نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 35 از 1523 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445851355351035 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

Junior Member vandad آواتار ها

پیش فرض شروع داستان

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره بعد از کلی جمع آوری مدارک، سرکله زدن با فرمها و گرفتن راهنمایی از دوستان و سایتها بخصوص این فروم و بویژه پدرام، مدارک مرحله اول را فرستادم. ممنونم از اونایی که در این پروسه کمکم کردن.
    امیدوارم خودم و تمام بچه های این فروم که با جدیت کارمونو پی گیری کردیم و میکنیم از پس تمام مراحل این پروسه سربلند بیرون بیایم و به گیر خاصی نخوریم.

پیش فرض زبان فرانسه 01

همانطور که دوستمون behnazam گفت از حالا به بعد باید بیشتر دنبال یادگیری زبان فرانسه و آماده شدن برای مصاحبه باشیم.من طی این دو سه روز میخوام برنامه مناسبی برای فرانسه بریزم. نتایجش در اختیارتون میذارم تا تصمیم بهتری بگیرم. فقط از دوستان (چه اونایی که فرانسه را از خیلی وقت پیش پیگیری کردن چه مبتدی ها مثل خودم) میخوام اگه پیشنهاد خوبی برای شروع کردن دارن، منو در جریان بذارن و راهنمایی کنن.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط slmz نمایش پست ها
    كلا چه مداركي را بايد بفرستيم ؟؟ اگر امكان داره ريز به ريز بگوييد :
    1- ريز نمرات ؟؟ از دبيرستان يا فقط دانشگاه
    2-پرينت حساب بانكي ؟ حساب ارزي بايد باشد ؟
    3- عدم وئ پيشينه ؟
    4- سابقه كار ؟ فرمت خاصي برايش است ؟
    5- ليست بيمه ؟ نيازي هست ؟
    6- مدارك بيشتر ؟؟؟
    سلام
    من چون تازه مدارک رو پست کردم جواب این سوالات رو می تونم بدم
    1- ریز نمرات فقط برای مرحه آخر تحصیل لازمه یعنی اگر لیسانسی فقط اون رو می خواد و دبیرستان فقط گواهی پایان _( این مدارک رو میدین دالترجمه )
    2- پرینت حساب رو الان لازم نداری یعنی ضروری نیست تو این مرحله فقط ارسال فرم با مبلغ ضروریه . حساب هم حساب معمولی که دارین به بانک می گین که یک پرینت می خواین .
    3- عدم سو پیشینه هم تو این مرحله لازم نیست.
    4- سابقه کار باید چند مورد قید شود - مشخصات کامل - سال شروع و پایان کار - سمت - خلاصه ای از شرح وظایف- مشخصات شرکت
    5- بله سابقه بیمه اگر داری حتما از بیمه جمع آوری کنید بدید به دارلترجمه
    6- یک CV , فرمهای مربوط در سایت و
    این لینک را ببینید:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...documents.html

سلام به همگي
    آدم يه 2 روز سر نزنه بايد كلي صفحه ورق بزنه تا برسه ،ماشاله حسابي همه در تكاپو هستند . آقا پدرام مرسي از سايتي كه گفتي ،هموني بود كه دنبالش بودم . در حال حاضر زبان مي‌خونيم و منتظر فايل نامبريم .
    من مي‌خوام يه رزومه بنويسم كسي در اين مورد اطلاعاتي داره يا سايتي مي‌شناسه كه طريقه نوشتن رزومه به فرانسه با نمونه توش باشه ؟
    ممنون دوستان
    راستي در خصوص دوره‌هايي كه گذروندين مثل دوره‌هاي فتو شاپ و .... اگه روزنامه رسمي اون موسسه رو بدين دارالترجمه براتون مهر دادگستري و وزارت امور خارجه رو مي‌گيره، اين مدارك موقع مصاحبه بدرد مي‌خوره .

