صفحه 52 از 269 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2688

موضوع: ویزای بلند مدت (همراه، پیوست به خانواده یا همسر، ازدواج)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه (همسر و ...)

دوستان سلام
    من یکشنبه 28 تیر وقت سفارت دارم برای ویزای همراه،اما عقدنامه و شناسنامه ام دستم نیست. یه کپی از عقدنامه ترجمه شده و تایید سفارت المان دارم ولی مربوط به سال 1013و کپی ترجمه شناسنامه خودم و همسرم هست ولس اصلش نه حالا اگه من این کپی ها رو ببرم به نظرتون گیر میدن؟ اگه کسری مدرک بزنن مشکل خاصی پیش نمی یاد؟ کسی تجربه ای در این زمینه نداره؟ ممنون میشم سریعا راهنمایی کنید. شوهرم حدود یه ماه پیش ویزای برای دکترا گرفته ولی هنوز نرفته.

Junior Member

سلام
    منم سوالم اینه که همسر من تخصصش رو تازه گرفته و به خاطر نداشتن سربازی و سپری نکردن تعهدات به هیچ عنوان نه مدرک داروسازیش و نه مدرک تخصصش رو بهش نمیدن حالا برای ویزای همراه (همسر) دانشجویی ظاهرا باید آخرین مدرکشو داشته باشه. به نظرتون چیکار کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelli نمایش پست ها
    سلام خیر من همزمان با همسرم اقدام کردم و در یک روز وقت داشتیم و از من هم مدرک زبان خواستن و گفتن تا زمان تحویل ویزا باید مدرک زبان ارایه بدم به هر جهت میخوان و اینو هم بگم الان مه اومدم میفهمم چقدرررر واسم همین زمان کوتاه زبان المانی خوندن مفید بود و ارزش داشت مطمین باشین به نفع همسرتونه و بعد ارزشش میفهمین
    من برای PhD دارم میرم. بازم مدرک زبان المانی لازمه؟ همسرم ایلتس 6.5 داره

بله شما به علت این که زمان تحصیلاتتون طولانی هست حتما از همسرتون مدرک A1 میخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_engineer نمایش پست ها
    من برای PhD دارم میرم. بازم مدرک زبان المانی لازمه؟ همسرم ایلتس 6.5 داره

دوستان سلام،من دانشگاه آخن پذیرش گرفتم واسه مستر،همسرم هم واسه همین دانشگاه اقدام کرده واسه مستر،پذیرش اون نیومده هنوز،اگه اون رجکت بشه،آیا می‌تونه با ویزای همراه همزمان با من بیاد؟آیا باید مدرک زبان داشته باشه؟ما کورسمون هردو انگلیسه زبانه.آیا اصلا ویزا میدن به همراه؟و اگه بدن هر کدوم جداگانه باید ۸۰۰۰ یورو تواین حساب داشته باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ديروز سفارت وقت مصاحبه داشتم.
    پذيرش و بورس دكترى من از ماكس پلانك و همچنين متاهل هستم. فكر كردم تجربه ام به خصوص از بابت ويزاى همراه بتونه براى دوستان مفيدباشه
    ما احتياطا ترجمه مدرك تحصيلى همسرم رو البته بدون تاييد برده بوديم و خواست.. يعنى خود كارمنده پرسيد داريد؟ و خوشبختانه بود.
    حساب بانكى هم برديم البته به ريال كه به يورو ببريد بهتره...گرچه با بورس ١٣٦٠ يورو دو نفر پوشش ميشن و الزامى نيست ولى كمك كننده هست.
    اما زبان كه بزرگترين نگرانى همسرم بود! مدرك نخواستن ازش. فقط پرسيد آلمانى بلدى يا انگليسي و همسر بنده هم گفتن انگليسي و همونجا ازش خواست يه چند دقيقه خودش رو و كارشو معرفى كنه. و رد شد اينم!!!
    رزومه و اينا هم كه داد بهشون. اصلا هم نپرسيد ميخواى برى اونجا چه كار و اين حرفا...
    موفق باشيد
    از ایشون که نخواستن دقیقا شرایطشون با من مشابه بوده. نمی دونم واقعا چرا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhv نمایش پست ها
    سلام
    شماباید شناسنامه خودتون و همسرتونو با کارتهای ملی و سند ازدواج ترجمه کنید..ولی فقط سند ازدواج لازمه که تایید سفارت بشه..همسرتون هرچی مدرک داره اسکن کنه واستون و ببرین کارت دانشجویش این چیزا.. این بنظرم ممطمئن ترین کاره.از اجاره خونه تا متراژخونه و تاییدیه مالی خودتون و بیمه ک باید تهیه کنید.اگه ناقص جواب دادم ببخشید.
    سلام من دوباره برام سوال پیش اومد ببخشید... من چون دارم برای پیوستن به خانواده اقدام می کنم (شوهرم مستر می خونه و الآن در آلمان هست) لازم نیست مدرک تحصیلی خودم، ریزنمره، رزومه و اینجور چیزا رو ببرم؟
    و در مورد بیمه،... الآن لازمه که بیمه تهیه کنم یا روزی که گفتن بیا ویزات آمادست؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط talaa نمایش پست ها
    سلام من دوباره برام سوال پیش اومد ببخشید... من چون دارم برای پیوستن به خانواده اقدام می کنم (شوهرم مستر می خونه و الآن در آلمان هست) لازم نیست مدرک تحصیلی خودم، ریزنمره، رزومه و اینجور چیزا رو ببرم؟
    و در مورد بیمه،... الآن لازمه که بیمه تهیه کنم یا روزی که گفتن بیا ویزات آمادست؟ ممنون
    من چندبار عرض کردم هر چیزی امکان داره ازتون بخوان هرچیزی در مورد بیمه الان خیر وقتی زنگ زدن ویزاتون امادست برای تحویل ویزا با بیمه میرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

قبلا پرسیده بودم که آدم با پذیرش ارشد می تونه همزمان همسرش رو ببره یا باید صبر کنه اجازه اقامت داشته باشه!

ممنون از همگی که جواب ندادید :دی

امروز مصاحبه داشتم و فهمید جوابمو و می نویسم که بقیه هم بدونن! نفر قبلی من دقیق شرایطش همین بود و موقع مصاحبه ش پرسید! چون مدارک خانومش حاضر نبود، نقصی مدرک خورد که بره مدارک رو کامل کنه.

بله، می شه همزمان برد و دلیلی نیس که نشه! فقط مدارک همسرتون رو هم باید روز مصاحبه ببرید. فقط مدارک لازمشو از من نپرسید که نمی دونم!

دوستان سلام،من دانشگاه آخن پذیرش گرفتم واسه مستر،همسرم هم واسه همین دانشگاه اقدام کرده واسه مستر،پذیرش اون نیومده هنوز،اگه اون رجکت بشه،آیا می‌تونه با ویزای همراه همزمان با من بیاد؟آیا باید مدرک زبان داشته باشه؟ما کورسمون هردو انگلیسه زبانه.آیا اصلا ویزا میدن به همراه؟و اگه بدن هر کدوم جداگانه باید ۸۰۰۰ یورو تواین حساب داشته باشیم؟دوستان خواهشا جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)