صفحه 391 از 1402 نخستنخست ... 2913413813823833843853863873883893903913923933943953963973983994004014414918911391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام دوستان کسی اطلاع از اموزشی یک تیر داره الان چند روزه زنگ میزنم همش امروز فردا میکنن.اصلا فکر میکنم برگزار نکنن.کسی اطلاع داره میخان چیکار کنن؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع از اموزشی یک تیر داره الان چند روزه زنگ میزنم همش امروز فردا میکنن.اصلا فکر میکنم برگزار نکنن.کسی اطلاع داره میخان چیکار کنن؟ممنون
    تلفناش يا اشغاله يا ميگن بعدا تماس بگير. فقط يه هفته وقت مونده برامون و اصلا عين خيالشون هم نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bee نمایش پست ها
    تلفناش يا اشغاله يا ميگن بعدا تماس بگير. فقط يه هفته وقت مونده برامون و اصلا عين خيالشون هم نيست
    سلام،

من هم همین مشکل رو دارم !
    یعنی برای دوره آموزشی تیر ماه برنامه ریزی و ثبت نام کردم، هنوز که هنوزه معلوم نیست تکلیفمون چیه ! ممنون میشم اگه خبر دار شدین اینجا اطلاع بدین، من هم خبری به دستم رسید اطلاع میدم.

راستی، من الان باید دفترچه سربازی رو برای واکسن و معاینه پزشک پر کنم و بعد دفترچه رو با خودم بیارم پادگان، درسته ؟ ( همچین چیزی بهم گفته بودن ) کلاً برای اینه که واکسن رو زده باشیم ...
    مورد دیگه ای که نباید انجام میدادیم ؟!!!

موفق باشید.

سلام دوستان
    میدونم این پست من خیلی هم مربوط به این موضوع نیست ولی چون یه مورد فوق خاص محسوب میشه! خواستم ازتون کمک بگیرم
    من 13 ماه آزگار خدمت یگانی کردم ولی پارسال برای گرفتن ویزا از معافیت تحصیلی استفاده کردم و در همون دو سه ماه فرصتی که داشتم کار پروژهایی که با بنیاد نخبگان داشتم رو انجام دادم و 8 ماه کسری گرفتم. یعنی قبل از خروج از ایران من 21 ماه تمام خدمت ثبت شده داشتم ولی بعد از چند بار مراجعه به نظام وظیفه تهران و کرج بهم گفتن شما باید دوباره اعزام بشی تا همون یگانی که میافتی برات درخواست کارت بکنن. ولی من اصلا فرصت نداشتم و اگر میرفتم دوباره خدمت معلوم نبود بتونم فاندم رو نگه دارم یا نه پس از کشور خارج شدم. حالا سوالم اینه که کسی با این شرایط میشناسید و اینکه فکر میکنید بدون اعزام میتونم کارتم رو بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_da نمایش پست ها
    سلام،

من هم همین مشکل رو دارم !
    یعنی برای دوره آموزشی تیر ماه برنامه ریزی و ثبت نام کردم، هنوز که هنوزه معلوم نیست تکلیفمون چیه ! ممنون میشم اگه خبر دار شدین اینجا اطلاع بدین، من هم خبری به دستم رسید اطلاع میدم.

راستی، من الان باید دفترچه سربازی رو برای واکسن و معاینه پزشک پر کنم و بعد دفترچه رو با خودم بیارم پادگان، درسته ؟ ( همچین چیزی بهم گفته بودن ) کلاً برای اینه که واکسن رو زده باشیم ...
    مورد دیگه ای که نباید انجام میدادیم ؟!!!