سلام

میخواستم از دوستانی که تازه مدارک فرستادن بپرسم کدوم پست بهترت و سریعتر میفرسته؟
    dhl رو اگه از هر کدوم از نمایندگیهاش بفرستیم فرقی نمیکنه؟

سلام آقا پدرام

ترجمه و فرستادن کارت ملی هم لازمه؟

با تشکر
    ویرایش توسط 3mohajer : September 21st, 2009 در ساعت 09:31 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام

میخواستم از دوستانی که تازه مدارک فرستادن بپرسم کدوم پست بهترت و سریعتر میفرسته؟
    سلام دوست عزیز

من از DHL استفاده کردم و 3روزه رسید و از تهران فکر میکنم که 2 روزه برسه . TNT هم هست همچنین آرامکس که اونها هم سریع هستند و ارزونتر ولی اعتبار DHL یه چیز دیگست .

نقل قول نوشته اصلی توسط nina-canada نمایش پست ها
    سلام به همگي
    آدم يه 2 روز سر نزنه بايد كلي صفحه ورق بزنه تا برسه ،ماشاله حسابي همه در تكاپو هستند . آقا پدرام مرسي از سايتي كه گفتي ،هموني بود كه دنبالش بودم . در حال حاضر زبان مي‌خونيم و منتظر فايل نامبريم .
    من مي‌خوام يه رزومه بنويسم كسي در اين مورد اطلاعاتي داره يا سايتي مي‌شناسه كه طريقه نوشتن رزومه به فرانسه با نمونه توش باشه ؟
    ممنون دوستان
    راستي در خصوص دوره‌هايي كه گذروندين مثل دوره‌هاي فتو شاپ و .... اگه روزنامه رسمي اون موسسه رو بدين دارالترجمه براتون مهر دادگستري و وزارت امور خارجه رو مي‌گيره، اين مدارك موقع مصاحبه بدرد مي‌خوره .
    سلام دوست عزیز

ببینید من توی یکی از پست ها یک نمونه CV گذاشتم ، دقیقا نمیدونم کدوم یکی . ولی CV مناسب و گویا و مختصر مفیدیه. لزومی هم نداره که فرانسه باشه . من به انگلیسی نوشتم و فرستادم . برای خیلی از شرکتهای کانادایی هم فرستادم . اونها هم براشون فرقی نمیکنه که انگلیس باشه یا فرانسوی . اگر بخواید رزومه به فرانسوی بدید مشکل اصطلاحات تخصصیه ( که منم همین مشکل رو داشتم ) و راه حلشم اینه که برید توی سایتهای کاریابی به زبان فرانسه و توی شرح آگهی ها تقریبا تمام اصطلاحات تخصصی شغلی خودتتون رو میتونید پیدا کنید .

Bon Courage
    موفق باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام برو بچس

بچه ها از اون همه CV که به شرکتهای کانادایی فرستادم بلاخره یکیشون جواب مستقیم داد . البته جوابشون منفی بود ولی دلیل داشتند و اینطور نوشته بودند :
    Unfortunately, we are unable to assist you at this time as our services only pertain to candidates with legal work experience.

بچه ها منظورش از این سابقه کار قانونی که گفته چیه ؟ آیا همون سابقه کار توی کاناداست یا چیز دیگه ایه ؟
    آقا پدزام ممکنه که جواب منو بدبد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 3mohajer نمایش پست ها
    سلام

فرق زیادی با هم نمی کنن، من با TNT و DHL صحبت کردم. TNT قیمتش یه کم ارزونتر بود. از دوستان دیگه هم شنیدم آرامکس ارزونتر هم هست.
    یکیش انتخاب کنید زودتر مدارک بفرستید.
    بدلیل اینکه کارای DHL کمتر نقص داشت، من از سرویسشون استفاده کردم.
    فرقی نمی کنه نمایندگیهاشون. فقط ساعت کاریشون را چک کنید.
    قیمت 480000ریال DHL