صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 68

موضوع: پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : پست مدارک از استرالیا به ایران

بستگی داره چی بخوای پست کنی و چقدر وقه میخوای به ایران برسه.
    اگر میخوای نامه معمولی پست کنی و مهم نیست واست چقدر طول میکشه، پست استرالیا (http://auspost.com.au) کمتر از 3 دلار واسه نامه‌های کوچک میگیره.
    ولی اگر بخوای بسته بزرگ پست کنی یا میخوای از پست express استفاده کنی خیلی پست استرالیا گرون در میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh90 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه مطمئن ترین روش پست مدارک از استرالیا به ایران چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta نمایش پست ها
    OCS

ocsmiddleeast.com

ارزون تر از همه پست های دیگه سرویسش هم از دوبی به بعد DHL تحویل می گیره.
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

پیش فرض پاسخ : پست مدارک از استرالیا به ایران

اینجا بچه ها با airmail پست استرالیا مدارک میفرستن، 3 دلار
    با registered post هم میتونی تا 500 گرم بفرستی 13-14 دلار. 10 روزه میرسه
    express post هم 15 دلاره حدودا و 7-8 روزه میرسه
    پست های دیگه گرونه و نمیصرفه و زمان رسیدنشون زیاد فرقی نمیکنه با این دو مورد بالا. چون دلیل اصلی طول کشیدن، گمرک ایرانه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا و مسائل مرتبط

با پست پیشتاز فرستادم Adelaide. وزن بسته 750 گرم. 20 روز طول کشید (خودش میگفت حداکثر 5 روز!!). هزینه=95 هزار تومن. البته عجله نداشتم.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من با پست تی ان تی 2.5 کیلو مدارکم که شامل 4 کتاب (2 کیلو و خرده ای وزن کتابام شد) چاپ شدم بود را از دفتر پستی شهرک غرب فرستادم 5 روزه رسید به سیدنی دانشگاه مک کوری و 135 تومن شد هزینش که در مقایسه با مبلغ دی اچ ال که بهم گفتن 460 تومن هیچی نیست!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

use OCS currier you may same more dear
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال مدارک به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط lsharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من با تجربه ای که کسب کردم به نظرم بهترین روش ارسال مدارک به استرالیا خصوصا دانشگاهاش ارسال بصورت آنلاین هستش. که با احتساب اختلاف ساعت نهایتا با یک روز کاری اختلاف مدارکتون به مقصد میرسه.
    بدون در نظر گرفتن حجم مدارکی که می خواهید براشون ارسال کنید فقط 50،000 تومان می گیره که به نظرم خیلی مناسبه. چون اصل مدارک دست خودتون می مونه و نیازی هم ندارین که پرینت یا کپی هم از مدارکتون ارائه کنین. موسسه فقط مدارکتون رو اسکن می کنه و اصل مدارک رو بهتون بر می گردونه، اگه ام لازم باشه پرینت یا کپی تهیه بشه خود موسسه بدون هیچ هزینه اضافی این کارو می کنه. به نظرم این روش خیلی به صرفه تر از راهای دیگه هستش. چون اگه بخوایین مدارک رو بصورت هارد کپی ارسال کنین مثلا برای ترجمه مدرک دانشگاهی و یا کارنامه ی ترجمه شده یا باید کپی certifed بگیرین که این خودش هزینه اضافی داره یا ام که باید اصل ترجمه رو بفرستین که خودش 50-60 تومان هزینه داشته تا ترجمه بشه، یا برا مدرک IELTS که باید 50،000 تومان پول کارنامه اضافه که سفارش می دین رو بپردازین و برا ارسالشم 50،000 تومان دیگه بپردازین. یا پاسپورت باید یه کپی certifed ازش تهیه بشه که علاوه بر هزینه کلی باید هزینه رفت و آمد و وقت براش صرف کنید. خلاصه که به جای همه اینا می تونین با 50،000 تومان
    من خودم برا هر application در حال حاضر علاوه بر application fee فقط 50،000 تومان هزینه ارسال مدارک میدم و دیگه نیازی نیست کپی از ترجمه ها و سفارش مدرک IELTsو اینجور چیزا رم هزینه کنم. هم سریع هم دقیق و هم ارزون. اینم لینک موسسه است.
    فقط قبل مراجعه تماس بگیرین و بگین که می خواین مدارک ارسال کنین یه وقت بهتون می دن. امیدوارم به دردتون بخوره.
    از من 200 تومان گرفته الان دو هفته اس که مدارکام دست دانشگاه نیست. حتی به دانشگاه زنگ هم زدم، میگن از ایلیاد هیچ ایمیلی نداریم آخر سر مجبور شدم با TNT بفرستم. نتیجتا 200 تومانم پرید
    ویرایش توسط mani2541 : February 13th, 2014 در ساعت 01:06 AM

ApplyAbroad Hero

دوستان جدا از تفاوت قیمت ها، سریع ترین راه برای پست مدارک به استرالیا کدوم هست؟ DHL or TNT؟
    در مشهد پست هوایی "سپید بال" حاشیه احمد آباد مربوط به کدوم پست میشه (TNT یا DHL)؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوستان جدا از تفاوت قیمت ها، سریع ترین راه برای پست مدارک به استرالیا کدوم هست؟ DHL or TNT؟
    در مشهد پست هوایی "سپید بال" حاشیه احمد آباد مربوط به کدوم پست میشه (TNT یا DHL)؟
    دوست عزیز من هم با تی ان تی فرستادم هم دی اچ ال هر دو 5 روزه رسید به استرالیا
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن، هر دوشون حدودا 5 روزه مدارک رو میرسونن استرالیا. البته من چند بار مدارکم رو با Aramex فرستادم که هم ارزونتر بود و هم اینکه در چند مورد حتی زودتر از 5 روز بسته رو رسوندن! دفتر آرامکس تو مشهد، تو خیابان سناباد بعد از خیابان کفایی هست (پنجراه سناباد).

تا اونجایی که من میدونم، پست سپیدبال یک Courier داخلی هست که حمل هوایی رو در داخل کشور انجام میده و با یه سری شرکتای حمل و نقل داخلی داخلی قرارداد داره و نمیدونم که آیا حمل به خارج از کشور رو هم انجام میدن یا نه. در هر صورت من همون آرامکس رو بیشتر توصیه میکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

من از پست DHL استفاده کردم چهار روزه رسید به کانادا هر پاکت 65000 تومن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)