صفحه 17 از 24 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 236

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

در ریدینگ، من بغل دستیم با اتودش صدا در می آورد حواسم پرت شد وقتی که دیدم وقت گذشت استرس گرفتم و تنونستم خودمو جم کنم. خیلی به تست هایی که زدم امیدوارم نیستم (دستکم پارت 2 و 3) امیدوارم که حداقل نمره 6 رو در ریدینگ کسب کنم (کلاً در سر و صدا نمی تونم تمرکز کنم). در سایر Skill ها مشکل خاصی نبود و من نمره لازم رو کسب می کنم. دفعه اولم بود که امتحان میدادم.-کاش آزمون آزمایشی میدادم، نه واسه نمره، بلکه واسه قرار گرفتن در شرایط امتحان. اینقدر بگم که مطالعه کافی رو داشتم و گرفتن میانگین 7.5 برایم دور از انتظار نبود. امیدوارم که به خیر این امتحان بگذره، وگرنه فعلاً وقت امتحان مجدد رو ندارم که خودش کلی پسرفت در آمادگی فعلیه. ایشالا که همه موفق باشند.

Junior Member

به نظرم خیلی با نظم و انضباط بودن. فقط یه کم استرس وارد می کردن که این کارو بکن اون کارو نکن که البته برای برقراری نظم برای 240 نفر لازمه دیگه. نتایج هم خیلی خوب شد. اسپیکینگ که خودم فک می کردم 5.5 بشم شدم 7.5 (شاید خودمو زیادی دست کم گرفته بودم). لیستنینگ و ریدینگ 8.5 (واقعا" آسون بود و با یک ذره تمرکز سر جلسه بهترین نمره رو می گیرید. ) حواستون باشه یه صبحانۀ مفصل بخورید چون امتحان زودتر از 9.5 شروع نمی شه. من خودم ضعف کرده بودم گفتم تو رو خدا یه چیزی به من بدید الان از دست می رم برام قند خالی آوردن! هرچیزی که پوست داشته باشه و سر و صدا کنه نمی ذارن ببرید.

Junior Member

من قبل از امتحانم اومدم این پست ها رو خوندم کلی استرس گرفتم. برای اینکه بقیه اینطوری نشن می گم. اصلا" اصلا" اصلا" اینطوری نیست. ممتحن نمرۀ خودتونو بهتون می دن. دشمنی خاصی هم باهاتون ندارن که الکی کم نمره بدن. پس نگران نباشید. من امتحان دادم خودم فکر می کردم با توجه به چیزهایی که اینجا نوشته شده کم نمره می دن ولی اصلا" اینطوری نبود و با اینکه اولین بار بود که امتحان می دادم همۀ قسمت ها از چیزی که انتظارشو داشتم خیلی بالاتر شد و اورآل 7.5 شدم.
    بالاخص در مورد اسپیکینگ من خیلی استرس داشتم و وقتی از توی جلسه اومدم بیرون گفتم تموم شد! دوباره باید ثبت نام کنم و امتحان بدم چون فکر می کردم 5.5 می شم! اما شدم 7.5! نه به من که اینقدر خودمو دست پایین گرفته بودم نه به اون هایی که فکر می کنند بهشون 1 نمره کمتر دادن!

بچه ها یادتون باشه ساعت دیجیتال با خودتون نبرید چون اجازه نمی دن ببرید سر جلسه امتحان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    این مورد رو لطفا با ایمیل به IDP گزارش نمایید. و هنگامی که TRF رو دریافت کردید شماره ممتحن رو ضمیمه ایمیل بفرمایید شماره ممتحن روی TRF موجود است. با این موارد به شدت برخورد میکنن و امکان اخراج و black list شدن این فرد هم وجود دارد. فایل صوتی بررسی شده در صورتی که از قصد نمره کمی داده شده باشد برخورد جدی خواهد شد.
    متاسفانه یکی از دوستان بنده که در ایران ممتحن است یک بار به بنده حضورآ گفت که تا الان به هیچ رایتینگی بالای 7.5 نداده حتی اگر نمره شخص حدود 9 بوده. همانطور که فرمودید جای تاسف دارد.

_______
    پوریا - ممتحن آیلتس
    همکار عزیز شما در قسمت
    آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز ) پاسخ شماره 1049 گفته بودید در ایران پیگیری نمیکنند اما اینجا میفرمایید حتما پیگیری میکنند! داوطلب عزیز شما هم مطمئن باشید که اگر نمره شما بالاتر باشه حتما TRF شما عوض میشه و ممتحن ساسپند میشه اما اخراج نمیشه. در ایران فقط یک بار یک ممتحن که دنبال شاگرد خصوصی بود و کارهای خلاف انجام میداد اخراج شد.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

دوستان سلام
    من بین کرمانشاه و رشت برای آزاد کدوم مرکز رو انتخاب کنم ؟
    شناختی ندارم نمی دونم کیفیت برگزاریشون چه جوریه .
    . . . . . . Never give up

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

کسی از کیفیت مرکز شیراز چیزی میدونه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    دوستان سلام من بین کرمانشاه و رشت برای آزاد کدوم مرکز رو انتخاب کنم ؟ شناختی ندارم نمی دونم کیفیت برگزاریشون چه جوریه .
    من 30 نوامبر رشت امتحان دادم. چون اولین بارم بود و تجربه دیگه ای نداشتم خیلی نمی تونم مقایسه کنم. فقط می تونم بگم ظرفیت سالنش کم بود ( 50 نفر که به نظرم نکته مثبته ) کیفیتش برگزاری امتحان هم خیلی متوسط بود، امتحان اسپیکینگ بی نظم و با تاخیر بود ولی کارکنای خیلی مهربونی داشت و خیلی گرم بودن. در کل می تونم بگم بد نبود و به غیر ار ممتحنی که گیرمون افتاد از بقیش تقریبا راضی بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salma0098 نمایش پست ها
    کسی از کیفیت مرکز شیراز چیزی میدونه؟
    دوست عزیز من 30 نوامبر شیراز امتحان دادام...همه چیز بسیار منظم و خوب بود اگه سوال خاصی دارید خوشحال میشم بتونم جواب بدم...

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید؟
    من 8 بهمن امتحان آیلتس دارم مرکز رشت دانشگاه آزاد، کسی اونجا امتحان داده؟
    اگه یکم راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم
    بعد یه سوال برام پیش اومده: قسمت listining آزمون آیلتس به چه صورتیه؟ منظورم اینه که برای listining هندزفری وجود داره یا از بلندگو پخش میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)