صفحه 49 از 277 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2762

موضوع: سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

بچه ها تاریخ انتشار فروم ها نمی تونه یک سال دیر تر باشه

به عنوان نمونه در این دو تا تاپیک جداگانه چینی ها سوالات امتحان ما هست:

http://bbs.gter.net/bbs/archiver/tid-889281.html

http://www.esoterica.co.kr/board/zbo...esc=asc&no=102

تاریخ انتشار اولی 2008-10-31 11:14 و دومی 2008-10-27 08:54 هست
    اگر هم فرض کنیم تاریخ فروم های اون ها یک سال دیر تر باشه آخرین پستی که می تونه تو فروم باشه 26 اکتبره که امروز می شه درحالیکه تاریخ این ها 27 و 31 اکتبره

من هم موافقم باید یه حرکت اساسی ای انجام بدیم
    چینی ها قوانین آزمون رو زیر پا گذاشتند و سوال ها رو از قبل می دونستند

پیش فرض پاسخ : سؤالات خود را در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

بچه ها پیشنهاد می کنم واسه اینکه حرکتمون هماهنگ باشه از سایت طومار نویسی استفاده کنیم (همون کاری که سر خلیج فارس کردیم) مثل

http://www.petitiononline.com

یک متنی رو خطاب به ETS تنظیم کنیم و تا قبل از اینکه نتایج بیاد همه ی کسانیکه تو آزمون شنبه شرکت کردند اون رو از طریق اینترنت امضا کنند. بعدش میفرستیم واسه ETS

اگه کس دیگه ای پیشنهاد داره حتما بگه
    چون واقعا اینجا داره حق بچه های ایرانی پایمال می شه

من هم با نامه به ETS موافقم. اما اگر یک متن رو آماده کنیم و هرکس جدا بفرسته خیلی بهتره. اصلن شاید یک نامه هم کافی باشه. فقط باید قبل از اینکه فروم های چینی به خودشون بیان این کار رو انجام بدیم. (یکی از فروم ها همین الان سوال ها رو حذف کرده و اما هنوز هم از طریق cached گوگل می شه ورژن قبلی شو دید.)

ضمنن بهتره خودمون هم تخلف چینی ها رو تکرار نکنیم و سوال ها رو تو این فروم نیاریم. (اگه می خواید سوال ها رو ببینید تو همون فروم چینی بخونیدشون.)

من دیدم که در مورد آزمون IBT ای تی اس خیلی خوب با اعتراض ها برخورد می کنه. امیدوارم که در این مورد هم رسیدگی بشه.

مدیر فروم لطفا پست قبلی من که سوالات امتحان توش بوده رو پاک کن
    اینجا نباید مدرکی باشه

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

منم با طومار نویسی موافقم .. اگه اهمیت ندادن چیییی؟؟؟؟؟؟
    بچه ها یه کاری کنیممممم

این بی انصافیِِ

Junior Member

با این‌که این حرکت درست از نظر اخلاقی هست و من هم این حرکت رو در مقابل سکوت ترجیح می‌دهم.
    ولی بیچاره بچه‌های امسال اگر ETS کار بخواهد بکنه! چون همونطور که می‌دونید اگر صحت یک امتحان زیر سوال بره تمام نتایج اون امتحان کنسل می‌شه (طبق گفته ETS). اونوقت دیگه امتحان GRE دومی درکار نیست که به Deadlineها برسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    منم با طومار نویسی موافقم .. اگه اهمیت ندادن چیییی؟؟؟؟؟؟
    بچه ها یه کاری کنیممممم

این بی انصافیِِ

Junior Member

با سلام
    چون احتمالا قبل از برگزاری آزمون تعدادی از افراد سوالات را مشاهده کرده اند ( نه فقط ایران) پس این امتحان fair نبوده و ممکن است شانس پذیرش رقیبان شما را افزایش داده باشد.
    به همین علت من فکر میکنم در مکاتبه با ETS حتی اگر درخواست برگزاری مجدد آزمون برای افرادی که می خواهند, مطرح شود کاملا منطقی است .
    حتی اگر در google شما "PBT 2008 questions analogy" را تایپ کنید اولین نتیجه سوال ها و جواب های امتحان 24 october است. پس احتمال داشتن سوال ها و جواب ها بسیار زیاد بوده است .....

