صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: مسائل اخیر مربوط به صدور ویزا، مهاجرت

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل اخیر مربوط به صدور ویزا، مهاجرت و پناهندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط ozmaozra نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال دارم. من دانشگاه westminster قبول شدم . در صورتی فول فاند باشیم یعنی حتی accomodation رو هم دانشگاه متقبل بشه باز هم مشکلات bank statement ایرانی رو داریم؟
    اگه پرینت از credit card خواهرم تو usa بگیرم مشکل حله؟
    اگه دانشگاه کل هزینه رو متقبل بشه خیر نیازی به پرینت ندارید البته الان مشکل پرینت مثل اینکه حل شده. پرینت از Credit Card خواهرتون هم کمکی نمی کنه و باید پرینت از گردش مالی حساب خودتون یا والدین باشه.

Junior Member

دوستان کسی از مشکل بانک ها خبر داره؟؟
    خود UKBA که میگه فقط بانک پارسیان و پاسارگاد رو از ایران قبول داره ٬ کسی هست که از این ۲ تا بانک پرینت برده باشه و بخاطر حساب بانکی رد شده باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_shahri نمایش پست ها
    دوستان کسی از مشکل بانک ها خبر داره؟؟
    خود UKBA که میگه فقط بانک پارسیان و پاسارگاد رو از ایران قبول داره ٬ کسی هست که از این ۲ تا بانک پرینت برده باشه و بخاطر حساب بانکی رد شده باشه؟؟؟
    دوست عزیز شما تاپیک درخواست ویزا UK از عمارات رو بخونین ، یک ماه هست که همه خبر دارن!
    2 نفر تاحالا گفتن که ویزا گرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanfamili نمایش پست ها
    دوست عزیز شما تاپیک درخواست ویزا UK از عمارات رو بخونین ، یک ماه هست که همه خبر دارن!
    2 نفر تاحالا گفتن که ویزا گرفتن
    بنده عرض کردم که کسی هست از این ۲ تا بانک پرینت برده باشه و ریجکت شده باشه(به علت مشکل نامه بانک)؟؟
    این که ۲ نفر ویزا گرفتن ٬ خوب خدا رو شکر٬ اما بازهم جواب من نیست!!!!

Junior Member

سلام به همه دوستان ...مخصوصا هومن و چاوش عزیز....

من مدت هایه زیادی بود به سایت سر نزده بودم و این موضوع ها رو دیدم فقط خواستم یه راهنمایی یا درد دل کن ...و این نکته رو بگم من نه تجربه زیادی دارم و نه چیز دیگر ...فقط چیزی که دیدم رو میگم...

1-اول دوستان به این فکر زیاد نباشند که با ویزا بیان بعد پناهنده بشن....چون خیلی سخته و درصد کسایی که رد شدن چندیدن برابره اونهایی هست که قبول شدن...طرف غیر قانونی اومده..کلی شلاق رو کمرش هست نمی تونه راه بره.دست بنده زندان رو دستش هست و از دست مامور فرار هم کرده .....و کلی مدارک داره میاد درخواست میده ...سه سوت رد میکنند اونم مسخره ....مثلا می گن مهر یکی از مدارک شما بد خورده ما شک داریم...یکی نیست بهشون بگه نامرد ها این بابا ترکیده ...تو چشاش معلوم هست نصفه قانون حقوق بشر بهش می خوره بایییییییییییییییییییید بهش بدی نمی دن طرف بدبخت می شه واسه 10 تا 12 سال ...بعد طرف قانونی اومده یه سفر میره ایران میاد ...می گه با زن اخوند............... یا میره گی ویلیج .... مدرک هم نداره 60 تا سوالم می پرسند بهد جواب میدن....به نظر من به همین دلیل به اینها جواب میدن که صدای حقوق بشر در نیاد ....فقط همین ....پس کامل اطلاع پیدا کنید که کجا و چه کار دارید می کنید.......

