صفحه 111 از 199 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط Elma1367 نمایش پست ها
    سلام، من امروز با خوارزمی تماس گرفتم ... آقای رضایی گفت آقای دکتر (نمیدونم کی هست) رفتن دبی واسه پیگیری اعتراض ها و تا دوشنبه یا سه شنبه صبر کنیم...
    من صبر میکنم ،نتیجه نیاد میرم حضوری صحبت میکنم.... جواب ایمیل از بریتیش کانسیل مثل شما بود ولی از Tariq که ایمیلش رو گذاشته بودم جواب گرفتم! از خودش نه، انگار ایمیلم رو به یه نفر دیگه که نماینده بریتیش کانسیل در امارات هست فرستاد... اون بهم ایمیل زد و ضمن تشکر از اینکه بهشون اطلاع دادم شماره داوطلبی رو ازم خواست و گفت حتما پیگیر میشن که ببینن مشکل از چی بوده!!! تقریبا چهار روز شده و جوابی نداده!
    صبر میکنم دوشنبه اگه جوابی نداد دوباره بهش ایمیل میزنم...
    ایمیل اون شخص اینه Saima.Ehtesham@ae.britishcouncil.org
    خواستین بهش ایمیل بزنید
    در ضمن این رو هم بگم که از آقای رضایی پرسیدم که اگه نتیجه منفی باشه تحت نامه ای یا هرچیزی از طرف بریتیش کانسیل این موضوع مطرح میشه و ایشون تصدیق کرد... منظورم اینه اگه بهتون خبر دادن که جواب منفی بوده، فقط و فقط در صورتی که نامه ای از بریتیش کانسیل دریافت کردین ازشون این موضوع رو قبول کنید...
    موفق باشید

سلام، من امروز با خوارزمی تماس گرفتم ... آقای رضایی گفت آقای دکتر (نمیدونم کی هست) رفتن دبی واسه پیگیری اعتراض ها و تا دوشنبه یا سه شنبه صبر کنیم...
    من صبر میکنم ،نتیجه نیاد میرم حضوری صحبت میکنم.... جواب ایمیل از بریتیش کانسیل مثل شما بود ولی از Tariq که ایمیلش رو گذاشته بودم جواب گرفتم! از خودش نه، انگار ایمیلم رو به یه نفر دیگه که نماینده بریتیش کانسیل در امارات هست فرستاد... اون بهم ایمیل زد و ضمن تشکر از اینکه بهشون اطلاع دادم شماره داوطلبی رو ازم خواست و گفت حتما پیگیر میشن که ببینن مشکل از چی بوده!!! تقریبا چهار روز شده و جوابی نداده!
    صبر میکنم دوشنبه اگه جوابی نداد دوباره بهش ایمیل میزنم...
    ایمیل اون شخص اینه Saima.Ehtesham@ae.britishcouncil.org
    خواستین بهش ایمیل بزنید
    سلام دوست عزیز
    خیلی خوشحالم که هنوز افرادی مثل شما هستن که پیگیر حق خودشون و بقیه هستن. من نمیدونم خوارزمی چه خبره؟! یه بار میگن اومده فرداش می گن نیومده!!! فقط امیدوارم آخرش ختم به خیر بشه! من به بریتیش کانسیل، CES و tariq که شما گفتین ایمیل زدم ولی همونطور که گفتم فقط همون بریتیش کانسیل ج داد که اونم بی فایده بود. حالا به اینم ایمیل میزنم ببینم چی میشه. لطفا نتایج رو به ما هم اطلاع بدین. مرسی.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammoslemi نمایش پست ها
    من10july خوارزمی امتحان دادم . نمراتم wr:6.5------S:7.5-------L:6----R:5.5..... . ...من 4 تا نمره 6 به بالا ی خواستم...خیلی دلم سوخت فقط reading کم آوردم ...دوباره امتحان دادن برام خیلی سخته...این بار دوم بود که امتحان دادم ..خیلی هم تحقیق کردم که اعتراض فایده داره یا نه ..درنهایت تصمیم گرفتم که شانسمو امتحان کنم و برای reading اعتراض زدم ...خدا کنه که 5.5 من 6 بشه ....من شنیدم که نمرات و بارم 4 تا section با هم فرق می کنه و همینطور ممتحنین در reading , listening در حد 1 یا 2 تا سوال ارفاق می کنن مثلا توی spelling اشتباه .... ..نظز شما چیه ؟ به هرحال من که دیگه نمی خوام بخونم و همسرم تصمیم گرفتن برای 4تا 7 بخونن تا کسز امتیاز من جبران بشه
    فکر کن ارفاق کنند...
    خدا کنه...هر برگه ای را دو تا اگزمینر فکر کنم تصجیح کنه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinbaz نمایش پست ها
    سلام.
    من دوم آگوست ایرسافام امتحان دادم. نمره هام اینجوری شدن: L:8, R:7.5, W:7.5 اما S:6.5