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

سلام
    دوستان من فکر می کنم اگر بر فرض چنین کاری نتیجه بده و این ETS بی عرضه قبول کند، امتحان را برای همه و نه فقط چینی ها کنسل می کند. (چون یک سایت اینترنتی می تواند در دسترس همه در دنیا باشد) . در ضمن تا ما بجنبیم و برای ETS این مطلب ثابت بشه و اگر تازه لطف کند مجدداً امتحان برگزار کند فکر نمی کنم زودتر از یک ماه دیگه بتوانیم امتحان دهیم.در ضمن من نمی دونم شما دوستان می خواهید برای چه زمانی اپلای کنید . اما برای من و خیلی از افراد دیگه کنسل شدن این امتحان به معنای از دست دادن ددلاین بسیاری از دانشگاههای آمریکا هست که از 1ٍِdec شروع می شوند(حتی من 1Nov هم سراغ دارم).
    من این سایت را هم دیدم و تاریخ آن قطعاً اشتباه نیست. خیلی گشتم ببینم چگونه می توانم در این فروم پست ارسال کنم و ببینم تاریخش را چه زمانی می زند که نشد اما می توانید با استفاده از translator.google.com ترجمه این سایت را از زبان چینی به انگلیسی مشاهده فرمایید و در تاپیک های دیگر این فروم نمونه سوالات دیگر GRE که در 2009 و بعد از GRE0810 ،در این فروم پست شده اند را هم مشاهده فرمایید پس تاریخش اشتباه نیست و احتمالاً در امتحانات دوره های قبلی هم از این زرنگی ها داشتند
    نظرتون کاملاً محترمه و اعتراض حق شماست و مسلماً چنین ناعدالتی برای همه ناراحت کننده و بضرر همه هم است اما فکر بقیه هم باشید و دور از احساس تصمیم بگیرید. دوستانی هم که بهمن امتحان دارند می توانند با خود چینی ها فعلاً در استفاده از این سوالات شریک شوند تا بعداً برای پاییز سال بعد این چینی ها را سرجایشون نشاند
    اگر من اشتباه می کنم و دوستان واردتر مثلاً آن دوستی که در مورد شکایت در مورد IBT صحبت کرد اطلاع دارند که ETS غیر از کنسل کردن امتحان راه حل دیگری هم دارد خواهشاً بفرمایید

سلام به همه دوستان
    ما توی دانشکده تربیت بدنی امتحان دادیم. چند مسئله واقعا اذیت کننده بود. اول اینکه امتحان با تاخیر زیادی شروع شد. دوم اینکه وضع صندلی ها زیاد ( زیاد که چه عرض کنم ! ) جالب نبود. سوم اینکه یه break پنج ثانیه ای هم نداشتیم در حالیکه بچه های دانشکده زبان یه خورده استراحت داشتن. ما آخرش نفهمیدیم استراحت بین سکشن ها وجود داره یا نه؟ چهارم اینکه ما بجای شنیدن صدای دکتر برزآبادی از لهجه بسیار غلیظ یه آقاهه مستفیظ شدیم که با بعضی حرفاش مثل اعلام کردن پشت سر هم وقت باقی مونده یه خورده تمرکز آدم به هم می ریخت. یه نکته دیگه هم که مشکل از طرف ETS بود و اینکه بعضی از سوالات پاسخنامه هاشون ناقص بود و برای کسایی که این مشکل رو داشتن یه خورده استرس زا و مشکل زا بود.
    این از شرایط روز امتحان
    حالا بعد از این اوصاف می بینیم که برادران و خواهران چشم بادومی ما توی فروماشون سوالات رو منتشر کردن !
    البته این کار فقط مختص چینی های گرامی نیست چون من توی فروم های کره ای ها هم سوالات رو دیدم.
    به نظرم در مورد این اتفاق اگه میخوایم کاری کنیم باید هوشمندانه و عاقلانه تصمیم بگیریم. اگه ETS این امتحان رو کنسل کنه و دیگه به این زودی امتحانی برگزار نشه ( یا حتی اگه امتحان دیگه ای برگزار بشه و دیر باشه) خیلی از ماها متضرر میشیم.

به هر حال امیدوارم بچه های ایرانی که می دونم چقدر زحمت کشیدن حقشون پایمال نشه

سلام بچه ها.
    من ۲۴ اکتبر سنتر اصفهان بودم.اگه نمره ها به خاطر تقلب چینی ها روی نمودار نره فکر کنم عدالت بر بقیه شرکت کنندگان در همه کشورها رعایت نشه.حالا دغدغه من خیلی شخصی نیست ولی این چینی ها دیگه گندش را بالا آوردند با این تقلب هاشون.حداقل نتیجه اعتراضمون می تونه این باشه که نمرات خوب چینی ها را توی verbal و Quan برای scale کردن تمام شرکت کنندگان در نظر نگیرن.
    پیشنهاد می دم کسانی که اطلاعات بیشتری و احیانا تجربه شخصی در زمینه اعتراض به ETS برای تقلب دارند راهکار نشون بدن.بد نیست از بچه های قدیمی و یا مدیران کمک بخواهیم.
    در ضمن از صفحات فرومشون چند تا عکس گرفتم که اگه بعدا از روی سرور پاک کردن ، حداقل یه چیزی دستمون باشه.( احتمالا با این همه IP ایران که از طریق این سایت رفتن به فروم چینی ها ، مدیر فرومشون خیلی مشکوک میشه!!)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)