نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: DV 2014 - Adjustment of Status برندگان

Junior Member

پیش فرض DV 2014 - Adjustment of Status برندگان

دوستان لطفا توی این تاپیک اطلاعاتتون رو برای کسانی که در حال حاضر در آمریکا هستند مخصوصا با ویزای دانشجویی و برنده لاتاری شدن به اشتراک بزارین. من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. توی سایت لاتاری گفته که باید adjustment of stats انجام بشه ولی مثکه پروسه طولانی هست. ولی خب برای دانشجوها با ویزای یک بار ورود امکان مصاحبه در کنسولگری خیلی ریسکی هست. برای خود من که اواخر درسم هست و رشته هم جز رشته هایی که به راحتی ویزا نمیدن.
    ممنون میشم لطفا کسانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنن.
    In God We Trust

Junior Member

پیش فرض پاسخ : DV 2014 - Adjustment of Status برندگان

سلام،من و همسرم در آمریکا هستیم، من روی opt و همسرم ‌‌‌F1، متوجه شدیم که من لاتاری ۲۰۱۵ برنده شدم، الان می‌خواستم بدونم که کسی‌ بوده که شرایط مشابهی مثل ما داشته باشه (در آمریکا بوده باشه و لاتاری برنده شده باشه),متوجه شدیمcase کسایی‌ که داخل آمریکا هستن فرق می‌کنه،ممنون میشم که راهنمایی کنید که چه جور باید اصلا شروع کنیم، چه فرم هایی باید پر بشه و کلا پروسه کار چه جوری باید باشه. مرسی

سلام. شما مزیت این رو دارین که قبل از اینکه کیس شما کارنت بشه AOS رو فایل کنید. این نکته حیلی مهمی هست. مثلا اگه کیس شما قرار باشه در دسامبر کارنت بشه، از دو ماه قبل که بولتون ویزا می گه چه کیس هایی قراره در دسامبر کارنت بشه به محض اینکه شماره ی شما تو اون بولتون باشه (ولو اینکه دو ماه قبل باشه) شما می تونید فایل کنید برای AOS. پروسه AOS بسیار زمان بره حواستون باشه اگه کیس نامبرتون بالا باشه و سال مالی تمام بشه ولو اینکه AOS شما pending باشه دیگه پرونده بسته می شه و چیزی نمی گیرید. پبشنهاد می کنم برید یه وکیل بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin نمایش پست ها
    سلام،من و همسرم در آمریکا هستیم، من روی opt و همسرم ‌‌‌F1، متوجه شدیم که من لاتاری ۲۰۱۵ برنده شدم، الان می‌خواستم بدونم که کسی‌ بوده که شرایط مشابهی مثل ما داشته باشه (در آمریکا بوده باشه و لاتاری برنده شده باشه),متوجه شدیمcase کسایی‌ که داخل آمریکا هستن فرق می‌کنه،ممنون میشم که راهنمایی کنید که چه جور باید اصلا شروع کنیم، چه فرم هایی باید پر بشه و کلا پروسه کار چه جوری باید باشه. مرسی
    گاهي گمان نمي كني و وليكن مي شود / گاهي نمي شود كه نمي شود كه نمي شود
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است / گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود
    گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست / گاهي تمام شهر گداي تو مي شود

با سلام
    دوستان عزیز من امسال شرایط مشابه شما را دارم. اگر کمکم کنین، خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم.
    همسر من f1 هست و من f2. ایشون برنده هستن. و شماره کیس نامبر ما هم تقریبا بالاست.حدود ۶۰۰۰ هست.می‌خواستم بدونم پروسهٔ AOS اینکار چقدر طول می‌کشد؟
    اگر نتونیم گرین کارت بگیریم، دیگر نمی‌شود از راهی‌ دیگر برای گرین کارت اقدام کرد؟ باید کشور را ترک کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taherielhami نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز من امسال شرایط مشابه شما را دارم. اگر کمکم کنین، خیلی‌ خیلی‌ ممنون میشم.
    همسر من f1 هست و من f2. ایشون برنده هستن. و شماره کیس نامبر ما هم تقریبا بالاست.حدود ۶۰۰۰ هست.می‌خواستم بدونم پروسهٔ AOS اینکار چقدر طول می‌کشد؟
    اگر نتونیم گرین کارت بگیریم، دیگر نمی‌شود از راهی‌ دیگر برای گرین کارت اقدام کرد؟ باید کشور را ترک کنیم؟
    سلام تبریک میگم. من یکی از دوستام شرایط شما رو داشت پارسال و گرین کارت گرفت. شما اصلاً لازم نیست از کشور خارج شید. شما باید فرم i-485 رو پر کنید و زمانی که کیس شما تو
    http://travel.state.gov/content/visa.../bulletin.html
    اعلام شد مدارک لازم رو بفرستید به شیکاگو. به این جا هم سر بزنید http://forums.immigration.com/forum.php
    چرا راه دیگه یی نیست؟! وقتی فارغ التحصیل شدین و رفتین سر کار از کار فرما می خوایین که براتو اپلای کنه

خیلی‌ ممنون که وقت گذشتین و جواب دادین. شمارهٔ کیس نامبر دوستتون هم بالا بود؟ چون تا جایی‌ که من شنیدم این پروسه خیلی‌ طول میکش.حتا تا ۶ ماه طول میکش که adjustment of status بشه. برای همین خیلی‌ نگران هستیم که ممکن تا ۳۰ سپتامبر نتونیم ویزا بگیریم و فرصت رو از دست بدیم.
    بازم ممنون که جواب دادین.

خیلی‌ ممنون که وقت گذشتین و جواب دادین. شمارهٔ کیس نامبر دوستتون هم بالا بود؟ چون تا جایی‌ که من شنیدم این پروسه خیلی‌ طول میکش.حتا تا ۶ ماه طول میکش که adjustment of status بشه. برای همین خیلی‌ نگران هستیم که ممکن تا ۳۰ سپتامبر نتونیم ویزا بگیریم و فرصت رو از دست بدیم.
    بازم ممنون که جواب دادین.
    شما 30 دسامبر چه سالی رو میگید . 2014؟

ببخشید من فکر کردم شما برنده DV-2015 هستید ؟ نگران نباشید دوست منم هم تو همون دسامبر گرفت. فقط باید چک کنید که زمانتون کی هست. 6 ماه طول نمیکشه.

ما برندهٔ DV2015 هستیم. من منظورم این بود که به سپتامبر ۲۰۱۵ نرسد.یعنی‌ دوست شما برای سپتامبر بود یا برای دسامبر؟

ما برندهٔ DV2015 هستیم. من منظورم این بود که به سپتامبر ۲۰۱۵ نرسد.یعنی‌ دوست شما برای سپتامبر بود یا برای دسامبر؟
    ببخشید اشتباه گفتم برای دوستم سپتامبر بود . شما تا سال دیگه سپتامبر حتماً نوبتون میشه چون فکر کنم دیگه جزو آخرین هاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)