نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 96

موضوع: این اشتباه دارالترجمه رو چی کار کنم؟؟؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : این اشتباه دارالترجمه رو چی کار کنم؟؟؟؟

دوستان- در ترجمه مدارک رسمی ارشد ، دار الترجمه در ریزنمرات ارشد اصلا ننوشته که مقیاس نمره ها از چند هست !! و مینممم و ماکزیمم نمره را مشخص نکرده !!! مدارک هم مهر وزارت + دادگستری خورده و کار از کار گذشته، آیا بعدا مشکلی پیش میاد در دانشگاه مقصد یا سفارت و یا مراحل دیگر?? آیا نیازی هست مجددا به خود دارالترجمه مراجعه کرد? آیا اصلا مشکل قابل رفع است یا مساله مهمی نیست??
    توضیح تکمیلی(دانشگاه و کشور مقصد نامعلوم و هدف اطمینان از عدم وجود مشکل بابت این مساله در اینده هست)

لطفا تجربه ای دارید بیان کنید-مرسی
    ویرایش توسط ghazal85 : March 14th, 2014 در ساعت 07:34 PM

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    دوستان- در ترجمه مدارک رسمی ارشد ، دار الترجمه در ریزنمرات ارشد اصلا ننوشته که مقیاس نمره ها از چند هست !! و مینممم و ماکزیمم نمره را مشخص نکرده !!! مدارک هم مهر وزارت + دادگستری خورده و کار از کار گذشته، آیا بعدا مشکلی پیش میاد در دانشگاه مقصد یا سفارت و یا مراحل دیگر?? آیا نیازی هست مجددا به خود دارالترجمه مراجعه کرد? آیا اصلا مشکل قابل رفع است یا مساله مهمی نیست??
    توضیح تکمیلی(دانشگاه و کشور مقصد نامعلوم و هدف اطمینان از عدم وجود مشکل بابت این مساله در اینده هست)

لطفا تجربه ای دارید بیان کنید-مرسی
    من نمی دونم مشکلی پیش میاد یا نه. ولی منطقی این هست که مقیاس نمرات نوشته شده باشه، چون هر کشوری یه نوع مقیاس داره. من اگه باشم اصلاح می کنم. تو خود ریزنمرات فارسی تون هم مقاس نیومده؟
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    من نمی دونم مشکلی پیش میاد یا نه. ولی منطقی این هست که مقیاس نمرات نوشته شده باشه، چون هر کشوری یه نوع مقیاس داره. من اگه باشم اصلاح می کنم. تو خود ریزنمرات فارسی تون هم مقاس نیومده؟
    سلام- نه- در کارنامه فارسی هم قید نشده- شاید به همین خاطر بوده که مترجم سهل انگاری کرده و مقیاس را ننوشته
    حالا باز هم اگر دوستان، تجربه مشابه داشتند، لطفا در اختیار ما هم قرار بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)