صفحه 419 از 449 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 4484

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

دوستان عزیز آیا کسی تجربه مدیکال با بیماری سرطان (تحت کنترل) رو دارد ؟

سلام
    تا اونجایی که من میدونم باید میزان پیشرفت ،درجه بدخیمی ،ومیزان بقای احتمالی طبق نظر متخصص مربوطه مشخص بشه.بعد اونها خودشون تصمیم میگیرن که ایشون رو بپذیرند یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gentelman22222 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز و خيلي خيلي تبريك ميگم بابت پيشرفت پرونده تون
    بله من سراغ دارم: داستان اين طوريه كه شما به پزشك معتمد سفارت مراجعه مي كنيد و سوابق بيماري رو ارائه ميديد و ايشون هر بخش از سابقه رو كه صلاح دونستن براي سفارت سابميت مي كنن و البته از پزشك معالجتون هم نامه يا گواهي مي خوان كه اعلام كنن اين بيماري در چه مرحله اي است درمانهاي احتمالي كه در حال انجام هست و يا در آينده لازم ميشه و .... و البته درجه اميد به زندگي رو هم گاهي مي خوان
    اما اصلا نگران نباشيد لزوما وجود اين بيماري ايجاد مشكل نمي كنه
    تاريخ ارسال مدارك: جولاي 2011،ارسال پرونده به ورشو: 2011، اين پراسس: مارچ 2012، مديكال و آپديت مدارك: ژانويه 2014، درخواست ارسال اطلاعات تكميلي: فوريه 2014، اضافه شدن لاين مديكال رسيود در اپليكيشن استتوس: 28 آوريل، شهر محل اقامت: كلگري، پاس ريكوئست: خدا ميدونه، نزديكه

Member hengame آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature(BA), Public Management(MA

نقل قول نوشته اصلی توسط canway نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز و خيلي خيلي تبريك ميگم بابت پيشرفت پرونده تون
    بله من سراغ دارم: داستان اين طوريه كه شما به پزشك معتمد سفارت مراجعه مي كنيد و سوابق بيماري رو ارائه ميديد و ايشون هر بخش از سابقه رو كه صلاح دونستن براي سفارت سابميت مي كنن و البته از پزشك معالجتون هم نامه يا گواهي مي خوان كه اعلام كنن اين بيماري در چه مرحله اي است درمانهاي احتمالي كه در حال انجام هست و يا در آينده لازم ميشه و .... و البته درجه اميد به زندگي رو هم گاهي مي خوان
    اما اصلا نگران نباشيد لزوما وجود اين بيماري ايجاد مشكل نمي كنه
    سلام دوست عزیز

یکی از دوستان من که حدود ۲ سال از پیوند مغز استخوان که انجام داده می گذره و حال بسیار روبراهی داره برای مدیکالشون هیچ چیز به دکتر نگفتند و دکتر هم اصلا تشخیص ندادند چون ظاهرشون کاملا مثل ما سالم هستش. به هر تقدیر ویزاشون رو گرفتند و عازم هستند اما ترس از این دارند که اگر وارد خاک کانادا شوند و اونها بفهمند چه پیش میاد. آیا ایشون رو بر می گردونند بخاطر اینکه به پزشک نگفته یا اینکه چون حالشون خوبه کاری باهاش ندارند. در ضمن ایشون مجبورند یکسری داروهای خاص مصرف کنندو باید با خودشون ببرند که این خودش دغدغه بزرگی براشون شده.
    حالا شما چه فکر میکنید؟؟ ممکن هست با چه مسءله ای روبرو شوند؟
    ممنونم میشم اگر اطلاعات صحیح و قابل اعتمادی دارید در اختیار بگذارید تا من به ایشون منتقل کنم و از استرسشون کم کنم.

