صفحه 337 از 5471 نخستنخست ... 2372873273283293303313323333343353363373383393403413423433443453463473874378371337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzad.S نمایش پست ها
    آقای بهادر، حقوق ماهیانه من مثل همه هر سال تغییر میکنه، اگه بخواهم گواهی کار برای چهار سال ارایه کنم چکار باید کرد؟ باید حقوق رو هم ذکر کرد یا نه؟ اصلا ذکر حقوق لزومی داره ؟
    سوال دیگه اینه که من دوسال اول باوجود کار تمتم وقت بیمه نبودم در فرمها سابقه کار رو 4 سال ذکر کردم آیا باید سابقه بیمه بدم یا نه؟ مرسی از لطفتون
    میشه دوستان هر کدوم که میدونند لطف کنند و جواب بدن!

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

دوستان عزیز چه خبر؟ من امروز دقیقا 62 روز بعد از in process شدن نامه دمشق بدستم رسید و حالا باید موجودی بانکی و گردش مالی را دوباره اعلام کنم و معاینه پزشکی را انجام بدم و 490 دلار بفرستم و ظاهرا 2 ماه فرصت دارم. حالا از دوستانی که جلوتر از من هستند این سوال را دارم که بعد از ارسال این مدارک مرحله بعدی چی هست و چقدر باید تا اون مرحله منتظر باید موند؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Thumbs up پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash3000 نمایش پست ها
    دوستان عزیز چه خبر؟ من امروز دقیقا 62 روز بعد از in process شدن نامه دمشق بدستم رسید و حالا باید موجودی بانکی و گردش مالی را دوباره اعلام کنم و معاینه پزشکی را انجام بدم و 490 دلار بفرستم و ظاهرا 2 ماه فرصت دارم. حالا از دوستانی که جلوتر از من هستند این سوال را دارم که بعد از ارسال این مدارک مرحله بعدی چی هست و چقدر باید تا اون مرحله منتظر باید موند؟
    سیاوش جان

آقا خیلی خیلی مبارک دست شما بر سر ما یک سوال پاکت پستی دریافت کردی یا ایمیل؟؟؟
    ممکن است بگویید با چه کدی شرکت کرده بودید من الان 67 روز است که در In Process هستم. خیلی خوشحال شدم مبارک باشد

موفق باشید
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Junior Member

اگه پست های قبلی رو نگاه کنید یک بحث این بود که سابقه حساب بانکی رو چند بار درخواست می کنند اینطور که شما گفتید دوبار میخوان درسته؟ ببخشید من تازه واردم میشه لطف کنید بفرمایید بعد از فرستادن مدارک به سوریه (در مدت 120 روز) باید چه کار کرد؟ مدیکال رو کی باید انجام داد و به چه صورت و این که بعد از اون چی؟ فیل راهنمایی چیزی هست که مراحل رو کامل توضیح بده؟

دوستان عزیر باید برای ارسال مدارک اولیه به سیدنی؟ عکس روی فرمها چسبوند در قسمتهایی که مشخص کرده؟

سوال دوم هم اینه که برای اینکه یه کپی از اصل فرمها پیش خودم نگه دارم باید فرمها رو امضاء کنم بعد از روی اون کپی بگیرم یا اینکه همه کپی ها باید امضای اصل داشته باشه؟

کپی پاسپورت چه صفحاتی از آن باید فرستاده بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arty125 نمایش پست ها
    کپی پاسپورت چه صفحاتی از آن باید فرستاده بشه؟
    خیر اگه فیل راهنما رو بخونید نوشته که نیازی به چسبوندن عکس در این مرحله نیست . در این مرحله فقط کپی صفحه اول پاسپورت لازمه. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    مهرزاد عزیز

امکان درخواست گردش حساب به تعداد و در هر مرحله تماس سفارت سوریه امکان دارد در خصوص بعد از ارسال به سوریه در مهلت 120 روز دیگر کاری نباید انجام دهید و مثل من و سایر دوستان بایستی منتظر بمانید تا به امید خدا مدیکال از سفارت درخواست شود.
    پیشنهاد می کنم مطالب قبل را با دقت مطالعه نمایید.

موفق باشید
    مهرداد خان
    مرسی از توجه تان، باور کنید خواندن 350 صفحه برای پیدا کردن یک سوال با این وضع اینترنت خیلی خیلی مشکله، اگه یک چارتی وجود داشت که مراحل کار رو شرح می داد خیلی از این سوالات تکراری پرسیده نمی شد، تا آنجایی که میدونم PDFهاب خود سایت هم تا مرحله سوریه رو فقط توضیح دادن.

سوال دوم هم اینه که برای اینکه یه کپی از اصل فرمها پیش خودم نگه دارم باید فرمها رو امضاء کنم بعد از روی اون کپی بگیرم یا اینکه همه کپی ها باید امضای اصل داشته باشه؟
    باید کپی ها امضای اصل داشته باشند.

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

Thumbs up پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrzad.S نمایش پست ها
    مهرداد خان
    مرسی از توجه تان، باور کنید خواندن 350 صفحه برای پیدا کردن یک سوال با این وضع اینترنت خیلی خیلی مشکله، اگه یک چارتی وجود داشت که مراحل کار رو شرح می داد خیلی از این سوالات تکراری پرسیده نمی شد، تا آنجایی که میدونم PDFهاب خود سایت هم تا مرحله سوریه رو فقط توضیح دادن.

دوست عزیز

مراحل به این شکل در حالت کلی می باشد

1- ارسال مدارک به سیدنی
    2- تحویل مدارک و در صورت تایید ارسال فایل نامبر و فرصت 120 روز
    3- آماده کردن مدارک و ارسال به سوریه
    4- تحویل مدارک و ارسال نامه با فاصله زمانی حدودا 1 ماه
    5- در سایت شما به حالت pending می شوید
    6- پس از مدتی وضعیت شما از pending به in process تبدیل می شود البته در خصوص زمان از 50 روز داشته ایم تا 110 روز که آقای srj هستند و هنوز in process نشدند
    7- در مرحله خدایی ناکرده نقص یا درخواست مصاحبه باشد به شما اعلام می شود
    8- پس از مدتها شاید بیش از 140 روز یا 6 ماه شایدم بیشتر برای شما نامه مدیکال ارسال می گردد و شاید یک سری مدارک نیز بخواهند و پول landing
    9- انجام آزمایشات مدیکال در فرصت دوماه و ارسال توسط پزشک
    10- پس از حدود دوماه شایدم بیشتر تا 6 ماه پاسپورت ریکوئست
    11- سوار هواپیما بای بای با ایران

موفق باشید
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)