صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

atousa
    Guest

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

نظر من:
    1- We are a batch of Iranian applicants who have been admitted for (to)US universities
    2- به نظر من این قسمت دخالت در policy سفارته.
    There are also some rumors that travel agencies in Iran have booked the dates to sell in a high price to students, so would the embassy aid us to prevent any frauds in booking date appointments by making it obligatory to pay for each date every applicant is booking as the embassy in Ankara is doing it now?
    علاوه بر اون ضایع کردن ایرانیاس. من یکم هم در این مورد فکر کردم. با اینکه قبلا به نظر من اشکالی نداشت اگه می گفتیم دبی به ما وقت نمی ده الان یکم نظرم عوض شده. درسته که این اتفاق افتاده ولی یادتون باشه اگه اون دیدی که تو آنکارا و دبی نسبت به ما دارن قبرسی ها هم داشتن الان ما این همه بال بال نمی زدیم بریم قبرس برای مصاحبه. نظر شما چیه؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یک پیشنهاد برای درخواست افزایش وقت مصاحبه از سفارت آمریکا (نظر بدهید)

آتوسا جان فقط ناقد نباش بابا خوب خودتم يه تكوني بخور يه متني هم شما پيشنهاد بده منتظريم
    HAPPINESS

نقل قول نوشته اصلی توسط atousa
    نظر من:
    1- We are a batch of Iranian applicants who have been admitted for (to)US universities
    2- به نظر من این قسمت دخالت در policy سفارته.
    There are also some rumors that travel agencies in Iran have booked the dates to sell in a high price to students, so would the embassy aid us to prevent any frauds in booking date appointments by making it obligatory to pay for each date every applicant is booking as the embassy in Ankara is doing it now?
    علاوه بر اون ضایع کردن ایرانیاس. من یکم هم در این مورد فکر کردم. با اینکه قبلا به نظر من اشکالی نداشت اگه می گفتیم دبی به ما وقت نمی ده الان یکم نظرم عوض شده. درسته که این اتفاق افتاده ولی یادتون باشه اگه اون دیدی که تو آنکارا و دبی نسبت به ما دارن قبرسی ها هم داشتن الان ما این همه بال بال نمی زدیم بریم قبرس برای مصاحبه. نظر شما چیه؟
    من در این زمینه کاملاً compatibleام. اما به نظرم درخواست شامل دو یا سه خط باشه تنها مبنی بر اینکه یک روز رو دو روز بکنن کافیه. بقیش توضیح واضحاته. اونا خودشون بهتر از قضایا باخبرند. هر چی باشه شغلشون اینه. اگه ما امسال وارد این گود شدیم اونا یه عمره گِل مالی شدن!
    نکته دیگه اینکه پول دادن دردی رو دوا نمیکنه. آژانسها از ما پولدارترند. اگه 100 دلار هم بخوان، اونا وقتها رو میفروشن 150 دلار. در ضمن، به نظر من هم این یه جور تعیین تکلیف کردن و دخالت در سیاست های داخلی سفارته. نامه قراره در اصل اضافه کردن یک روز به روزهای داوطلبین غیرقبرسی باشه.
    راه، همان است که تو می‌روی.

atousa
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    آتوسا جان فقط ناقد نباش بابا خوب خودتم يه تكوني بخور يه متني هم شما پيشنهاد بده منتظريم
    دست خودم نیست. من مثل فیلم سازای ایرانی که فقط HollyWood رو نقد می کنن و خودشون فیلم های مسخره می سازن هستم . یه چیزی تو مایه های چیستا یثربی. ;D . در هر حال من فقط نظرمو گفتم

متاسفانه ایرانیها تو MANAGEMANT و مدیریتی مشکل دارند .زودتر تصمیم بگیرید که بچه های دیگه که وقت احتیاج ندارند دلزده نشند البته با عرض صمیمیترین احترام .
    The truth of my life:I`m only looking for you

تا حالا فقط 6 نفر مشخصاتشونو فرستادن. پس کو اونهمه مشتاق وقت قبرس؟؟

لطفا دوستان برای پیشبرد این ایمیل مشخصاتتونو به Behzaad بفرستید. هر چه تعداد امضای افراد (مشخصات) بیشتر باشه بهتر اثر میذاره.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

atousa
    Guest

اینم ویرایش من
    We are a batch of Iranian applicants who have been admitted to (I'm not sure ???accredited) US universities and almost all of us have to attend fall semester classes which are going to start on August or September. While the appointment dates of the US embassy in Nicosia for months of April and May were filled astonishingly in less than 2 hours, we expect that the same will happen for June and July ones. We are wondering whether It is possible for the Us embassy in Nicosia to extend the days of accepting non-citizen students to 2 or more days in rush months such as May or June?
    Thanks for your attention

من از سفارت وقت emergency خواسته بودم كه امروز جواب دادن كه نميشه سايت را چك كن من هم دوباره اين جواب را دادم

Dear Sir/Madam

sorry to bother you in your busy schedule.
    I have really spent all of my time in last 2 weeks on checking the website to find an appointment but that was an abortive effort, if my reason for having an emergency time is not reasonable shall I know when the dates of June will be available?
    Besides, there are lots of Iranian applicants who are trying to find dates, is it possible for the embassy to interview Iranian applicants in 2 days?

I am eagerly waiting to hear from you

ببينيم چه جوابي مي دندWith best regard
    HAPPINESS

ما ملتي هستيم كه اصلا اصلاح نمي شيم از صبح emaile كه به من ميايد كه چرا هي به سفارت email مي زني يا ميخواهي موقعيت ما رو هم به خطر بندازي كمي هم بهتره اونايي كه وقت گرفتن خودشون رو جاي ما بذارند حتي مديرهاي گروه هم كه وقت دارند از من ميخوان بس كنم! باشه من ديگه به اين فروم و گروه كاري ندارم و اون حاالت تيم wking رو كنار ميدارم و شخصي عمل مي كنم
    همتون موفق باشيد
    در پناه حق!!!
    HAPPINESS

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)