صفحه 26 از 46 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 457

موضوع: مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت دانمارک

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسیر پزشکان در دریافت گرین کارت 3 ساله دانمارک

دوستان برای من که سال دیگه مدرک دندونم رو میگیرم چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    دوستانی که مدرکتون رو اوتورایز کردین،ممنون میشم راهنمایی کنید
    1.آیا باید صفحه اول پاسپورت وصفحه ای که ویزای دانمارک خورده (اگه ویزا گرفتیم یا ویزای شنگن داشتیم قبلا)مهر تایید سفارت بخوره؟
    2.جزو مدارک تکمیلی که خود سایت گفته: اگه فکر میکنید به کیستون کمکم میکنه اضافه کنید،پزوانه دائم پزشکی و پروانه مطب رو باید مهر سفارت برای تایید کپی برابر اصل بخوره؟ من ویزام اومده ودارم میرم دانمارک ،میتونم اصلشونو حضوری ببرم ودیگه تایید سفارت برای کپی برابر اصل رو نگیرم؟
    3.چقدر بعد پزکزدن فرم آنلاین و پست کردن مدارک،یا تحویل شخصی مدارک،باید نامهgood standingرو از طرف مثلا نظام پزشکی ازسال کنیم؟
    4. این ساعت خاص رو که گفته حتما در اون ساعت مدارک رو برسونید،به پست اینجا میشه گفت و مطمئن شد که در همون ساعات تحویل بدن؟
    5.کلا شخصا و حضوری هم میشه مدارک رو برد و تحویل داد؟
    6.از همکاران دندانپزشک که باید یک نامه هم اضافه،مبنی بر گذروندن 3 درس تخصصی دندانپزشکی ضمیمه میکردن: فرقی میکنه چه مقامی تاییدش کنه؟میشه از هر بخش فقط رییس بخشش تایید کنه و مهر کنه ؟بعد اون مهر رو ترجمه کنیم؟ دانشگاه ما رییس دانشگاه و رییس آموزش زیر بار نمیرن و میگن برید ازسایت وزارت بهداشت کپی کنید سرفصلا رو ترجمه کنید ببرید!!
    من برای اتورایز فرستادم ولی هنوز جوابش نیومده ولی چیزائی رو که خودم اقدام کردم میگم نمیدونم بدردتون بخوره یا نه
    1- من با مهر برابر اصلی که توی دفاتر اسناد رسمی هست برابر اصل کردم و همه مدارکم شد 7 هزار تومان. هنوز که ایراد نگرفتن ازم اگر گرفتن خبر میدم!
    3-من همزمان فرستادم ولی با دو پست جدا از هم توی یک روز
    4-من هیچی ننوشتم و نگفتم ولی رسید دستشون
    honesty and rationality are keys to peace

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    دوستان برای من که سال دیگه مدرک دندونم رو میگیرم چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
    منظورتون را از روش متوجه نشدم دقیقا؟؟ ولی اگه اقدام برای دانمارک سوالتونه باید بگم که برای دانمارک باید حتما سابقه کار داشته باشه متقاضی. به مدت حداقل یکسال
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

از دوستانی که تو دانمارک به عنوان پزشک مشغول کار شدند کسی هست که داجع به شرایط کار تو دانمارک توضیحی بده و این بنده ی آشفته را از نگرانی در بیاره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    من برای اتورایز فرستادم ولی هنوز جوابش نیومده ولی چیزائی رو که خودم اقدام کردم میگم نمیدونم بدردتون بخوره یا نه
    1- من با مهر برابر اصلی که توی دفاتر اسناد رسمی هست برابر اصل کردم و همه مدارکم شد 7 هزار تومان. هنوز که ایراد نگرفتن ازم اگر گرفتن خبر میدم!
    3-من همزمان فرستادم ولی با دو پست جدا از هم توی یک روز
    4-من هیچی ننوشتم و نگفتم ولی رسید دستشون