2- نکته دوم این قدر هومن و چاوش عزیز زیاد گفتن و راهنمایی کردند ......................... اینجا خوبی داره ولی بدی هاش زیاده ...که اگه یه باره دیگه بگن و تکرار کنند من خجالت می کشم چون اینقدر سوال هایه تکراری هست که نگو........... ...انگلستان همه چیزش هم خوب باشه ..لهجه زبانشون اصلا خوب نیست..امریکایی بلدی ....میای میبینی اینها نه لهجه امریکایی میفهمند و خیلی از معنی ها و رو جوری دیگه میگن و نمی فهمند ...بعد میای 1 ساال صبح تا شب اینجا زبان میخونی لهجه بریتیش یاد میگیری ...بعد زنگ میزنی به یه دانشگاه تو امریکا و کانادا 100 بار تکرار می کنی اونها لهجه بریتیش نمی فهمند ....میری منچستر یه جوره دیگه لهجه دارند و مدتی نیاز هست عادت کنی میری لندن 90 % میفهمی چی میگن ...بعد میری لیور پول 99% به کل نمیفهمی از زندگی و دنیا زده میشی ....در کل درست هست که بلخره انگلیسی هست ولی تو مخی زیادی داره و زیاد هم اتفاق می افته بعد میری ایران انگلیسی بلدی ولی چون لهجه داری فکر میکنند بلد نیستی ...بدبختی که یکی دو تا نیست...

3-به امید عمو و خاله میایی اینجا 23 روز خونشون هستی بعد یا باید بری یا کاری میکنند فرار کنی کلا نامردی....ولی کارشون درست هست چون بیخود انتظار داریم...تهشم میگن ما دختر مون رو 18 سال فرستادیم بیرون حالا تو 22 سالت هست ما باید بهت جا بدیم(یک نکته هست که کلا نمی فهمند که دخترش بیریتیش هست و زبان بلده و یه دولت پشتش هست و 1 شب هم گشنه نخوابیده ...ولی ما از جایی اومدم که سختی شده شریک زندگی ...اگه یه کاری واسمون معما نشه جایه تعجب داره...ولی کلا اینا این چیز ها رو نمی فهمند تهش میگن به من چی ........... حواستون باشه از چاله در نیان تو چاه بی افتید....تجربم بودد.....و منظورم همه نیست عذر میخواهم از همه

4- و این خبر ها هم نیست کار میکنیم 1000 تا یا 900 تا در میاریم ......اول اگه کار پیدا کردید خدا رو شکر ....بعد هم با پولش زندگی کن همین......

5- هومن درست میگه اگه خارج می خواهید بیاید بابا 100 جا بهتر از اینجا ...اول رو کانادا یا امریکا یا استرالیا فکر کنید اخر اینجا چون سخته.....ولی فراموش نشه باز اروپا هست و خوبی هایه زیادی داره ...فقط تلاش زیاد میخواد ...و از ایرانی هم دور باشید که موفق بشید ...اینجا نمی یایید دوست ایرانی پیدا کنید..

6-سعی کنید کار زیاد نکنید فقط درس بخونید...چون کاره زیاد باعث دوری از زبان میشه و بعد از 10 سال هنوز با حرف زدنت باعث خنده یه جمع میشید....اینجا زیادن ....و مقصر کسی نیست سختی هست...

و اخر نگران نباشید اگه قراره بشه میشه حالا هر جایی که قسمت و هدف باشه...

و یادتون نره پشت هر صبحی شبی هم هست و تو کوچه ما هم عروسی میشه.....پس سختی بکش به امید یه روز خوب

ممنون از تو
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اخیر مربوط به صدور ویزا، مهاجرت

مهاجرت و پناهندگی بر ا افراد پایین 18 سال چطوره؟یکم توضیح می دهید!

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    چرا هر تاپیکی باز میشه در مورد صدور ویزا و اینا همه فوری فوری میرن سراغ ویزای دانشجوئی؟
    میشه در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی هم بگین ؟
    من خودم برای ویزیت میخوام برم و همسرم ایران میمونه
    میشه در مورد مدارک مورد نیاز ویزای توریستی توضیح بدین ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmerat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چرا هر تاپیکی باز میشه در مورد صدور ویزا و اینا همه فوری فوری میرن سراغ ویزای دانشجوئی؟
    میشه در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی هم بگین ؟
    من خودم برای ویزیت میخوام برم و همسرم ایران میمونه
    میشه در مورد مدارک مورد نیاز ویزای توریستی توضیح بدین ؟
    در مورد ویزای ویزیتور هم توضیحات زیادی داده شده. مشکل اینه که در مورد ویزای ویزیتوری فهرست مشخصی از مدارک نیست و بستگی به هر مورد و هر پرونده این فهرست میتونه متفاوت باشه.

باسلام
    بعد از پر کردن فرم آنلاین و گرفتن وقت و واریز پول می تونیم وقت گرفته شده رو change کنیمدر ترکیه. مثلا یه هفته به تاخیر بندازیم. با تشکر

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)