صفحه 12 از 139 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1386

موضوع: تحصیل به زبان انگلیسی (کلیه پست‌های مرتبط با شانس پذیرش از این قسمت حذف می‌شوند.)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ایتالیا

درود...
    کسی در مورد دانشگاه Cagliari چیزی میدونه؟خوبه؟چطوره؟انگلیسی ن؟

برایم یه دوره ی فوقش خوب به نظر اومد ولی چیزی از شرایط انتخاب نگفته
    فقط گفته:
    Admissions: unlimited
    Entry requirements: Bachelor’s degree in Environmental and Land Engineering
    Programme length: 2 years
    Overall credits: 180 Bachelor’s degree (3 years) + 120 Master’s degree (2 years)

منظور از unlimited چیست؟
    با توجه به اینکه بچه ها گفتن فقط سفارت به تورین و میلان برای مقطع فوق و به زبان انگلیسی پذیرش میده باید نتیجه بگیرم که این دوره ایتالیاییست؟
    میل هم زدم فعلا جوابی نگرفتم....

هزینه ی زندگی هم اونجور که نوشته بود خیلی کم بود....شهریه هم چیزی ننوشته بود....

با سپاس

من علاقمند به گرفتن پذیرش از یکی از موسسات طراحی ایتالیا هستم مربوط به هنر هست .آیا سفارتخانه به دورهای کوتاه مدت ویزا میدهد؟مثلا چند ماهه؟

ApplyAbroad Hero

خدمت دوستانی که اخیرا سئوال کردند عرض کنم که تو قسمت ایتالیا جواب این جور سئوالها رو نمیتونید بگیرید ، اگه تهران هستید میتونید برید به کنسولگری ایتالیا در جردن ، خیابان مهیار و سئوالتون رو بپرسید و یا اینکه با تلفن 22047802 یا 22047803 تماس بگیرید و حتما بگید وصل کنن به مسئول امور ادامه تحصیل (خانم شمس و ... ) چون خود منشی ممکنه جوابی بده که گمراهتون کنه !
    goodbye forever

Junior Member

سلام
    من لیسانس زبان انگلیسی دارم و می خوام روانشناسی ادامه تحصیل بدم
    کسی می دونه واسه تحصیل در ایتالیا برای روانشناسی چکار باید کرد و اول به کجاها سر زد؟
    کلا یه سری اطلاعات می خوام بگیرم مثل بورس و هزینه های اقامت و دانشگاههای مرتبط و غیره
    مرسی

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درود...
    کسی در مورد دانشگاه Cagliari چیزی میدونه؟خوبه؟چطوره؟انگلیسی ن؟

برایم یه دوره ی فوقش خوب به نظر اومد ولی چیزی از شرایط انتخاب نگفته
    فقط گفته:
    Admissions: unlimited
    Entry requirements: Bachelor’s degree in Environmental and Land Engineering
    Programme length: 2 years
    Overall credits: 180 Bachelor’s degree (3 years) + 120 Master’s degree (2 years)

منظور از unlimited چیست؟
    با توجه به اینکه بچه ها گفتن فقط سفارت به تورین و میلان برای مقطع فوق و به زبان انگلیسی پذیرش میده باید نتیجه بگیرم که این دوره ایتالیاییست؟
    میل هم زدم فعلا جوابی نگرفتم....

هزینه ی زندگی هم اونجور که نوشته بود خیلی کم بود....شهریه هم چیزی ننوشته بود....

با سپاس
    unlimited یعنی ددلاین نداره و هر وقت مدارک را بفرستی یررسی میکنند
    همان طور که سفارت گفته اگر این دانشگاه انگلیسی باشه شما نمی تونید واسش ویزا بگیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    من علاقمند به گرفتن پذیرش از یکی از موسسات طراحی ایتالیا هستم مربوط به هنر هست .آیا سفارتخانه به دورهای کوتاه مدت ویزا میدهد؟مثلا چند ماهه؟
    دوره های کمتر از 6 ماه ویزا نمی دهند برای اطمینان به شماره هایی که صادق عزیز داده تماس بگیرید

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaei نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس زبان انگلیسی دارم و می خوام روانشناسی ادامه تحصیل بدم
    کسی می دونه واسه تحصیل در ایتالیا برای روانشناسی چکار باید کرد و اول به کجاها سر زد؟
    کلا یه سری اطلاعات می خوام بگیرم مثل بورس و هزینه های اقامت و دانشگاههای مرتبط و غیره
    مرسی
    تا اونجایی که من دیدم دانشگاههایی که انگلیسی بودند فنی مهندسی هستند اگر اصرار روی این رشته دارید دنبال روند مدرسه ایتالیایی باشید

ApplyAbroad Veteran

درود...

اقا رضا فکر کنم منظورتون این بود:
    همان طور که سفارت گفته اگر این دانشگاه ایتالیایی باشه شما نمی تونید واسش ویزا بگیرد (نه انگلیسی)درست میگم؟!

اینجور که فهمیدم این دانشگاه دوره های فوقش ایتالیایی اند و لیسانس انگلیسی!
    ولی عجیبه تو سایتشون علاوه بر ایتالیایی که زبان اصلی است گزینه ی انگلیسی و چینی دارند...اونوقت موندم چینی ها میخان ایتالیایی درس بخونن؟!