بسیار سپاسگزارم
    ارسال مدارک به سیدنی: 12/12/2009 برگشت مدارک از سیدنی: 09/01/2010 ارسال مجدد مدارک به سیدنی: 04/05/2010
    فایل نامبر اول: 26/10/2010 ارسال مدارک به دمشق: 8/02/2011 قایل نامبر دوم: 20/03/2011 کد: 4131. مديكال : 30/01/2014 پاس ریکوءست: 8/05/2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hengame نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

یکی از دوستان من که حدود ۲ سال از پیوند مغز استخوان که انجام داده می گذره و حال بسیار روبراهی داره برای مدیکالشون هیچ چیز به دکتر نگفتند و دکتر هم اصلا تشخیص ندادند چون ظاهرشون کاملا مثل ما سالم هستش. به هر تقدیر ویزاشون رو گرفتند و عازم هستند اما ترس از این دارند که اگر وارد خاک کانادا شوند و اونها بفهمند چه پیش میاد. آیا ایشون رو بر می گردونند بخاطر اینکه به پزشک نگفته یا اینکه چون حالشون خوبه کاری باهاش ندارند. در ضمن ایشون مجبورند یکسری داروهای خاص مصرف کنندو باید با خودشون ببرند که این خودش دغدغه بزرگی براشون شده.
    ممنونم میشم اگر اطلاعات صحیح و قابل اعتمادی دارید در اختیار بگذارید تا من به ایشون منتقل کنم و از استرسشون کم کنم.

بسیار سپاسگزارم
    هنگامه جان تصميم گيري در اين ورد بسيار شخصيه و اينكه اگر ايشون به دنبال راهنمايي هستن يك پزشك بهتر مي تونه راهنمايي كنه چون با آينده اين بيماري و حالاتي كه ممكنه پيش بياد ْآشناترن
    اما از نظر حقوقي اين طور كه من متوجه شدم تا چند وقت پيش كه سيستم اي مديكال پياده نميشد مهاجراني كه سوابق پزشكيشون رو اعلام نمي كردن دچار مشكلي نميشدن
    اما با راه اندازي اي مديكال و لينك شدن اطلاعات مهاجران با سيستم پزشكي كانادا ممكنه در آينده در كانادا اين سؤال پيش بياد كه اين بيماري تازه ايجاد شده ويا در زمان اقدام براي مديكال فرد مبتلا بوده و اعلام نكرده
    به هر حال توكل به خدا حالا كه كار از كار گذشته و ديگه نميشه به عقب برگشت آرزوي سلامتي براشون داريم و اينكه در اين رابطه دچار هيچ مشكلي نشن و به خير بگذره
    در ضمن در مورد دارو هم در گمرك چك ميشه و حتما بايد به همراهش دستور پزشك مهر شده براي همون دارو ها رو داشته باشن (براي هر دارويي اين مسأله صادق هست)
    پيروز باشيد
    تاريخ ارسال مدارك: جولاي 2011،ارسال پرونده به ورشو: 2011، اين پراسس: مارچ 2012، مديكال و آپديت مدارك: ژانويه 2014، درخواست ارسال اطلاعات تكميلي: فوريه 2014، اضافه شدن لاين مديكال رسيود در اپليكيشن استتوس: 28 آوريل، شهر محل اقامت: كلگري، پاس ريكوئست: خدا ميدونه، نزديكه

Member hengame آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature(BA), Public Management(MA

