صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 136

موضوع: کسانی که از دانشگاه Concordia پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Concordia پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط arrubyyan نمایش پست ها
    سلام،
    من M.Eng از برق و کامپیوتر پذیرش گرفتم و توی نامه ادمیشن یه DNE یا Did Not Enter Deadline داره که ۱۶ سپتامبره، من از رئیس دپارتمان ( زنگ زدم ) پرسیدم گفتن که تا اون تاریخ بیاین هم حله. شما هم پیشنهاد می کنم تماس بگیرین و بپرسین از دانشکدتون.

دوستان، من و چنتا از دوستای دیگم M.Sc اپلای کرده بودیم ولی به هممون M.Eng دادن! خواستم بپرسم پذیرش شما چجوری بوده و اینکه اگه M.Eng گرفتین تونستین ( یا میشه؟ ) تبدیلش کنین به M.Sc، و اینکه چجوری‌؟
    مال من M.SC هست . اما میدونم که به راحتی میشه وقتی اونجا رفتید به MSC تبدیل کنید. شرایطشو باید بپرسید اما معمولا اصلا دنگ و فنگ خاصی نداره .

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوستان،
    برو بچه های کنکوردیا حواسشون به این باشه:

دانشجویانی که از تاریخ ۲۵ تیر ۹۲ ماه تا تاریخ ۲ مرداد ۹۲ در سامانه نشا ثبت نام نموده‌اند، می‌بایست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام مجدد خود اقدام نمایند.

دانشجویانی که در بازه زمانی ۲۵ تیر ماه ۹۲ تا ۲ مرداد ۹۲ در سامانه نشا ثبت نام نموده‌اند و شماره پرونده دریافت نموده‌اند، می‌بایست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام مجدد در سامانه نشا اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از ثبت نام در سامانه و دریافت شماره پرونده، شما می‌توانید برای نوبت ۲۵ مرداد درخواست نامه بانک خود را ارسال نمایید.

چرا استاد جواب ایمیل نمیده؟ الان زمانش نیست واسه کنکوردیا یا واسه PhD باید فقط از طریق دانشگاه اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید مربوط به دانشکده مهندسی مکانیک

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsafari نمایش پست ها
    چرا استاد جواب ایمیل نمیده؟ الان زمانش نیست واسه کنکوردیا یا واسه PhD باید فقط از طریق دانشگاه اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید مربوط به دانشکده مهندسی مکانیک
    خب این خیلی بستگی به شخصیت استاد داره دوست من.
    بعضیا خیلی سریع و راحت جواب میدن، بعضی ها هم ایمیلِ دیده رو ندیده حساب میکنن!
    تا جایی که من میدونم باید با یه استاد هماهنگ باشی وگرنه بعید میدونم به سادگی بهت پذیرش بدن.
    به نظرم ریسک نکن و سعی کن با استاد ارتباط برقرار کنی...
    موفق باشی دوست من.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

سلام
    من برای PHd برق مخابرات از دانشگاه کنکوردیا پذیرش دارم و ویزام رو هم دریافت کردم الان در مرحله رزرو بلیط هواپیما هستم (احتمالا برای 27 تا 30 دسامبر)
    اولا نیاز به یک هم خانه ای پسر دارم ..
    ثانیا آیا کسی است که قصد داشته باشه با هم بلیط رزرو کنیم و با هم سفر کنیم به مونترال؟
    ممنون خواهم شد که برای من پیام خصوصی بزارید تا شماره تماس همدیگر را برای ارتباط بیشتر به همدیگر دهیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات

با عرض سلام خدمت دوستان
    کسانیکه 28 دسامبر با KLM برای مونترال بلیط رزرو کردن (دانشگاه کنکوردیا) لطفا پیام خصوصی بزران که بیشتر همدیگر و بشناسیم و از سفر لذت ببریم و احیانا روزای اول با هم دنبال خونه بگردیم.
    با تشکر اکبری

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام؛
    دوستان عزیزی که دارن وسایلشون رو جمع میکنن و دیگه بانگ الرحیل براشون جاری شده (!)، محبت کنن و یه سر به این فروم برای پیدا کردن همسفر به کانادا بزنن و نظراتشون رو بگن.
    متشکرم
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    French litterature, University of Tabriz

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم برای دکتری ادبیات فرانسه دانشگاه کنکوردیا گزینه مناسبیه؟ واینکه چقدر احتمال گرفتن فاند رو در این دانشگاه دارم؟
    واسه دکترا حتما مدرک زبان انگلیسی میخواد؟یا فرانسه هم میشه ارائه داد؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستانی که برای April یا May میان مونترال و دنبال خونه و هم خونه هستن پیغام بدن

سلام!

شهریه این دانشگاه چطوری حساب میشه؟ یک ماشین حساب تو سایتش هست که حساب می کنه مثلاً.
    وقتی میرسه مرحله آخر دو تا total هست یکی total year (حدود 12500دلار) و دیگری total (حدود 7000 دلار) خوب این یعنی چی؟
    یعنی باید این دو تا را با هم جمع کنم (19000دلار!!!) و یا همون total year (حدود 12500دلار) باید پرداخت بشه؟
    بهشون ایمیل زدم ولی من عازم هستم و این مسئله تو این روزهای آخر رفته رو اعصاب.
    دوستان اگر اطلاعاتی دارند بفرمایند، ممنون!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)