صفحه 43 از 76 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 752

موضوع: حسابداری

پیش فرض پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی
    1- گرفتن پذیرش در مقطع دکتری از فنلاند بطور خاص در رشته حسابداری دشوارتر از مقطع ارشد می باشد به دلایل زیر:
    الف) نوشتن پروپوزال در رشته حسابداری که موضوعی تازه باشد و بتواند اساتید فنلاند که بسیار با دانش هستند و به روز اصلا شوخی بردار نیست کما اینکه استاد من هم سه ماه تمام مرا مورد پرسشهای بی انتها در مورد پروپوزالم نمود و نهایتا بعد از سه ماه توصیه نامه به شورای دانشگاه در مورد پذیرش و در نظر گرفتن پرونده برای پوزیشن معرفی کردند.
    ب) بدون پیدا کردن استادی که قبول کنند سوپروایزر شما بشوند امکان گرفتن پذیرش در فنلاند کمتر از 10% هست.
    ج) رقابت برای گرفتن پذیرش در فنلاند برای دکتری به دلیل بدون شهریه بودن بسیار شدید هست بطور مثال دانشگاه ترکو برای پذیرش و نه بورسیه حدود 100 اپلیکنت در 2013 وجود داشت در حالیکه 20 نفر برداشتند
    2- پذیرش گرفتن در رشته حسابداری در دانشگاه های زیر جی ار ای اجباری هست:
    الف) Aalto University = Applicants are ranked on the basis of their GMAT/GRE score
    ب)Hanken School of Economics= A GMAT or GRE-test result (not older than five years). In 2013 the indicative GMAT/converted GRE threshold is 600
    3- در سایر دانشگاه های فنلاند که رشته حسابداری دارند در مقطع دکتری نمره جی ار ای الزامی نیست
    4- برای گرفتن پذیرش در رشته حسابداری در مقطع دکتری:
    الف) داشتن مقاله ای اس ای الزامی هست
    ب) داشتن پروپوزال الزامی هست
    ج) بطور کلی داشتن معدل بالا در ارشد الزامی هست و معدل لیسانس خیلی مهم نیست.
    د) توصیه نامه و نامه اهداف خیلی مهم هستند.
    5- برای مستر می توانید به سادگی از دانشگاه های : واسا - ترکو - اولو - ابو اکادمی - ایسترن فنلاند - لاپرنتا - لاپلند و بدون جی ار ای و پروپوزال فقط به ارسال توصیه نامه و مدارک تحصیلی پذیرش در رشته های بازرگانی - اقتصاد - مالی و رشته های وابسته بگیرید
    سایت زیر را چک کنید:
    http://www.studyinfinland.fi/where_t...y/universities
    ضمن تشكر از پاسخ كاملتون
    برآيند من از جواب شما ادامه راه با خوندن مجدد مستر هست.(يعني اين مسير راحتتره)
    تشخيص شما با توجه به بودن در اونجا و شناخت شرايط چي هست؟
    بنظرتون با رشته هاي موجود در دانشگاههايي كه ذكر كردين كدام رشته و كدام دانشگاه (از حيث اعتبار و سطح علمي و با بيس زبان انگليسي) بهتره اقدام كنم؟
    و آيا ادامه براي دكتري بعد از مستر در اون دانشگاه راحتر خواهد بود؟
    هزينه مستر چقدر هست؟
    چه مدت زمان طول ميكشه جواب بگيرم؟
    نمره زبان IELTS مورد نيازه؟
    ویرایش توسط good.auditor : January 6th, 2014 در ساعت 02:16 PM

