صفحه 42 از 77 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 768

موضوع: آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

Junior Member morshed_812 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriya2014 نمایش پست ها
    سلام من یه چیزی ذهنمو خیلی درگیر کرده هرکی ام یه چیزی میگه. سوالم اینه من ویزا دانشجویی میخوام بگیرم ایا میشه فارسی مصاحبه انجام داد؟ اگر میشه تاثیر بدی نداره در روند ویزا؟؟؟
    سلام

ابدا این کارو نکن شما می خواید در آمریکا درس بخوتید و یکی از پارامترهای اصلی در مصاحبه بررسی سطح انگلیسی شماست. بودن کسایی که فارسی مصاحبه کردن و درجا ریجکت. در ضمن نگران نباش اونقدرها سخت نیست سولات مشخصه سعی کن تمرین کنی. صفحه هم داره برو ببین.
    "You were given this life because You are strong enough "

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morshed_812 نمایش پست ها
    سلام

ابدا این کارو نکن شما می خواید در آمریکا درس بخوتید و یکی از پارامترهای اصلی در مصاحبه بررسی سطح انگلیسی شماست. بودن کسایی که فارسی مصاحبه کردن و درجا ریجکت. در ضمن نگران نباش اونقدرها سخت نیست سولات مشخصه سعی کن تمرین کنی. صفحه هم داره برو ببین.
    من با دوستمون موافقم ... حتما انگلیسی صحبت کنید... اگر هم فارسی انتخاب کنید آفیسر باتون انگلیسی صحبت میکنه و من خودم شاهد بودم وقتی دانشجو گفت من فارسی انتخاب کرد آفیسر بهش گفت شما قراره برید درس بخونید پس باید در این حد انگلیسی مسلط باشید...

پس اشتباه نکنید... سوال ها خیلی ساده هستند تمرین کنید مطمئن باشید از پسش بر می آید..
    روزگار سخت گیرد بر مردمان سخت کوش... بهتره با مشکلات ساده برخورد کنید

سلام من یه چیزی ذهنمو خیلی درگیر کرده هرکی ام یه چیزی میگه. سوالم اینه من ویزا دانشجویی میخوام بگیرم ایا میشه فارسی مصاحبه انجام داد؟ اگر میشه تاثیر بدی نداره در روند ویزا؟؟؟
    مورد دیده شده F1 فازسی حرف زده در جا REJECTشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

من موردی رو سراغ دارم که تافلش هم بالای 100 بود ولی قربانی شد! فارسی انتخاب کرد و ریجکت شد به خاطر زبان از آنکارا! تو تجربیات 2013 هست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط vizigool نمایش پست ها
    سلام
    بسیار تبریک می گم
    شما ریسرچ پلن داشتید همراهتون؟
    سلام
    بسیار ممنونم.
    بله من همه ی مدارک من جمله ریسرچ پلن رو به صورت کامل داشتم ولی نخواست (هیچ مدرک دیگه ای رو هم نخواست).
    ویرایش توسط sepideh_1987 : May 14th, 2014 در ساعت 12:54 AM
    منتظر باش اما معطل نباش، تحمل کن اما توقف نکن، قاطع باش اما لجباز نباش، صریح باش اما گستاخ نباش، نگو حتما اما بگو آره، نگو عمراَ اما بگو نه.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١٤

نقل قول نوشته اصلی توسط mavaddat نمایش پست ها
    سلام/ من دانشجوي دكتري رشته مهندسي شيمي-نفت هستم و ميخواهم براي فرصت مطالعاتي- 6 ماهه ويزاي J1 اقدام كنم. مدت 2 سال هم در شركت نفت سابقه كار دارم. آيا به نظر شما همچنان آنكارا بهترين گزينه است؟ موارد j1 براي رشته هاي حساس چگونه است؟
    يكي از دوستان هم رشته اي -بدون كار دولتي- از ارمنستان هنوز در مرحله كلير شدن است. آيا از آنكارا براي من اميدي هست؟
    متشكرم
    من قویاً میگم فعلاً تا این لحظه بهترین بوده!

ردی نفت کم نداشته... ولی باز کلیری هم بوده توشون!

در مورد شما باید بگم که سابقه کار نفتی رو عنوان نکنید تا شانستون بیشتر شه

و همچنین اگر رو کارنامتون اسم شیمی نفت نخورده نیاریدش.. یا موقع ترجمه بخواهید که نفت رو نیارن
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام دوستان
    من 13 می تو آنکارا مصاحبه داشتم و آفیسر گفت که احتمالا ازت چنتا سوال میپرسیم ایمیلتو چک کن ،ولی در عین حال آخرش CV SOP RP م رو ورداشت و پس نداد !! و تا الان سوال نفرستاده ، آیا با توجه به گرفتن این 3 مدرک که خوده 16 سوالو کامل کاور میکنه ممکنه دیگه سوال نفرسته ؟ تا کی منتظر بمونم ؟ بچه های 13 می کسی سوال گرفته ؟ من با افیسر مرد مو بور بودم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 13 می تو آنکارا مصاحبه داشتم و آفیسر گفت که احتمالا ازت چنتا سوال میپرسیم ایمیلتو چک کن ،ولی در عین حال آخرش CV SOP RP م رو ورداشت و پس نداد !! و تا الان سوال نفرستاده ، آیا با توجه به گرفتن این 3 مدرک که خوده 16 سوالو کامل کاور میکنه ممکنه دیگه سوال نفرسته ؟ تا کی منتظر بمونم ؟ بچه های 13 می کسی سوال گرفته ؟ من با افیسر مرد مو بور بودم
    مرسی
    می فرستن حتماً براتون. چند روز وقت لازم دارن. اون مدارک ربطی به 16 سوال نداره
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

هایزنبرگ جان سلام
    ممنون میشم کمک کنی

مرسی

Junior Member morshed_812 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق

نقل قول نوشته اصلی توسط don2424 نمایش پست ها
    هایزنبرگ جان سلام
    ممنون میشم کمک کنی

مرسی
    سلام
    تا یک هفته صبرکن اگه خبری نشد یه ایمیل یاداوری بزن.
    "You were given this life because You are strong enough "

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)