موفق باشید.
    سلام من با هزار بدبختی تونستم با سرهنگ حاتمی حرف بزنم میگه سه شنبه قراره یه جلسه بذاریم تصمیم بگیریم سه شنبه زنگ بزنین بگیم. الان یه هفته است که امروز فردا میکنن من بعید میدونم تیر برگزار بشه. دعا کنین بچه ها تیر بریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ataei نمایش پست ها
    سلام من با هزار بدبختی تونستم با سرهنگ حاتمی حرف بزنم میگه سه شنبه قراره یه جلسه بذاریم تصمیم بگیریم سه شنبه زنگ بزنین بگیم. الان یه هفته است که امروز فردا میکنن من بعید میدونم تیر برگزار بشه. دعا کنین بچه ها تیر بریم
    ای بابا ! عجب شانسی داریم ما ! تا الان که همه دوره ها برگزار میشد ! این سری چرا اینطوری شده ؟!!
    منم امیدوارم انجام بشه کارمون تموم شه ... هی عقب نیفته

ممنون که اطلاع دادین دوست عزیز، باز هم اگه خبری شد، لطفاً در میون بذارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_da نمایش پست ها
    ای بابا ! عجب شانسی داریم ما ! تا الان که همه دوره ها برگزار میشد ! این سری چرا اینطوری شده ؟!!
    منم امیدوارم انجام بشه کارمون تموم شه ... هی عقب نیفته

ممنون که اطلاع دادین دوست عزیز، باز هم اگه خبری شد، لطفاً در میون بذارین
    من همين الان از بنياد نخبگان نيروهاي مسلح اومدم. با سرهنگ حاتمي صحبت كردم. ايشون گفت فردا مشخص ميشه كه تيرماه آموزشي برگزار ميشه يا نه.
    اين مورد تا حالا سابقه نداشته. اميدوارم كه تيرماه اعزام بشيم. من تمام كارهامو جوري چيدم كه تو تابستون آموزشيم انجام بشه. واقعا تو اين مملكت زمانبندي و برنامه ريزي بي معناست.
    دوستان اگه خبر تازه اي داشتن لطفا اطلاع رساني كنند.

Junior Member

سلام.
    لطفا دوستانی که اطلاع دارن به این سوال من جواب بدین چون من دنبال کار می گردم و می خوام برای کار آینده خودم برنامه ریزی کنم.
    در پروژه هایی که برای طرح 10+2 تعریف میشه حضور در محل ضروریه یا میشه پروژه ای برداشت که تحقیقاتی باشه و فرد در اختیار خودش باشه و تنها بعد از پایان تحقیقات جواب رو برای سازمان مربوطه ببره؟
    پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bee نمایش پست ها
    من همين الان از بنياد نخبگان نيروهاي مسلح اومدم. با سرهنگ حاتمي صحبت كردم. ايشون گفت فردا مشخص ميشه كه تيرماه آموزشي برگزار ميشه يا نه.
    اين مورد تا حالا سابقه نداشته. اميدوارم كه تيرماه اعزام بشيم. من تمام كارهامو جوري چيدم كه تو تابستون آموزشيم انجام بشه. واقعا تو اين مملكت زمانبندي و برنامه ريزي بي معناست.
    دوستان اگه خبر تازه اي داشتن لطفا اطلاع رساني كنند.
    ممنون که اطلاع دادین. فقط دعا کنید برگزار شه من همه برنامه هام بهم میریزه اگه برگزار نشه دی ماه هم نمیتونم بیام میمونه برا سال بعد. از ما بدشانس تر هیچ جا نیست بخدا عمریه تیر هرسال برگزار میشه حالا که به ما رسید ......تو این مملکت برا یه ساعت دیگه هم نمیشه برنامه ریزی کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام دوستان

من استاد راهنمای دوره ی ارشدم الان مهاجرت کرده به خارج از کشور و توی یکی از دانشگاه های خارج داره پست داک میگذرونه. کسی اطلاعی داره که فرمت توصیه نامه ای که ازش میگیرم باید چه طوری باشه؟
    باید توی سربرگ دانشگاه فعلیش باشه؟ درضمن لازمه که دانشگاه تایید کنه توصیه نامش رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)