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط good.auditor نمایش پست ها
    ضمن تشكر از پاسخ كاملتون
    برآيند من از جواب شما ادامه راه با خوندن مجدد مستر هست.(يعني اين مسير راحتتره)
    تشخيص شما با توجه به بودن در اونجا و شناخت شرايط چي هست؟
    بنظرتون با رشته هاي موجود در دانشگاههايي كه ذكر كردين كدام رشته و كدام دانشگاه (از حيث اعتبار و سطح علمي و با بيس زبان انگليسي) بهتره اقدام كنم؟
    و آيا ادامه براي دكتري بعد از مستر در اون دانشگاه راحتر خواهد بود؟
    هزينه مستر چقدر هست؟
    چه مدت زمان طول ميكشه جواب بگيرم؟
    نمره زبان IELTS مورد نيازه؟
    دوست خوب
    1- مستر در فنلاند تا سال 2015 مجانی هست و صحبت پولی شدن ان زیاد هست پس امسال اپلای کن
    2- نمره زبان ایلتس 6.5 و یا تافل 90 به بالا برای گرفتن پذیرش الزامی هست بجز دانشگاه Lappeenranta University of Technology که با نمره تافل 80 پذیرش میشه گرفت
    3- ددلاین اپلای مستر از31 ژانویه تا اواخر فوریه در دانشگاه های مختلف متفاوت است
    4- بنظر من رشته مدیریت مالی - مدیریت بازرگانی و اقتصاد دانشگاه های واسا - ترکو - اولو را حتما بزن در درجه بعد دانشگاه های تامپر - ابو - لاپرنتا رشته بازرگانی بزن
    5- بله 100% کسی که مستر در فنلاند خونده با سیستمی که هر درس را میشه دوبار ازمون داد بطوری که هر کدوم نمرت بالا تر شد در کارنامت بیاد هم معدلت بیشتر میشه و هم شانس بورس دکتری شدن چون اساتید میشناسن شما را
    6- مستر را میشه 2 ساله تموم کرد بستگی به همت شما دارد البته همه کش می دن به دلایلی که گفتم
    7- هزینه زندگی یک نفر بین 450 تا 500 یورو در ماه هست که بشرط نداشتن تفریحات ناسالم هست!
    8- جواب ادمیشن بین 2 تا 3 ماه بعد از تاریخ اپلای می اید و انشاله مهر فنلاند هستی
    9- دانشگاه هیچ شهریه ای از شما نمی گیرد بجز 100 یورو هر سال بابت عضویت در انجمن دانشجویی که اجباری هست ولی مزایای تخفیف دانشجویی در غذا و کرایه اتوبوس و ... دارد
    10- بنظر من اولویت اصلی خودت را بر رشته مالی بگذار
    11- فنلاند میبینمت!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

واقعا یک دنیا از راهنماییتون. حرفتون درست بود اگر GRE رو بدم کلی تو معدل پایینم تاثیر داره و انتخاب دانشگام بهتر میشه .مرسی از اینکه انقدر دلسوزانه همه رو راهنمایی میکنید.

Junior Member

میخواستم ببینم اگه کسی بره دانشگاههای اونجا همون ترم اول اینا خوب درس بخونه و خودش رو نشون بده میتونه فاند یا حالا یه کمک هزینه ای بگیره؟ تو کانادا منظورمه؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    واقعا یک دنیا از راهنماییتون. حرفتون درست بود اگر GRE رو بدم کلی تو معدل پایینم تاثیر داره و انتخاب دانشگام بهتر میشه .مرسی از اینکه انقدر دلسوزانه همه رو راهنمایی میکنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nelke نمایش پست ها
    میخواستم ببینم اگه کسی بره دانشگاههای اونجا همون ترم اول اینا خوب درس بخونه و خودش رو نشون بده میتونه فاند یا حالا یه کمک هزینه ای بگیره؟ تو کانادا منظورمه؟
    دوست خوب
    1- جی ار ای عمدتا برای دانشگاه های هلسینکی - التو - هنکن برای افزایش شانس گرذفتن پذیرش در فنلاند موثر هست ولی برای سایر دانشگاه های فنلاند نه متاسفانه ولی در دانشگاه های کانادا و امریکا و بیشتر دانشگاه های اروپا تاثیر بسیاری دارد
    2- اگه منظور شما دوره مستر هست نه متاسفانه بورسی وجود ندارد ولی در مورد دکتری بسیاری از دوستان از سال دوم با چاپ مقاله و.. موفق به گرفتن پوزیشن شدند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام خسته نباشین
    سوال :
    بنده لیسانس حسابداری هستم برا ارشد میخوام برم یکی از دانشگاه های ترکیه / آیا امکان تغییر رشته هس بجای حسابداری برای ارشد مدیریت درخواست بدم ؟ یا همون حسابداری خوبه ؟
    و اینکه من زبان ترکی استانبولی تقریبا آشنا هستم میتونم بهتر هم کنم سوالم اینه که چه آزمون هایی ( جی ار ای - آیلتس - آلس - تافل ) باید برای گرفتن پذیرش بدم؟؟