من تو اسپیکینگ فقط یه سوتی دادم اونم این بود که بجای useless گفتم unusefull. میدونم خیلی اشتباه وحشتناکی بوده ولی تنها اشتباهم همین بود. خیلی روان و سرراست صحبت کردم. به حاشیه نرفتم و از استارترها و پایان کننده های قلمبه سلمبه هم استفاده کردم. اگزمینرم هم ایرانی بود.

من واقعن به حداقل نمره 7 نیاز دارم. به نظر شما با مقایسه ی بقیه ی نمره هام بهم 7 میدن؟؟؟؟
    اعتراض بکنم؟
    به نظر شما اعتراض کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من که اعتراض یه شانسه ...چرا امتحان نکنیم ....بعدا حسرت نمی خوریم که چرا تلاش نکردیم

Junior Member

سلام ببخشید من یک سوال داشتم کد اگزمینر رو از کجا می شه پیدا کرد؟ روی trf هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pako نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یک سوال داشتم کد اگزمینر رو از کجا می شه پیدا کرد؟ روی trf هستش؟
    سلام. بله دوست عزیز کد اگزمینر رایتینگ و اسپیکینگ تو TRF نوشته میشه.

Junior Member

ممنون که نظرتون رو گفتین. یه سوالی شما نامه یا نوشته یا هر چیز دیگه ای که از بریتیش کانسیل باشه دریافت کردین که نشون بده نتیجتون تغییر نکرده؟ یا فقط بهتون گفتن تغییر نکرده و رفتین کارنامتون رو گرفتین؟
    من با اینکه نتیجه ام رو از ایرسافام گرفتم ولی پیگیر اعتراضم هستم تا مشکلاتی که واسم پیش اومده واسه بقیه داوطلبها رخ نده...
    ممنون
    خواهش میکنم. من هنوز کارنامه رو نگرفتم. یکی از دستان هم که پرسیده بود نامه همراه کارنامه هست یا نه، گفته بودن که چیزی همراش نیست!!! من تو پست های قبلی هم اشاره کردم که به حرفاشون اعتماد ندارم!
    امیدوارم مشکل همه زودتر حل بشه. واقعا دارن ظلم میکنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvatan نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    به نظر شما مراکز آیلتس کدوم از همه بهتره؟
    من تا حالا امتحان ندادم هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم!
    ممنون
    بهتره در این رابطه اینجا رو ببینید. جواب این سوال روسخت میشه گفت، چون دوستان در مورد مراکز مختلف نظرات متفاوتی دارن. من آیلتس تهران امتحان دادم و خوارزمی وقتی که زیر نظر British Council بود. خوارزمی خیلی بهتر بود. هم کارکنان و هم اگزمینر ها. نحوه برخورد و فضای امتحان و ... کمک میکرد احساس آرامش بیشتری داشته باشم. ولی الان دیگه نمی دونم نحوه برگزاری و بقیه خدمات خوارزمی زیر نظر IDP به چه صورته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    سلام. بله دوست عزیز کد اگزمینر رایتینگ و اسپیکینگ تو TRF نوشته میشه.
    سلام
    مدتی است دیگر نمی نویسند روی کارنامه من اخیراً امتحان دادم جاش سفید بود.
    ایمیل هم دادم به IDP
    اینم جوابش:
    Dear Amir,

Thanks for your email.

Please be advised that it is a new IELTS regulation where the Examiner number is not required on the TRF.

We cannot provide you more information. The changes has been made by IELTS Australia Head office. All centres must abide by the policy that IELTS Australia set out.

Regards,
    IELTS Further Assist