برای دوره فوق نگاه کنید چه چیزهایی میخاد!آدم شاخ در میاره!
    http://www.unica.it/pub/english/index.jsp?is=23&iso=397

جالبه پایین شرایط فوق نوشته مدرک زبان ایتالیایی میخاد...
    You will be required to take a test in the Italian language and culture as well as any entrance test required for those university courses with limited admittance.
    If you have any of the following, you do NOT need to take the Italian language test:
    • Italian “Diploma di Maturità”, also four-year diplomas, if taken in Italian schools abroad;
    • Diploma from Schools on the Italian border;
    • Diploma from a European school;
    • Diploma from British, French, Spanish, Swiss and German Schools in Italy;
    و....
    ولی تو دوره ی لیسانس فقط اینارو میخاد!
    If you want to enrol in a Bachelor’s degree, you should present the Authorities with the following:
    a. Original secondary school leaving diploma/certificate (which will be authenticated and returned to you).
    b. A certificate attesting the academic competence required for admittance to a university in your country of origin.
    c. Any certificates of partial academic or post-secondary studies excluding university studies (stating which exams were past and the official documentation of the programmes).
    d. Two photographs.
    The Italian Authorities abroad are responsible for the following:
    1. authentication of final secondary school leaving qualifications;
    2. declaration of equivalent value of the final mark of the secondary school leaving certificate. N.B. If the certificate was not issued in the country of residence, this must be done by the Italian Authorities in the country where the qualification/certificate was awarded;
    3. authentication of one of the two photographs.
    ---------------------------------------------------------
    با این حساب واقعا عجیبه...
    در مورد اینکه unlimited یعنی ددلاین نداره خیلی خوشحال شدم اینو گفتید ولی وقتی رفتم تو قسمت تقویمشون به زبان ایتالیایی بود و با گوگل که ترجمه شد از سپتامبر نوشته بود گمونم!کلا سر و ته نداشت تاریخاشبعد جالبه یه جای دیگه گفته:
    The deadline for student registration is decided annually and is generally in June.
    ------------------------------------------------------
    بعد هم گفته شهریه و خرج یه سال اینقدره:200 تا 2000 یورو بر اساس وضعیت مالی - یک سال 8000 یورو...واقعا کاگلیاری اینجوریه و به قول خودشون very reasonable هستش پس شهر بزرگی مثله میلان و رم چقدره!؟!
    The tuition fees for a full year for student enrolment are currently from €200 to €2000, depending on financial status. Living costs at Cagliari are very reasonable, we
    stimate students need around €8000 a year to cover all costs.
    -------------------------------
    از اق رضا و آق صادق ممنونم....
    شب خوش

Junior Member

سلام دوستان! می خواستم بدونم در کل برای اینککه ایتالیا درس خوند بهتره( شرایط تحصیل، بورس و ...) چه زبانی را انتخاب کرد؟(ایتالیایی یا انگلیسی)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط zudo نمایش پست ها
    سلام دوستان! می خواستم بدونم در کل برای اینکه ایتالیا درس خوند بهتره( شرایط تحصیل، بورس و ...) چه زبانی را انتخاب کرد؟(ایتالیایی یا انگلیسی)
    اگه برای مقطع لیسانس یا پایینتر میخواهید اقدام کنید (یعنی اگه هنوز دانشگاه نرفتید) مثلما ایتالیایی بهتره ، چون اکثر انتخابهایی که دارید به زبان ایتالیایی هست ، در مقاطع بالاتر فقط این رو میتونم بگم که تا اونجایی که من دیدم اگه به زبان ایتالیایی باشه امکان انتخاب course های بیشتری رو دارید ، مثلا فرض کنید شما دانشجو هستید و میخواهید برای ترم بعد انتخاب واحد کنید ، دستتون بیشتر بازه که درسهای مختلفی بردارید و انتخابهای بیشتری دارید.
    البته کلا تحصیل به هر کدوم از این زبانها مزایا و معایب خودش رو داره ، مثلا اگه به زبان انگلیسی بخونید در آینده برای ادامه تحصیل از امتحان زبان (تافل/آیلتس) معاف میشید و یا اگه به ایتالیایی بخونید کارتون برای پیدا کردن کار در ایتالیا راحتتر میشه.
    ویرایش توسط rm_cpu : December 27th, 2009 در ساعت 07:33 AM
    goodbye forever

Junior Member

سلام دوستان.من یه سری سوال داشتم ولی جواب سوالام رو به طور دقیق تو فروم پیدا نکردم!
    من برای مستر 2010 برای پلی تکنیک میلان به زیان انگلیسی می خوام اقدام کنم.
    1)مدارک لازم برای اپلای ترجمه انگلیسی اونا رو لازم هست سفارت ایتالیا مهر بزنه؟
    2)من هدفم بورس گرفتنه، مدارک لازم برای بورس که ذکر کردید همزمان با مدارک اپلای بفرستم؟
    به انگلیسی ؟ددلاین اون کیه؟
    ممنون میشم راهنمایی دقیق کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)