نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 240 از 460 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Manafian نمایش پست ها
    درست میگید بعدا فهمیدم که قضیه از این قرار بوده!!!
    کاملا درسته من باید یه BS هفده هزاتایی ببرم. اینم ریز جزییات بندها:

بند 7:
    Tuition and fees : 30035
    Living expenses : 17100
    Expenses of dependent (1) : 6000
    Other : 0
    Total: 53135

بند 8:
    Student fund:0
    funds from this school: 36130
    type: Assistantship
    Another source: 17005
    Type:family funds
    On-campus employment :0
    total: 53135

من دقیقا نوشته بودم که BS از مادرمه و بانک هم با نام مادرم صادر کرده ولی نوشته Family که شما گفتید درجه اعتبارش از مادر ضعیفتره!!! کاشکی دقیقا نوشته بودند مادرم. درضمن اینا تاییدیه 17 هزار تا میخان من قبلا 30 هزار تا گرفتم این که ایرادی نداره؟؟ در ضمن اعتبار این تاییدیه بانک تا چه مدتیه ؟
    I 20 من یک هفته ایه اومده ولی چون ایراد داشت و به جای تاریخ خروج 2018 برای من 2016 زده بودند دوباره باید منتظر یکی دیگه باشم که بیاد که حدود یک هفته ای طول میکشه (یعنی طول دکترای منو به جای 4 سال نوشته 2 سال!!!). بهم گفته با همون فرم اشتباهه هم میتونی بری سفارت و در موارد مشابه مشکلی پیش نیومده . ولی نمیخام ریسک کنم و منتظر فرم تصحیحی میشم. شما نظر تون چیه؟ البته در این صورت بیشتر از یک ماه از BS م میگذره و اگه انقضاش یک ماهه کارم سخت میشه یه جورایی!!!
    سلام

معمولاً اعتبار 6 ماهه ماکزیمم از نظر اونا

اگر میتونید از دانشگاه بخواهید جدید رو که صادر می کنند بنویسند مادر! ولی ننویسند هم مهم نیست میدونی چرا!؟ چون آخرش با BS مادر میری دیگه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط pbmdesigner نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: دکترای دیزاین
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟ 9ماه اول، 48هزار شهریه فلوشیپ دارم، 15هزار برای زندگی با خودمه
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! پدر، ساکن ایران
    کار آموزی کجا بودید؟! مهرکام پارس تولید قطعات خودرو
    سلام

این یه مورد نارنجی رو حذف کنید بهتره!

سری های پیش کجا رفتید!؟ و چقدر طول کشید کلیر شید!؟

کلاً دبی رو برای شما خیلی مناسب میدون با شرایط فعلی .... گرچه آنکارا رو هم بخوای بری مورد دار نمیبینم... ولی باید تا جولای صبر کنی!

شانس مالتی هم زیاده...

ایروان عشق اباد و باکو رو اصلاً توصیه نمی کنم!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط zazoz نمایش پست ها
    سلام،

من رشتم غیر حساس ولی فاند آنچنانی ندارم و برای مقطع ارشد دارم میرم البته یک ارشد هم دارم. میخوام بپرسم که باز هم دبی انتخاب خوبیه؟
    سفارت دبی برای ارشد مجدد افتضاحه! فقط و فقط از آنکارا شانسدارید!

اونجا هم باید بگید این فعلاً ارشده... گفتن بیا استادت که ترم اول پیدا شد phd میشه! این یک جمله جادویی هست که کار خیلی ها رو راه انداخته :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط aafshar69 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: عمران(گرایش در نامه ادمیشن نیامده)
    زمینه تحقیقاتی آینده: بتن و آسفالت
    زمینه کاری در لیسانس: بتن،سیمان، نانوذرات دربتن
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ بتن، خوردگی آرماتور دربتن، بتن های SCC و HPC, نانو ذرات استفاده شونده دربتن
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ اسم استاد به عنوان graduate advisor درنامه ادمیشن اومده
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر ولی درشرف سابمیته که دررزومه ارسالی به دانشگاه جهت گرفتن ادمیشن عنوان کردم_ بتن در سازه هم استفاده میشه خب!!
    سلام خوبی؟!

خوشم میاد خودت در جریانی و الان زود میگیری!

ببین حتماً زمینه کاری لیسانست رو یه جور دیگه جلوه بده که اصلاً اسمی از نانو توش نباشه که شر میشه.. راحت هم شر میشه!