نقل قول نوشته اصلی توسط canway نمایش پست ها
    هنگامه جان تصميم گيري در اين ورد بسيار شخصيه و اينكه اگر ايشون به دنبال راهنمايي هستن يك پزشك بهتر مي تونه راهنمايي كنه چون با آينده اين بيماري و حالاتي كه ممكنه پيش بياد ْآشناترن
    اما از نظر حقوقي اين طور كه من متوجه شدم تا چند وقت پيش كه سيستم اي مديكال پياده نميشد مهاجراني كه سوابق پزشكيشون رو اعلام نمي كردن دچار مشكلي نميشدن
    اما با راه اندازي اي مديكال و لينك شدن اطلاعات مهاجران با سيستم پزشكي كانادا ممكنه در آينده در كانادا اين سؤال پيش بياد كه اين بيماري تازه ايجاد شده ويا در زمان اقدام براي مديكال فرد مبتلا بوده و اعلام نكرده
    به هر حال توكل به خدا حالا كه كار از كار گذشته و ديگه نميشه به عقب برگشت آرزوي سلامتي براشون داريم و اينكه در اين رابطه دچار هيچ مشكلي نشن و به خير بگذره
    در ضمن در مورد دارو هم در گمرك چك ميشه و حتما بايد به همراهش دستور پزشك مهر شده براي همون دارو ها رو داشته باشن (براي هر دارويي اين مسأله صادق هست)
    پيروز باشيد
    ممنونم بابت راهنماییتون.
    اما این بنده خدا دغدغه اینم داره که به پزشک خانواده که بعدا در کانادا بهشون معرفی میکنن چی بگه. اصلا صلاح هست چیزی بگه یا اصلا مطرح نکنه و تحت مداوای پزشک ایرانیش باشه. اینطور که شما از یکپارچگی سیستم پزشکی می گید یحتمل نباید چیزی بگه.
    البته وضعیت مالی نسبتا خوبی داره و می تونه به ایران سفرکنه و پیش پزشکش بیاد و بره و تحت درمان باشه اما از قانون کانادا هم هراس داره.
    درمورد دارو ایا افیسر سر از داروهای خاص درمیاره؟ اینکه موقع دیدن نسخه متوجه بشه فلان دارو برای چه مرضی استفاده میشه و بهش گیر نده؟
    ارسال مدارک به سیدنی: 12/12/2009 برگشت مدارک از سیدنی: 09/01/2010 ارسال مجدد مدارک به سیدنی: 04/05/2010
    فایل نامبر اول: 26/10/2010 ارسال مدارک به دمشق: 8/02/2011 قایل نامبر دوم: 20/03/2011 کد: 4131. مديكال : 30/01/2014 پاس ریکوءست: 8/05/2014

Junior Member

ممنونم بابت راهنماییتون.
    اما این بنده خدا دغدغه اینم داره که به پزشک خانواده که بعدا در کانادا بهشون معرفی میکنن چی بگه. اصلا صلاح هست چیزی بگه یا اصلا مطرح نکنه و تحت مداوای پزشک ایرانیش باشه. اینطور که شما از یکپارچگی سیستم پزشکی می گید یحتمل نباید چیزی بگه.
    البته وضعیت مالی نسبتا خوبی داره و می تونه به ایران سفرکنه و پیش پزشکش بیاد و بره و تحت درمان باشه اما از قانون کانادا هم هراس داره.
    درمورد دارو ایا افیسر سر از داروهای خاص درمیاره؟ اینکه موقع دیدن نسخه متوجه بشه فلان دارو برای چه مرضی استفاده میشه و بهش گیر نده؟
    بله واقعا سؤاله خوبيه كه چطور بايد با نظام پزشكي در كانادا تعامل كرد (در مورد كسي كه سابقه بيماري داره)
    البته اين راه حل كه كسي در كانادا ساكن باشه اما تحت نظر پزشك سابقش در ايران، كمي بعيد به نظر ميرسه چون به هر حال اين كار نياز به رفت و آمد و تجويز و تهيه دارو به طور مستمر داره و با توجه به بعد مسافت، كمي سخت خواهد بود.
    در مورد آفيسر نمي دونم تا چه حد سخت گيري در مورد دارو وجود داره اطلاع من در همين حد بود كه بايد نسخه دكتر رو همراه داشته باشيد اما اطلاعات بيشتر رو حتما دوستاني كه تجربه عملي دارن مي تونن به ما بدن كه مرحله گمرك رو پشت سر گذاشتن!
    دوستان رفته لطفا راهنمايي بفرماييد....

