صفحه 8 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 235

موضوع: دانشگاه لوون - KU Leuven

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه لوون - KU Leuven

خیلی ممنون از پاسختون دوست عزیز یه سوال دیگه ترجمه نمرات دیپیلم هم لازمه؟؟

Junior Member Yaghoot آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ava6000 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون دوست عزیز یه سوال دیگه ترجمه نمرات دیپیلم هم لازمه؟؟
    خواهش میکنم، برای چه مقطعی دارین اقدام میکنین؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaghoot نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،طبق توضیحی که خود سایت دانشگاه داده باید کپی ها برابراصل باشن(یاتوسط وزارت علوم یا سفارت؛ که اونطور که من تاحالادیدم مهرکپی برابراصل انگلیسی رو الان فقط دارالترجمه ها میزنن) من همینجا هم دیدم بعضی ها بردن سفارت تاییدکردن وبعضی ها فقط مهرکپی برابراصل دارالترجمه رو زدن،ترجمه ها رو هم همینطور برخی سفارت برذن و برخی مهردادگستری و خارجه رو گرفتن و توپاکت مهروموم شده دانشگاه فرستادن. اونطورکه من متوجه شدم اگر مهرکپی برابراصل رو کپی ها بخوره و مهرخارجه و دادگستری هم باشه و توپاکت مهروموم شده دانشگاه هم فرستاده بشه کافیه، بازاگه من اشتباه میکنم دوستانی که اونجاهستن و مطلع تر لطفااصلاح کنن
    برای ریز نمرات همون مهر مترجم و برابر اصل کردن کافیه! دادگستری و وزارت خارجه ضروری نیست منتهی حتما بزارین تو پاکت دانشگاه رو درشم یه مهر! همین!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    برای ریز نمرات همون مهر مترجم و برابر اصل کردن کافیه! دادگستری و وزارت خارجه ضروری نیست منتهی حتما بزارین تو پاکت دانشگاه رو درشم یه مهر! همین!
    ممنون از اصلاح تون، امکانش هست درمورد پرسش های من راجع به پرکردن فرم اپلیکیشن هم راهنمایی بفرمایین وهمچنین بگین اون document ای که توضیح دهنده ی سیستم نمره دهی کشورمون باشه رو ازکجابیاریم؟

باسپاس

Junior Member

خواهش میکنم، برای چه مقطعی دارین اقدام میکنین؟
    برای ارشد اقدام میکنم

Senior Member ahmadlove آواتار ها

مرسی از همه عزیزانی که پاسخ دادن؛
    اما بیشتر تاکیدم این بود که ازنظردانشگاه فرقی نداره؟ چون تو یه جایی که یادم نمیاد کجابود! قبلنا خونده بودم برای دانشگاه خاصی باید مثلا از فلان پست استفاده کنم
    راستی چند تا پرسش هم در مورد آیتم های فرم اپلیکیشن لئوون دارم،ممنون میشم راهنماییم کنین:
    -درمورد بخشی که اطلاعات مربوط به language skill روخواسته، من زبان داچ رو تازه شروع کردم بنابراین شامل هیچ کدوم از گزینه هاش نیستم،اگر میشد میخواستم بنویسم beginner که خب نمیشه،اما تاموقعی که بخوام انشاءالله در صورت پذیرش گرفتن برم سطحA2 رو تموم میکنم. بنظرتون چی کار کنم؟ توبخشextracurricular record بنویسم؟
    - تو بخشsecondary education، اسم دیپلم رو خواسته،من تجربی بودم چی باید بنویسم؟
    - تو بخش professional information گفتهresearch and teaching experience,none-academic professional experience ، من سابقه ریسرچ دارم اما اسم employer و organization رو خواسته اسم دانشگاه رو بدم؟ سابقه کار هم بصورت غیر رسمی دارم درواقع یه جوری کارآموزی و همکاری بوده بدون حقوق، تو این قسمت بنویسم این اطلاعات رو یا تو بخش extracurricular activities؟
    - توبخش study and financing informationمن دانشگاه دولتی بودم و خب بابت دانشگاه رفتن هزینه ندادیم،این رو میشه به عنوان بورسیه نوشت؟
    ببخشید زیاد شد
    ممنووووووووووونم
    از نظر دانشگاه فرقی نداره. اما برای اروپا بهتره از دی اچ ال استفاده کنید. خود دانشگاه هم از همین پست استفاده میکنه.
    اگر برای ارشد اقدام میکنید زبان داچ مهم نیست!
    فکر کنم science and biology یا هرچی شبیهش!
    تو همون قسمت ریسرچ بنویسید
    دیگه اینو اخه چی بگم؟! فقط حقیقت رو بنویسید و مطمئن باشید این چیزا تاثیری تو پذیرش ارشد نداره!
    اول ترجمه ی ریز نمرات معمولا مترجم قید میکنه که سیستم از صفر تا بیسته اما اگر ننوشته شما فقط تو اون قسمت 20-0 رو وراد کنید. به سیستم ایران اشنا هستن اینجا و میدونن چجوریه!
    موفق باشید
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

دوستان برای proof of payment چیو باید اتچ کنیم؟؟؟ من برادرم پرداخت کرده باکارتش الان چیو اتچ کنم؟؟؟؟

Member kiyarash90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics, K.U.Leuven

دوستان برای proof of payment چیو باید اتچ کنیم؟؟؟ من برادرم پرداخت کرده باکارتش الان چیو اتچ کنم؟؟؟؟
    نسخه ای که نشون میده شما پولو پرداخت کردین رو باید اتچ کنید.بعد پرداخت یه payment proof داره که معمولا بصورت pdf هم میتونین بگیرینش. اگه pdf نداشت یه screen shot بگیر فایل و تبدیل کن به pdf و اتچ کنید تو پروفایلتون
    Lest YOU forget who YOU really are!!!
    زین دوهزاران من و ما ای عجبا من چه منم ××گوش بنه عربده را دست منه بر دهنم
    قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن ×××ظلمات است بترس از خطر گمراهی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    از نظر دانشگاه فرقی نداره. اما برای اروپا بهتره از دی اچ ال استفاده کنید. خود دانشگاه هم از همین پست استفاده میکنه.
    اگر برای ارشد اقدام میکنید زبان داچ مهم نیست!
    فکر کنم science and biology یا هرچی شبیهش!
    تو همون قسمت ریسرچ بنویسید
    دیگه اینو اخه چی بگم؟! فقط حقیقت رو بنویسید و مطمئن باشید این چیزا تاثیری تو پذیرش ارشد نداره!
    اول ترجمه ی ریز نمرات معمولا مترجم قید میکنه که سیستم از صفر تا بیسته اما اگر ننوشته شما فقط تو اون قسمت 20-0 رو وراد کنید. به سیستم ایران اشنا هستن اینجا و میدونن چجوریه!
    موفق باشید

دوست گرامی

من برای گرفتن بورسیه اراسموس دارم اقدام میکنم و تا اونجاکه میدونم نوشتن تمام فعالیت ها وامتیازات مون میتونه مفید باشه، همچنین اینکه دانشگاه دولتی رفتم و درنتیجه از پرداخت tuitionمعاف بودم مگرچیزی جز حقیقته؟

سلام دوست عزیزم

برادر من هم با کارتش پرداخت کرده و بعدش که وارد صفحه شدم دیدم نوشته Payment with credit card is registered, Thank you و بعد پرداخت هم صفحه ای ظاهر نشده بود که بشه عکسی چیزی گرفت،برای شما هم همینطوره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)