اگر رزومت Nano free باشه میتونی بری دبی سریع و شانست رو امتحان کنی! بالای 90 درصد شانس داری که بگیری... اگر خدایی نکرده ریجکت مصاحبه بشی هم میتونی سریع وقت از آنکارا بگیری... نباید کلیرنست طول بکشه اصولا از دبی... نهایتاً 60 روز.... اگر ریجکت شی بری آنکارا به ترمت میرسی به احتمال بالا!

ولی این که بخوای از الان منتظر آنکارا بشینی رو توصیه نمی کنم..

مقاله رو هم حتماً فعلاً سابمیت نکن به هیچ وجه!

=-=-=-=-=-=-=-=

حالا اکر خواستی گیر بدی و نانو رو تو بتن باقی بزاری... که اصلاً توصیه نمی کنم... به هیچ وجه ایروان و دبی نرو... فقط برو آنکارا!

گودلاک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein123 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    مهندسی مکانیک ، فوق لیسانس
    زمینه تحقیقاتی آینده: HVAC
    رشته و مقاطع قبلی: لیسانس: مهندسی مکانیک ،
    سلام

فقط و فقط آنکارا

کارتون سخته! چون به ایالتی میرید که فامیل دارید و فاند هم ندارید! آنکارا شانستون خوبه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    سلام

این یه مورد نارنجی رو حذف کنید بهتره!

سری های پیش کجا رفتید!؟ و چقدر طول کشید کلیر شید!؟

کلاً دبی رو برای شما خیلی مناسب میدون با شرایط فعلی .... گرچه آنکارا رو هم بخوای بری مورد دار نمیبینم... ولی باید تا جولای صبر کنی!

شانس مالتی هم زیاده...

ایروان عشق اباد و باکو رو اصلاً توصیه نمی کنم!
    ممنون از راهنماییتون. بار اول دبی، 14 روزه کلیر شدم اما با یه تاخیر 20روزه پاسپورت رو رسوندم بهشون که یه ریکلیر 2هفته ای بهش خورد. بار دوم عشق آباد که گمونم 3-4 ماه طول کشید، اون سری ویزا رو گرفتم اما نرفتم امریکا. بار سوم از ایروان، درجا گرفتم.

Junior Member

ممنون اقای هیزنبرگ از توجهتون. من این فرم واسه خواهرم پر می کنم.

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: مکانیک(گرایش در نامه ادمیشن نیامده)

زمینه تحقیقاتی آینده: بیوفلوییدیک

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس

نام دانشگاه‌های پیشین: صنعتی شریف

زمینه کاری در لیسانس: بیو. کار سلولی

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ بیوفلوییدیک

سال فارغ التحصیلی: 93

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ اکسپریمنتال_اکسپریمنتال

آیا فاند دارید؟ بله

نوع فاند RA, fellowship

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ -

فاند سال اول شما به چه صورت است؟-

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! 5000 تا مادر

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ اسم استاد به عنوان graduate advisorدرنامه ادمیشن اومده

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ ایران (پیروز کاوهپور)

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ .

نوع سازمان؟

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ موسسات ایالتی

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ نمی دونم

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 0

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 0

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: 0

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: 0

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. .

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ -

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ خیر

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید
    خیر
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.-

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ خیر

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ خیر
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! خیر

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! خیر

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟!-

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! دختر هست
    سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ -

کجا خدمت کردید؟!
    کارت قدیم دارید یا جدید

کسری خدمت دارید!؟-

آمورشی کجا بودید؟!-

خیلی ممنون هایزنبرگ عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اگر 10 الی 20 درصدی ریجکت رو به جون میخرید برید باکو... ایروان هم خوبه....

گودلاک!
    ببخشید باز وقتتون رو میگیرم. در مورد تاشکند نظرتون چیه؟ برای MS مجدد سختگیر هستند یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pbmdesigner نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. بار اول دبی، 14 روزه کلیر شدم اما با یه تاخیر 20روزه پاسپورت رو رسوندم بهشون که یه ریکلیر 2هفته ای بهش خورد. بار دوم عشق آباد که گمونم 3-4 ماه طول کشید، اون سری ویزا رو گرفتم اما نرفتم امریکا. بار سوم از ایروان، درجا گرفتم.
    دبی براتون خوبه... وقت رو تلف نکنید برید سریع.... که اگر خدایی نکرده ریجکت شدید بتونید برید آنکارا سریع! گودلاک!

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    ببخشید باز وقتتون رو میگیرم. در مورد تاشکند نظرتون چیه؟ برای MS مجدد سختگیر هستند یا نه؟
    اصولاً تاشکند دو سال پیش به قبل رو ارشد خالی (چه برسه مجدد) حساس بود.... حتی بودند کسایی که فاند داشتند و ریجکت شدند!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)