سلام دوست عزیز

بسیار سپاسگزارم
    هنگامه جان سلام ایشون که به سلامتی ویزاشون رو گرفته اند، یعنی مرغ از قفس پریده! در مورد دارو های خاص همونطور که دوستمون گفتن نسخه همراه داشته باشن کافیه، افیسری که اونجا تو فرودگاه متخصص مفز استخوان که نیست!
    ایشون اگر به پزشک معتمد سفارت هم میگفت روندش این بود که پزشک معتمد یک فرم میداد برای دکتر متخصص ایشون، خوشبختانه ایشون هم که سالم هستند دکتر متخصصشون اون فرم رو باید پر میکردن و مینوشتن که ایشون مشکلی ندارن. برای مثال پارسال مادر من تو ازمایش خون یک کم قندش بالا بود و ما هم به پزشک گفتیم که مادرم قرص قند هم میخوره، خلاصه ما رو فرستادن پیش دکتر غدد و یک فرمی هم دادن که ایشون پر کرد و ضمیمه پرونده شد. هیچ مشکلی هم پیش نیومد. مادر من هم خداییش کم نذاشت و اندازه 8 ماه قرص با خودش برد تقریبا نصف چمدون کوچک بود!

حالا هم اصلا استرس به خودتون و دوستتون راه ندین اونجا بعد از پیدا کردن دکتر خانواده قضیه رو حتما بهش بگن که این دارو ها رو مصرف میکنن و حتما هم پرونده پزشکیشون هم همراهشون باشه که نشون میده ایشون سالمه. مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد. چون ایشون در زمان مدیکال سام بودند.
    عموی من هم که سنشون 77 ساله و در اثر سکته مغزی تقریبا نصف بدنشون لمسه بعد از کلی چکاپ بهش ویزا رو دادن. البته ایشون از طرف دخترشون اسپانسر شده بود و براش بیمه بسیار گرونی هم خریده شده بود.
    ویرایش توسط farzanehf : May 19th, 2014 در ساعت 02:02 PM
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

دوست عزیز تبریک میگم، نگران نباشید دکتر سفارت بهتون یک معرفی نامه همراه یم فرم میده ببرید پیش دکتر متخصص و ایشون باید بنویسه که مسافر گرامی مشکلی ندارن و بیماری تحت کنترله.

امیدوارم که ایشون سالم سالم بشن زودتر. اما به طور کلی مثل اینکه به دلیل کثرت زیاد این جور بیماری ها در کشور عزیزمان پزشکان ایران تو این زمینه بهتر از کانادایی ها هستند. ("ما رکورد زدیم!") و بهتره حتما در کانادا پزشک معالج با پزشک ایشون در ایران داروهای هماهنگ تجویز کنن.
    پرونده سيمپليفايد: 26 نوامبر 2006، حذف پرونده سال ۲۰۱۱
    پرونده 38 رشته: جون 2010فايل نامبر اول: سپتامبر 2010ارسال مدارك به دمشق: نوامبر 2010دريافت فايل نامبر دوم: مارس 2011 شروع این پروسس 10 می 2012، دریافت مدیکال از انکارا ۵ نوامبر 2013 پاسپورت ریکوئست 28 فوریه 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک - پلی تکنیک تهران

سلام دوستان

ممنون میشم دوستانی که از آژانس هائی برای سرویس PickUp Visa استفاده کردن، تجربیاتشون رو برای کسانی مثل من در اختیار بگذارن.
    اگر به صورت عمومی تبلیغات میشه لطفا PM بزارید.

منتظر لطف شما هستم.

شاد زی، مهر افزون
    • دریافت مدارک در سیدنی : May 6, 2010 -- فایل نامبر اول : October 26, 2010 -- فایل نامبر دوم : 2011 , April -- تاریخ این پروسس : May 7, 2012 --دریافت مدیکال : 29-01-2014 -- پاس ریکوئست : 12-05-2014لینک جدول https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)