دوستان ظاهرا یک مدرک هم اضافه شده که زمانی که من مدارکمو ارسال می کردم نبود جزو لیست. اون هم یک نامه از دانشگاه محل تحصیلتونه که گواهی می کنه شما در اونجا درس خونید و باید مستقیم ( مثل good standing ) از دانشگاه ارسال بشه واسه اونا. دقیقشو از تو سایت ببینید. بمن ایمیل زدن که نقصی مدرک داری و من از ایران گفتم برام ارسال کردن. 2 هفته بعدش assess مدارکمو دریافت کردم. کل فرایند برام 7 ماه طول کشید.
    رو کپی مدارک خیلی حسساسند. مخصوصا کپی های فارسی که از رو اصل مدارک گرفته می شه. کپی های فارسیو ببرید سفارت هم تایید کنه.
    حتما تمامی مدارکتونو اصل و ترجمه رو اینجا هم با خودتون بیارید که باز اگه به مشکلی برخوردید اصلشو ببرید و کارتون راه بیفته.

Junior Member

دوستانی که برای اسسمنت مدارکتون اقدام کردید ممنون میشم در پر کردن فرم انلاین به چند تا سوالم جواب بدینوقتم خیلی کمه و به راهنماییتون نیارز دارم)

1.در بخش education فرم انلاین، دندانپزشک عمومی بایستی گزینه Advanced education رو کلیک کرد یا vocational education (دوستان پزشک چه گزینه ای رو انتخاب کردید؟چون فکر نمیکنم تفاوتی بین پزشکی و دندانپزشکی از این لحاظ باشه)
    2.دانشگاه آزاد چه موسسه ای میشه؟ private/state/private and recognized by the state
    3. name of diplomaمنظورشون همون دانشنامست دیگه؟ حالا اسم دانشنامه منظورشون چیه؟ یعنی همون عنوانی که در ترجمه دانشناممون ذکر شده؟
    4. چی باید برای این مورد بنویسیم؟ یعنی عنوان دکتر رو به فارسی بنویسیم یا همون دکتر که لقبمونه رو به انگلیسی؟!
    (Title/professional title (original language
    5. این ایتم هایی که توی فرم ستاره داره جلوشون چه معنی داره؟تو فرم توضیح نداده
    6.ایا باید از این فرم انلاین یه پرینت بگیریم وامضا کنیم و همراه مدارک دیگه پست کنیم (جدای از ارسال انلاین فرم) برای اداره سلامتشون؟
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

