صفحه 384 از 1402 نخستنخست ... 2843343743753763773783793803813823833843853863873883893903913923933944344848841384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,831 تا 3,840 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام
    دوستان کسی که از سرباز نخبگی خدمت گذرونده، تو کارت پایان خدمتش چه ارگانی میزنن سپ** یا ارتش و با چه درجه ای؟

دوستان کسی تا حالا از گزینه فارغ التحصیل دکترا از نخبگان استفاده کرده؟
    منظورم شرایط معدل فوق لیسانس و دکترا بالای 17 و دو مقاله ISI هست. میدونید که آیا توصیه نامه استاد های خارج رو هم قبول میکنن یا نه؟ اصولا این پروسه از ابتدای شروعش تا زمانی که کارت بگیری چه مدت طول میکشه؟ میشه مدارک رو آنلاین فرستاد یا باید حتما بیایم ایران؟
    یک سوال دیگه... اگر غیبت بخوریم هم باشه میشه از این شرایط استفاده کرد یا نه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط phpkar نمایش پست ها
    دوستان کسی تا حالا از گزینه فارغ التحصیل دکترا از نخبگان استفاده کرده؟
    منظورم شرایط معدل فوق لیسانس و دکترا بالای 17 و دو مقاله ISI هست. میدونید که آیا توصیه نامه استاد های خارج رو هم قبول میکنن یا نه؟ اصولا این پروسه از ابتدای شروعش تا زمانی که کارت بگیری چه مدت طول میکشه؟ میشه مدارک رو آنلاین فرستاد یا باید حتما بیایم ایران؟
    یک سوال دیگه... اگر غیبت بخوریم هم باشه میشه از این شرایط استفاده کرد یا نه؟
    با تشکر
    من دوستی داشتم غیبت هم داشت غیبتشو پاک کردن از نخبگان هم استفاده کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که مجله علمی پژوهشی مهندسی مکانیک مدرس جزو مجلات مورد تایید بنیاد هست یا خیر؟ چون هم ایندکس isc,sid رو داره میشه با داشتن مقاله تو این مجله واسه تسهیلات سربازی اقدام کرد؟؟ کسی اطلاعی داره؟
    چون من که لیستی از مجله های مورد تایید هرچی سرچ کردم نیافتم......ممنون میشو راهنمایی کنید..خیلی مهمه برام
    مرسی
    سلام
    بله هست
    یکی از دوستان اخیرا با همین قبولش کردن
    ارشد ساخت بود

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

جایی خوندم: (به علت اینکه دانشجویان کارشناسی از نظر علمی به اندازی کافی غنی نیستن و نمی تونن پروژه ها رو انجام بدن ارگان ها تمایل همکاری با دانشجویان کارشناسی رو ندارن)

حالا سوالم این بود که اگر یه دانشجوی کارشناسی پیدا بشه که توانایی علمی شو داشته باشه و خود ارگان هم به طرف نیاز داشته باشه...با پیگیری می شه از موضوع کسری گرفتن واسه سربازی از طریق پروژه استفاده کرد ؟

با تشکر از دوستان عزیز

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط AARK نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

جایی خوندم: (به علت اینکه دانشجویان کارشناسی از نظر علمی به اندازی کافی غنی نیستن و نمی تونن پروژه ها رو انجام بدن ارگان ها تمایل همکاری با دانشجویان کارشناسی رو ندارن)

حالا سوالم این بود که اگر یه دانشجوی کارشناسی پیدا بشه که توانایی علمی شو داشته باشه و خود ارگان هم به طرف نیاز داشته باشه...با پیگیری می شه از موضوع کسری گرفتن واسه سربازی از طریق پروژه استفاده کرد ؟

با تشکر از دوستان عزیز
    کلا جز قانون که به کارشناسی پروژه نمیدن اصلا بحث توانایی علمی و ... مطرح نشده و تبصره ای هم نداره

اگر ارگان بهتون نیاز داره بهتره برید بنیاد نخبگان نیرو های مسلح و بپرسید در صورت وجود ارگان که به یه رشته کارشناسی نیاز داره آیا در صورت نیاز مراحل اداریش با مشکل مواجه میشه یا خیر

Junior Member

سلام
    طبق قانون نمیشه
    ولی من دوستی رو سراغ دارم که با کارشناسی(دانشگاه تهران) تونسته پروژه بگیره. البته پروژه بنیاد ملی نخبگان(10 ماه+آموزشی)
    البته رزومه ایشون واقعا کامل بود

Junior Member

سلام. من دانشجوی سال اخر دکترای دندانپزشکی هستم. رتبه 4 علوم پایه.نفر اول کلاس و معدل کل بالای 19. چند طرح تحقیقاتی 3مقاله علمی پژوهشی دارم که دوتاش مربوط به پایان نامه دکترام هست. یه مقاله pubmed هم نویسنده همکار هستم... از کامنتهای دوستان کسی رو ندیدم که تو رشته علوم پزشکی باشه... می خواستم بدونم کسی می دونه با این شرایطم بنیاد منو قبول می کنه یا نه؟

Junior Member

سلام . راسته که میگن حداکثر کسری که به کل پروژه ها میدن شده 8 ماه؟؟؟!!!
    میگن قانون جدیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط juddds نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی سال اخر دکترای دندانپزشکی هستم. رتبه 4 علوم پایه.نفر اول کلاس و معدل کل بالای 19. چند طرح تحقیقاتی 3مقاله علمی پژوهشی دارم که دوتاش مربوط به پایان نامه دکترام هست. یه مقاله pubmed هم نویسنده همکار هستم... از کامنتهای دوستان کسی رو ندیدم که تو رشته علوم پزشکی باشه... می خواستم بدونم کسی می دونه با این شرایطم بنیاد منو قبول می کنه یا نه؟
    سلام. آره برای بچه های پزشکی هم می شه از این طرح استفاده کرد. چند روز پیش که رفته بودم بنیاد یکی از بچه های پزشکی دانشگاه تهران اومده بود برای برابر با صل کردن مدارکش. برای دندانپزشکی هم اطلاع دارم که می شه طرح برداشت. محل خدمتتون هم بیمارستان بقیه الله می شه احتمال زیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)