صفحه 111 از 270 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

پس گواهی نامه منو یادشون رفته ثبت کنن، مال من نداره امکانش هست؟!!!

Junior Member

سلام فایلهای سوالها رو گذاشتم ولی اینا کامل نیست بهتره که بری توی سایت اس اا کیو و اونجا هم تست بزنی.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero

از دوستان ساکن ونکوور کسی اطلاع داره که مرکز icbc متروتاون از کی دیگه آزمون آیین نامه برگزار نمی کنه؟! چه مراکزی برگزار می کنن؟ آیا نمیشه از لندینگ پیپر به عنوان آیدی اصلی استفاده کرد؟
    ما امروز متروتاون رفتیم گفتند که اولا باید کارت پی آر داشته باشید. ثانیا اینجا آزمون نمیگیریم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    از دوستان ساکن ونکوور کسی اطلاع داره که مرکز icbc متروتاون از کی دیگه آزمون آیین نامه برگزار نمی کنه؟! چه مراکزی برگزار می کنن؟ آیا نمیشه از لندینگ پیپر به عنوان آیدی اصلی استفاده کرد؟
    ما امروز متروتاون رفتیم گفتند که اولا باید کارت پی آر داشته باشید. ثانیا اینجا آزمون نمیگیریم!
    لندینگ پیپر قطعا مشکلی نداره کمااینکه برای من و خیلی های دیگه مشکلی نبود. اگر امکانش هست به یک مرکز icbc دیگه مراجعه کنید. مراکزش هم در شهر زیاد هستش.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط crps نمایش پست ها
    لندینگ پیپر قطعا مشکلی نداره کمااینکه برای من و خیلی های دیگه مشکلی نبود. اگر امکانش هست به یک مرکز icbc دیگه مراجعه کنید. مراکزش هم در شهر زیاد هستش.
    موفق باشید
    ممنون
    یعنی شما با ارائه لندینگ پیپر امتحان دادید؟ گویا همه مراکز آزمون آیین نامه نمیگیرند. درسته؟

پی نوشت: توی سایت icbc نوشته چه مراکزی چه خدماتی رو میدن. من دقت نکرده بودم. دفتر متروتاون آزمون آیین نامه و عملی هیچکدوم رو برگزار نمیکنه.
    ویرایش توسط sh00ca : May 10th, 2014 در ساعت 11:07 PM

Junior Member

دوستان تا به حال کسی کهاز ایران اومده تونسته ماشین کرایه کنه؟ ایا فیمتها با ساکنین یکی هست؟اطلاع دارید؟

ApplyAbroad Superstar

بله من کرایه کردم. قیمت ها فرقی نمی کنه. فقط چون اون ابتدا کارت اعتباری نداشتم یکی از دوستان کارت اعتباریشو گذاشت و من بعد از تحویل دادن ماشین با دبیت کارت خودم پرداخت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله من کرایه کردم. قیمت ها فرقی نمی کنه. فقط چون اون ابتدا کارت اعتباری نداشتم یکی از دوستان کارت اعتباریشو گذاشت و من بعد از تحویل دادن ماشین با دبیت کارت خودم پرداخت کردم.
    پس اونی که با ویزا میاد و اینجا میخواد ماشین کرایه کنه مشکلی نداره ، چون یکی از اشناها ریز 24 ساله می خواست ببینه باباش اگر بیاد از ایران و اون ماشین کرایه کنه و پسرش رانندگی کنه میشه ایا و گرون درنمیاد؟چون به زیر 25 سال کع بدن دوبرابر پول میگیرن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h_loyali نمایش پست ها
    پس اونی که با ویزا میاد و اینجا میخواد ماشین کرایه کنه مشکلی نداره ، چون یکی از اشناها ریز 24 ساله می خواست ببینه باباش اگر بیاد از ایران و اون ماشین کرایه کنه و پسرش رانندگی کنه میشه ایا و گرون درنمیاد؟چون به زیر 25 سال کع بدن دوبرابر پول میگیرن
    موقع کرایه ماشین باید اسم همه راننده ها رو به موسسه کرایه بدین. اینطوری نمیشه که بابا کرایه کنه و بچه رانندگی کنه. باید اسم هردو را داده باشین وگرنه بیمه ماشین کاورتون نمیکنه و دردسر بزرگی براتون پیش میاد.

ApplyAbroad Superstar

بله کاملا درسته، باید اسامی رو بدین چون اگر خدای نکرده گوشه ماشین خط بیافته پلیس بیاد داستان می شه بعدهم فراموش نکنید که گواهینامه بین المللی ازتون خواهند خواست. در مورد بالا رفتن قیمت با سن اطلاعی ندارم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)