Junior Member

سلام دوستان .من پزشک هستم و دارم دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم .از من به شما نصیحت ....خواهش می‌کنم از ایران خارج نشید .اصلا برا چی‌ می‌خواهید بیان خارج از ایران .اصلا اون چیزایی که این شرکتها میگوین راست نیست .باور کنید اینجا خیلی‌ پروسه سختی در پیش دارید ...مخارج بسیار سنگین هست وخیلیها بعد از ۳ سال بدون هیچ کاری برگشتن.فقط در یه صورت بهتون توصیه می‌کنم بیاین دانمارک‌ زبان دانمارک ‌پرفکت حرف بزنید از ایران دنبال کار بگردید اگه پیدا کردید بعد از ۱ سال یا ۲ سال ,بعد تشریف بیارید.اینجا چندین ماه طول میکش که بتونید خونه پیدا کنید یا یک اتاق.ای امتحان زبان که شبیهه آیلتس هست ولی‌ به زبان دانمارکی باید بدهید بعد اگه اجازه بعدند بهتون کلاسای پزشکی باید بروید یعنی‌ تمام کلمات و اصطلاحات پزشکیو به دانمارکی یاد بگیرید.......بعد ۳ سال تموم شده باید برگردید .....چون شما قبل از تمام شدن این ۳ سال باید ۱ سال کار کنید هفته‌ا‌ی ۱۰ ساعت هر کاری که باشه. ولی‌ فکر نکنید همون هر کاری به آسونی بدست میاد اینجا برای هر شغلی‌ یه مقدار تحصیلات دارن و تجربه کاری.....خلاصه از ما به شما گفتن.موفق باشید
    ویرایش توسط SH1980 : January 6th, 2014 در ساعت 04:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط SH1980 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من پزشک هستم و دارم دانمارک‌ زندگی‌ می‌کنم .از من به شما نصیحت ....خواهش می‌کنم از ایران خارج نشید .اصلا برا چی‌ می‌خواهید بیان خارج از ایران .اصلا اون چیزایی که این شرکتها میگوین راست نیست .باور کنید اینجا خیلی‌ پروسه سختی در پیش دارید ...مخارج بسیار سنگین هست وخیلیها بعد از ۳ سال بدون هیچ کاری برگشتن.فقط در یه صورت بهتون توصیه می‌کنم بیاین دانمارک‌ زبان دانمارک ‌پرفکت حرف بزنید از ایران دنبال کار بگردید اگه پیدا کردید بعد از ۱ سال یا ۲ سال ,بعد تشریف بیارید.اینجا چندین ماه طول میکش که بتونید خونه پیدا کنید یا یک اتاق.ای امتحان زبان که شبیهه آیلتس هست ولی‌ به زبان دانمارکی باید بدهید بعد اگه اجازه بعدند بهتون کلاسای پزشکی باید بروید یعنی‌ تمام کلمات و اصطلاحات پزشکیو به دانمارکی یاد بگیرید.......بعد ۳ سال تموم شده باید برگردید .....چون شما قبل از تمام شدن این ۳ سال باید ۱ سال کار کنید هفته‌ا‌ی ۱۰ ساعت هر کاری که باشه. ولی‌ فکر نکنید همون هر کاری به آسونی بدست میاد اینجا برای هر شغلی‌ یه مقدار تحصیلات دارن و تجربه کاری.....خلاصه از ما به شما گفتن.موفق باشید
    درسته که مسیر سختیه اما دوستانی دارم که مشغول طبابت هستند اونجا. چندین ماه هم برای پیدا کردن منزل به شهادت دوستان مقیم اونجا یک کم مبالغه امیزه .شاید حداکثر چند هفته قابل پذیرش تر باشه.مسیر هم که مشخصه یعنی 1- زبان دانمارکی(یک سال تا یک سال و نیم) 2- ازمون شفاهی و کتبی پزشکی از دو کتاب که مخصوص خودشونه و به دانمارکیه(تقریبا 3-6 ماه و به راحتی اگر زبان دانمارکی رو بدونید پاس میشه و نمونه هاشو دارم در بین دوستان) 3- دوران کار که اولش تحت نظارت انجام میشه یه چیزی تو مایه های اینترنی.

فکر میکنم شما یا خیلی بی محاسبه و دانستن مراحل اقدام کردید و فکر میکردید اونجا فرش قرمز پهنه براتون یا اینکه از نظر روحی در حال حاضر خسته اید. دوست عزیز لطفا امیدوار باشید و تلاش کنید مطمئنم که موفق میشید و این روزهای سخت رو فراموش خواهید کرد.

Junior Member

دوستانی که مدارکتون رو به اداره بهداشت برای اسسمنت پست کردید،از چه پستی استفاده کردید،نظام پزشکی پست globeرو پیشنهاد میکنه که هر بسته رو 100 تومن میگیره،از دوستان کسی اطلاع داره که قیمتا تو همین حده یا ارزونترم میشه رسال کرد؟
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    دوستانی که مدارکتون رو به اداره بهداشت برای اسسمنت پست کردید،از چه پستی استفاده کردید،نظام پزشکی پست globeرو پیشنهاد میکنه که هر بسته رو 100 تومن میگیره،از دوستان کسی اطلاع داره که قیمتا تو همین حده یا ارزونترم میشه رسال کرد؟
    من با یه پست 40 تومانی مال داره پست فرستادم ودر کمال تعجب 5 روزه رسید.خودم هم باورم نشد!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)