Junior Member

درود بر شما دوستان لطفا راهنمايي كنيد من ليسانس حسابداري هستم از دانشكاه ازاد با معدل ١٤/٥ و با ielts 7 فوق حسابداري ازاد قبول شدم ولي نرفتم سال ٨٩ و رفتم خدمت سربازي الان كه خدمت تموم شد تصميم به شركت در كنكور ارشد داشتم كه براي سال ٩٣ در يكي از دانشكاهاي تهران يا علامه يا بهشتي قبول بشم اما با خوندن اطلاعات اين فروم كمي كيج شدم مثلا دوستان كفتن كه ميشه در امريكا با gmat بالا و تافل يا ايلتس بالا بذيرش كرفت و دادن مقاله جزء الزامات براي بذيرش كرفتن نيست حالا با اين توصيفات بهترين انتخاب جي هستش من اكر براي ارشد در ايران بخونم ١ سال وقتم ميره واكه قبول شم حداقل ٢ سال هم بايد ارشد بخونم و اكه تا اون موقه زنده باشم و همهجي درست باشه تازه واسه دكترا اقدام كنم راه ديكه اينه كه بخونم واسه امتحان جي مت و يه نمره بالا بيارم مشكل زبان هم ندارم ولي نميدونم با يه جي مت بالا و ايلتس ٧ و معدل ١٤/٥ ليسانس ازاد بتونم بذيرش دكترا بكيرم از امريكا يا نه لطفا كمك كنيد كه يه انتخاب درست انجام بدم

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط doran نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان لطفا راهنمايي كنيد من ليسانس حسابداري هستم از دانشكاه ازاد با معدل ١٤/٥ و با ielts 7 فوق حسابداري ازاد قبول شدم ولي نرفتم سال ٨٩ و رفتم خدمت سربازي الان كه خدمت تموم شد تصميم به شركت در كنكور ارشد داشتم كه براي سال ٩٣ در يكي از دانشكاهاي تهران يا علامه يا بهشتي قبول بشم اما با خوندن اطلاعات اين فروم كمي كيج شدم مثلا دوستان كفتن كه ميشه در امريكا با gmat بالا و تافل يا ايلتس بالا بذيرش كرفت و دادن مقاله جزء الزامات براي بذيرش كرفتن نيست حالا با اين توصيفات بهترين انتخاب جي هستش من اكر براي ارشد در ايران بخونم ١ سال وقتم ميره واكه قبول شم حداقل ٢ سال هم بايد ارشد بخونم و اكه تا اون موقه زنده باشم و همهجي درست باشه تازه واسه دكترا اقدام كنم راه ديكه اينه كه بخونم واسه امتحان جي مت و يه نمره بالا بيارم مشكل زبان هم ندارم ولي نميدونم با يه جي مت بالا و ايلتس ٧ و معدل ١٤/٥ ليسانس ازاد بتونم بذيرش دكترا بكيرم از امريكا يا نه لطفا كمك كنيد كه يه انتخاب درست انجام بدم
    درود
    اگر کل مطالب این قسمت رو مطالعه می کردید در میافتید که مهم نیست که شما از کدام دانشگاه باشید (مثل تهران و شهید بهشتی) البته طبق گفته ی دوستان با تجربه.
    وضعیت شما کمی ریسکی هست. نظر بنده (چون معدل شما بالا نیست) بمانید و با دست پر برید چون در حسابداری (یا کلا رشته های بیزنسی) رقابت خیلی بالاست.
    موفق باشید
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

[QUOTE=MahdiTalebian;1494445]با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی کارشناسی دانشگاه شمال هستم و نیم سال اول سال 1393 فارغ التحصیل میشم و قصد دارم در آمریکا یا کانادا در مقاطع ارشد و دکتری ادامه تحصیل بدم. راستشو بخواین یه کمی گیج شدم.
    دکتری مستقیم از کارشناسی اقدام کنم؟ آیا شانسی برای فاند دارم با توجه رزومه ام:
    1. 4 مقاله ISI
    2. 2 مقاله ISC
    - 3 هجده مقاله در سطح ملی (داخلی)
    4. سابه تدریس در کارگاه های آموزشی مقاله نویسی در دانشگاه های مختلف
    5.دو ترم به عنوان کمک استاد در دانشگاه مازندران
    معدل کاردانی 18.87
    معدل کارشناسی حدود 18 خواهد بود.

اگر از بهمن 93 اقدام به اپلای کنم چقدر طول میکشه؟
    چون من نمی خوام وقتم هدر بره چه توصیه ای برام دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام . خسته نباشین.
    لطفا ج سوالمو بدین !!
    من دانشجوی سال سوم لیسانس حسابداری ام و میدونم معدلم بالای 15 میشه و میخوام برا ارشد یکی از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم ( شهریه واسم فرقی نداره ) فقط میخوام بدونم چیکار کنم از اول ؟
    چه آزمونی و کی بدم ؟ و چجوری ؟ کل مراحل رو خلاصه میگین ؟ ( ترکی استانبولی برام بهتره اما انگلیسی سخته )
    اینم بگم ارشد مدیریت باش بهتره *

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)