صفحه 379 از 1402 نخستنخست ... 2793293693703713723733743753763773783793803813823833843853863873883894294798791379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان.
    از مدت تاریخ نامه کسریم دو هفته میگذره ولی هنوز تو سیستم پلیس+10 ثبت نشده. کسی میدونه باید چکار کنم؟(سپاه خدمت میکنم)

Junior Member

سلام، کسی پروژه ترجمه داشته؟! به پروژه ترجمه چقدر کسری میدن؟ و اینکه به چه چیزایی بستگی داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

شرط معدل بالاي 16 براي دوره ليسانس واجبه؟ من فوق هستم با معدل بالاي 17 و داراي مقاله. تمام شرايط رو دارم بجز معدل ليسانس بالاي 16. ايا ميتونم عضو بشم براي پروژه جايگزين سربازي يا كلا راهي نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    سلام، کسی پروژه ترجمه داشته؟! به پروژه ترجمه چقدر کسری میدن؟ و اینکه به چه چیزایی بستگی داره؟
    سلام.
    به نفع شماست نفهمن ترجمه بوده اگه نه خیلی کم می کنن.
    به نظرم اگه یکی رو مطالعات کتابخانه ای (ترجمه!) برمیدارین دومی رو ترجیحاً نرم افزاری یا ساخت بردارین. اگه ادامه کار اولی باشه که خیلی عالیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    شرط معدل بالاي 16 براي دوره ليسانس واجبه؟ من فوق هستم با معدل بالاي 17 و داراي مقاله. تمام شرايط رو دارم بجز معدل ليسانس بالاي 16. ايا ميتونم عضو بشم براي پروژه جايگزين سربازي يا كلا راهي نداره؟
    باید بری حضوری با ریس بنیاد صحبت کنی. اگه نزدیک 16 باشه امکانش هست قبول کنه.
    البته دانشگاههای خاص یه ضریبم به معدلشون اضافه میشه که باید اونو در نظر گرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط intoto نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از مدت تاریخ نامه کسریم دو هفته میگذره ولی هنوز تو سیستم پلیس+10 ثبت نشده. کسی میدونه باید چکار کنم؟(سپاه خدمت میکنم)
    سلام
    فک می کنم تا یه هفته دیگه ثبت میشه. واسه من حدود 22، 23 روز طول کشید. فک کنم اگه خودتم بخای پیگیری کنی زودتر از اون نمیشه متاسفانه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar87 نمایش پست ها
    سلام
    فک می کنم تا یه هفته دیگه ثبت میشه. واسه من حدود 22، 23 روز طول کشید. فک کنم اگه خودتم بخای پیگیری کنی زودتر از اون نمیشه متاسفانه
    ممنون پس باید منتظر بشینم تا ثبت بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز بالاخره بعد از 3ماه کمیته با درخواست من موافقت کرد. امیدوارم جواب شما و بقیه دوستانم هرچه سریعتر بیاد.. بقیه اطلاعاتمو مینویسم شاید به دردتون بخوره:
    رشته: عمران، معدل لیسانس و ارشد با ضریب : 16.68 و 17.4 ، مقاله: فقط یک علمی پژوهشی داخلی (مورد تائید وزارت علوم)
    تاریخ ثبت اولیه مدارک و تشکیل پرونده: 29 آذر 92
    فعال شدن گزینه ارسال توصیه نامه ها: 15 بهمن 92
    آپلود توصیه نامه ها با مهر و امضا: 20 بهمن 92
    فعال شدن گزینه ی برابر اصل کردن مدارک: 24 بهمن 92
    ارسال درخواست تسهیلات نظام وظیفه: 27 بهمن 92
    اطلاع رسانی تکمیل فرم نیروهای مسلح : 27 اردیبهشت 93
    با سلام
    تبریک میگم دوست خوبم. و بابت اطلاعات مفیدی که در سایت قرار دادی صمیمانه تشکر میکنم. واقعا انتظار آزاد دهندس...

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    تبريك ميگم دوست عزيز.خيلي ممنون از اطلاعاتت.البته اين رو هم من بگم كه من براي بار دوم درخواست دادم.بار اول با يك مقاله علمي پژوهشي خارجي كه مورد تاييد وزارت علوم بود و بسيار هم در زمينه مهندسي صنايع مطرح هست اقدام كردم كه رد شد.نكته جالب اين بود كه هيچ دليلي براي رد شدن مقاله در نوشته نشده بود.چرا كه دليل اون ذكر ميشه.مشكل اين بود كه من كلي گير دادم و چند روز كلافشون كرده بودم.اخرين بار كه با مسوولش حرف زدم كلي عصباني شد كه چرا صبر نميكنم در حالي كه ٢ ماه گذشته بود و پاي تلفن بهم گفت كه نتيجه تو زود مياد و ٢-٣ دقيقه بعد اس ام اس از بنياد اومد و زده بود كه رد شدم و بعد از كلي پيگيري خودشون هم اعلام كردن كه بي دليل رد كردن منو.به همين دليل هم يكبار ديگه درخواست رو خودشون برام ثبت كردن و البته اينم بگم كه اينبار يه مقاله اي اس اي هم اضافه كردم.
    بنابراين دوستان پيشنهاد ميكنم خيلي گير ندين و بزارين روالش طي بشه اين رو هم بگم معدل ليسانس ١٧ و فوق ١٨.٥ بود
    با سلام
    میلاد جان ممنون بابت اینکه تجربه خودتو در اختیار سایرین قرار دادی. اگه واست ممکن بود هر موقع جواب کمیسیونت اومد تو سایت بذار که روال بررسی پرونده ها در دست بقیه باشه. بازم بابت اطلاعاتت ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز بالاخره بعد از 3ماه کمیته با درخواست من موافقت کرد. امیدوارم جواب شما و بقیه دوستانم هرچه سریعتر بیاد.. بقیه اطلاعاتمو مینویسم شاید به دردتون بخوره:
    رشته: عمران، معدل لیسانس و ارشد با ضریب : 16.68 و 17.4 ، مقاله: فقط یک علمی پژوهشی داخلی (مورد تائید وزارت علوم)
    تاریخ ثبت اولیه مدارک و تشکیل پرونده: 29 آذر 92
    فعال شدن گزینه ارسال توصیه نامه ها: 15 بهمن 92
    آپلود توصیه نامه ها با مهر و امضا: 20 بهمن 92
    فعال شدن گزینه ی برابر اصل کردن مدارک: 24 بهمن 92
    ارسال درخواست تسهیلات نظام وظیفه: 27 بهمن 92
    اطلاع رسانی تکمیل فرم نیروهای مسلح : 27 اردیبهشت 93
    سلام
    دوست من امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیت موفق باشی. اگه ممکنه در مورد مرحله بعدی کار و دریافت گواهی احراز نخبگی و میزان زمانی که طول میکشه تا معرفی بشی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تا معرفی پروژه و هر راهنمایی دیگه ای که به ذهنت می رسه تو سایت بذار. ( من شنیدم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح 2 هفته فرصت میده که از یک ارگان مربوطه اعلام نیاز بگیری واگرنه خودشون واست پروژه و ارگان معرفی میکنن، این صحت داره؟) بازم بابت اطلاعات خوبت ممنون...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)