راهنمایی بخوان، فقط پولش رو باید طی چندین فقره حواله های زیر 10 هزار دلار و با فاصله بفرستن یا با کسی که میخواد دلار بفرسته ایران جابجا کنن وگرنه ممکنه دچار مشکل بشن.
    از طریق صرافی هربار تا چهل هزار دلار میتونید بیارید.

Junior Member

ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻭ ﺗﺸﮑﺮ ﺁﺯﺍﺩ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻫﺎﺗﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺯﺣﻤﺖ ﺑﮑﺸﯿﺪ ﯾﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﻣﺤﻠﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﻨﺘﺮﺍﻝ ﻭﺍﯾﻨﮑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺭﻭﺩ ﻣﺴﺘﻘﺮ ﺷﺪ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﯾﻦ ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer _ iaum

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    یه سوال کلی :

الان مثلا من بخوام هفته دیگه برم و نخوام برم خونه کسی ، چه کار باید بکنم ؟ برم هتل ؟ چند روزه می شه یه جا برای اجاره ( موقت یه ماهه مثلا) پیدا کرد ؟
    دوست عزیز این موضوع دقیقا دغدغه این روزهای منه... ما 4 DEC توی مونترال لند میکنیم در حال حاضربرای چند روز اول 2 -3 تا هتل پیدا کردم همچنین از سایت KIJIJI و sublet هم دنبال short time stay و یا sublet گشتم و از طریق فیسبوک هم مواردی رو پیدا کردم ولی هنوز هیچ کدوم قطعی نشده . به نظرم در ابتدا سابلت یه آپارتمان مبله برای یکماه یا حتی دو ماه اول بهتره چرا که مستقر میشی و سر فرصت وسایل خونتو با کیفیت و قیمت مناسب تهیه میکنی و بعدش با وسایل میشه به خونه جدید که توی این 2 ماه پیدا میکنی نقل مکان کرد ... دوستان لطفا نظراتشونو بگن و برای پیدا کردن آپارتمان سابلت اگه کسی نظری داره لطفا اعلام کنین ... سپاسگزارم
    Interview & CSQ:2010/07/22 ...F.F.N.:2010/07/25 ...Update from Paris:2013/05/06 ...Update Delivery:2013/05/21
    MEDICAL: 2013/06/28 .....Medical Delivery:2013/07/10 .....New CSQ: 2013/09/01 .....DM : 2013/10/11
    Passport Request : 2013/10/22 .......VISA: 2013/11/05....... Landing in Montreal : 2013/12/01

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

برای یافتن آپارتمان سابلتی بهترین روش همین kijiji و صفحات ف ی س بوک ایرانی های مونترال هست ، حتی یک صفحه ویژه همین آگهی های خونه هم در ف ی س ایرانی ها دارن که همیشه توش آگهی های سابلت یا ساب لیز پیدا میشه ، بعد که اینجا اومدین هم براحتی ظرف یکماه میتونین یک آپارتمان مناسب برای اجاره یکساله پیدا کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط mont نمایش پست ها
    دوست عزیز این موضوع دقیقا دغدغه این روزهای منه... ما 4 DEC توی مونترال لند میکنیم در حال حاضربرای چند روز اول 2 -3 تا هتل پیدا کردم همچنین از سایت KIJIJI و sublet هم دنبال short time stay و یا sublet گشتم و از طریق فیسبوک هم مواردی رو پیدا کردم ولی هنوز هیچ کدوم قطعی نشده . به نظرم در ابتدا سابلت یه آپارتمان مبله برای یکماه یا حتی دو ماه اول بهتره چرا که مستقر میشی و سر فرصت وسایل خونتو با کیفیت و قیمت مناسب تهیه میکنی و بعدش با وسایل میشه به خونه جدید که توی این 2 ماه پیدا میکنی نقل مکان کرد ... دوستان لطفا نظراتشونو بگن و برای پیدا کردن آپارتمان سابلت اگه کسی نظری داره لطفا اعلام کنین ... سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mont نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    برای یافتن آپارتمان سابلتی بهترین روش همین kijiji و صفحات ف ی س بوک ایرانی های مونترال هست ، حتی یک صفحه ویژه همین آگهی های خونه هم در ف ی س ایرانی ها دارن که همیشه توش آگهی های سابلت یا ساب لیز پیدا میشه ، بعد که اینجا اومدین هم براحتی ظرف یکماه میتونین یک آپارتمان مناسب برای اجاره یکساله پیدا کنین
    دوستان دقیقاً بهترین کار همینه، فقط خیلی خیلی دقت کنید که کجا دارید خونه میگیرید؟ سویت مبله (یعنی یه اتاق که گوشه اش گاز و یخچال هم هست و سرویس بهداشتی هم داره) اگه زیر 800 دلاره یعنی یه جاش میلنگه! حالا اگه بزرگتر باشه که گرونتره، البته بعضی وقتها یه کسی یه ماه خونه اش خالیه شاید ارزونتر هم بده، توجه کنید که تو مونترال و به خصوص مرکز شهر، کوچه با کوچه فرق داره و به خصوص اگه زمستون برید هر یه متری که از ایستگاه مترو دور بشید یعنی بیشتر باید سرما بکشید، بعضی از آپارتمانها هم جای زندگی نیست، یا همسایه ناجور دارید یا سیستم آپارتمان دچار اشکاله، یکی از دوستان من از همین صفحه فیس بوک یه خونه رو سابلت کرد که سر یه هفته دنبال یه خونه دیگه گشت و جابجا شد بس که مشکل داشت، اگه خونه ای میگیرد که البته بهترین کاره یا از یه آدم مطمئن بگیرید یا خودتون در مورد محل و ساختمون حسابی تحقیق کنید، به نطرم یه 200 دلار بیشتر خرج کنید و یه جای مطمئن بگیرید بهتره تا اینکه به مشکلات روزهای اول نامناسب بودن خونه هم اضاف بشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)