صفحه 329 از 1402 نخستنخست ... 2292793193203213223233243253263273283293303313323333343353363373383393794298291329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

من خبر موثقی که دارم اینه که قانون کسری خدمت تا پایان سال 93 به همین شکل ادامه داره و تغییر نمیکنه و اگر کسری ها حذف و کم بشن این نوع کسری شامل حالش نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    چند تا سوال داشتم.
    1) شایعه شده که کسری خدمت و طرح نخبگی در سال 93 جمع میشه. آیا درسته؟
    2) من از طرف بنیاد ملی نخبگان به ب ن ن م معرفی شدم. اونا هم منو به معومت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه معرفی کردن. چه طور جاییه؟
    3) پس از تصوصیب پروپوزال تو سپاه، روند کار چطوریه؟

پیشاپیش ممنونم.
    سلام شما رشتتون چی بود که به اونجا معرفی شدین؟ ممنون

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام

اگر کسی سابقه خدمت داشته باشه (مثلاً 7 ماه) . می تونه با احراز شرایط از بنیاد ملی پروژه بگیره

در مورد داشتن پروژه کسر خدمت چطوره ؟

متشکرم

Junior Member

سلام من فارغ التحصیلم و تازه 3-4 روزه که از طرف بنیاد تو مرکز تحقیقات کشاورزی شروع به سربازی شدم. اولش یه طرحی دادن گفتن باید رو این کار کنی و بعد ده ماه گزارش نهایی بدی و سربازیت تموم شه حالا الان که رفتم دارن باهام مثل سرباز امریه برخورد میکنن و میگن هر روز باید بیای در صورتی که اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره از طرفی من میخوام استخدام شم و بنیاد میگه ما نامه میدیم به جایی که میخوای استخدام شی تا ازت کارت پایان خدمت نخوان و همزمان هم سربازی کنی هم مشغول به خدمت شی ولی با این اوضاع که هر روز باید تو مرکز تحققات که سربازی میکنم حضور داشته باشم نمیتونم اون نامه رو بگیرم با رییس هم حرف زدم قبول نمیکنه میگه تو سرباز مایی و باید هر روز بیای نمیدونم باید چیکار کنم تو بد مخمصه ای گیر کردم تو رو حدا کمکم کنید(ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز، شما کارتونم تصویب شده و نامه بکارگیریتو زدن برای ب ن ن م؟از طریق بنیاد پیگیری کنید با اونا در میون بذارید. سوالی که من داشتم اینه که آیا نخبه های معرفی شده از طریق بنیاد ملی نخبگان به بیناد نخبگان مسلح فقط یک طرح انجام میدن؟ و میتوننم استخدام بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی سابقه خدمت داشته باشه (مثلاً 7 ماه) . می تونه با احراز شرایط از بنیاد ملی پروژه بگیره

در مورد داشتن پروژه کسر خدمت چطوره ؟

متشکرم
    سلام
    مشکلی نداره هم کسری و هم نخبگی را میتونید اقدام کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم
    برای پروژه جایگزین خدمت دانشگاه جامع امام حسین بهتره یا پدافند غیر عامل سپاه؟ لطفا راهنمایی کنین خیلی ضروریه. مرسی

سلام دوستان طرح برداشتن واسه نیروهای مسلح و وزارت دفاع باعث ممنوع الخروج شدن نمیشه ؟ واسه خارج از کشور مشکل ندارم منظورم اینه که از داخل کشور ممنوع الخروج نمیکنن ؟ مثلا به دلیل مسایل امنیتی اجازه خروج لغو بشه ؟ مثلا طرح هایی که تو وزارت دفاع کار میکنن مثل طرح و ساخت اسلحه , سوخت موشک و غیره
    دوستان کسی اطلاع داره ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakia نمایش پست ها
    سلام دوستان طرح برداشتن واسه نیروهای مسلح و وزارت دفاع باعث ممنوع الخروج شدن نمیشه ؟ واسه خارج از کشور مشکل ندارم منظورم اینه که از داخل کشور ممنوع الخروج نمیکنن ؟ مثلا به دلیل مسایل امنیتی اجازه خروج لغو بشه ؟ مثلا طرح هایی که تو وزارت دفاع کار میکنن مثل طرح و ساخت اسلحه , سوخت موشک و غیره
    دوستان کسی اطلاع داره ؟
    جواب کلی نداره، کاملا بستگی به بخشی که داری کار میکنی داری.
    پیش از شروع حتما باهاشون صحبت کن به طور واضح بهت توضیح میدن که از کی تا کی و به چه صورت ممکنه ممنوع الخروج بشی.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیلم و تازه 3-4 روزه که از طرف بنیاد تو مرکز تحقیقات کشاورزی شروع به سربازی شدم. اولش یه طرحی دادن گفتن باید رو این کار کنی و بعد ده ماه گزارش نهایی بدی و سربازیت تموم شه حالا الان که رفتم دارن باهام مثل سرباز امریه برخورد میکنن و میگن هر روز باید بیای در صورتی که اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره از طرفی من میخوام استخدام شم و بنیاد میگه ما نامه میدیم به جایی که میخوای استخدام شی تا ازت کارت پایان خدمت نخوان و همزمان هم سربازی کنی هم مشغول به خدمت شی ولی با این اوضاع که هر روز باید تو مرکز تحققات که سربازی میکنم حضور داشته باشم نمیتونم اون نامه رو بگیرم با رییس هم حرف زدم قبول نمیکنه میگه تو سرباز مایی و باید هر روز بیای نمیدونم باید چیکار کنم تو بد مخمصه ای گیر کردم تو رو حدا کمکم کنید(ممنون
    من نفهمیدم این وسط چی شد،
    بنیاد قراره نامه رو بده دیگه، مگه نه؟ ("بنیاد میگه ما نامه میدیم")
    پس چرا میگی "نمیتونم اون نامه رو بگیرم" ؟
    اگه واقعا "اجرای طرح نیازی به حضور هر روزه اونجا نداره "، اون ها هم نمیتونن به زور نگهت دارن که! شما نامه رو بگیر، برو استخدام شو کار رو هم از راه دور انجام بده نتیجه رو هم نهایتا بده بهشون.
    وقتی بنیاد بگه حله که دیگه کسی نمیتونه حرفی بزنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)