صفحه 371 از 1402 نخستنخست ... 2713213613623633643653663673683693703713723733743753763773783793803814214718711371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,701 تا 3,710 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

با سلام و خسته نباشید
    اگه شرایط نخبگی رو داشته باشم (معدل و مقاله) ولی پنج ترمه باشم(کارشناسی ارشد) ،امکان استفاده از تسهیلات سربازی وجود داره یا نه؟
    ممنون

با تشکر از میلاد عزیز
    منظور شما از اینکه برای بار دوم درخواست کمیته رو زدم چیه؟

Junior Member

سلام
    11 ماه کسری داشتم
    تلفنی گفتن 9ماه تأیید شده. هنوز نامشو نگرفتم
    جهت اطلاع دوستان

Junior Member

سلام
    من 9 ماه خدمت قبلی داشتم، 12 ماه هم از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کسری گرفتم، در حال حاضر هم تو فرجه هستم، الان نمی دونم باید خودم رو معرفی کنم یا نه و اگر معرفی کردم باید اعزام بشم یا زودتر هم میشه پایان خدمت رو گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

سلام
    دوستانی که میرن وقت دفاع بگیرن و قراره خودشون دفاع بگیرن، مخصوصا کسایی که از شهرستان می آن، اگر اصرار کنید، همون روز احتمال اینکه وقت دفاع بگیرید هستش. هر کی هم میره برای گرفتن وقت دفاع حتما سی دی کارهاش پیشش باشه.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahragardali نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    اگه شرایط نخبگی رو داشته باشم (معدل و مقاله) ولی پنج ترمه باشم(کارشناسی ارشد) ،امکان استفاده از تسهیلات سربازی وجود داره یا نه؟
    ممنون
    سلام
    وجود داره مشکلی نیست. تو سایت ثریا ثبت نام کنید

Junior Member

سلام دوستان
    راجع به کمیسیون این نکته را بگم که اگر مورد شما فورس باشه مثلا به همان میزانی که کسری دارید از خدمتتان مانده باشه، تاریخ کمیسیونتون رو میندازه چند روز دیگه. اگه اصرار کنید و مخصوصا از شهر دیگری آمده باشید ممکنه همان روز هم بتونید دفاع کنید. من یه پروژه 6 ماه داشتم که دفاعم نهایتا همان روز افتاد. بعد از دفاع هم سه روز بعدش 5 ماه تصویب شد. جلسه دفاع هم فقط یکی دو دقیقه طول کشید و خیلی کلی بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msemsar نمایش پست ها
    سلام
    من 9 ماه خدمت قبلی داشتم، 12 ماه هم از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح کسری گرفتم، در حال حاضر هم تو فرجه هستم، الان نمی دونم باید خودم رو معرفی کنم یا نه و اگر معرفی کردم باید اعزام بشم یا زودتر هم میشه پایان خدمت رو گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بهترین کار اینه که بری نخبگان ازشون بپرسی یا اگه نمی تونی بری زنگ بزنی. ولی فکر کنم اول باید دفترچه پست کنی البته مطمئن نیستم

سلام
    من یه پروژه 12 ماهه رو تموم کردم قرار شد از طرف نهاد مربوطه برن برای دفاع. اگر الان پروژه و سی دی رو تحویل بدم چقدر طول میکشه تا جلسه دفاع؟
    پروژه م در مورد مباحث نظامی نبود. اما خودم یه پیوست زدم بهش و چسبوندمش به نظام و ارتش اینا. به نظرتون چقدر قابل قبول میشه؟

Junior Member

یک سوال از دوستان عزیزم
    من مستقیما به صاایران رفتم و یه پروژه انجام دادم و 6 ماه برام کسری رد کردن(قبل عید)
    الان دوباره یه پروژه دیگه همونجا تصویب کردم
    سوال
    1- آیا باید برای پروژه اول برم داوری؟(شنیدم یکبار بیشتر برای یک نفر داوری نمیشه-من خود صاایران دوبار دفاع کردم) صاایران گفته ما نامشو زدیم به ستاد کل
    2-شنیدم امسال تصویب کردن به هر نفر 2 پروژه بیشتر ندن آیا صحیحه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)