صفحه 99 از 190 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_astan نمایش پست ها
    سلام
    من آزاد تبریز خوندم
    معدل 15 و تافل 80 دارم
    میخوام برای مستر معماری اقدام کنم
    میشه یه کم راهنماییم کنید؟
    هیچ ایده ای ندارم چه طور شروع کنم و چه طور اپلیکیشن فی ها رو پرداخت کنم
    آیا واسه ترم زمستون شانسی دارم؟
    مدارک ترجمه کردید؟ به تایید سفارت رسوندید؟ دانشگاه های مورد نظر رو انتخاب کردید؟ مدارکی که لازم دارن رو چک کردید؟ ایمیل دادید؟ کدوماشون باید مستقیم اپلیکیشن به خودشون بفرستید؟ کدوماشون یا یونی اسیست باید اپلای کنید؟ ترم زمستان ددلاینش 15 جولای بود. ترم تابستان با ددلاین 15 ژانویه یا ترم زمستان بعدی ایشالله!

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    مدارک ترجمه کردید؟ به تایید سفارت رسوندید؟ دانشگاه های مورد نظر رو انتخاب کردید؟ مدارکی که لازم دارن رو چک کردید؟ ایمیل دادید؟ کدوماشون باید مستقیم اپلیکیشن به خودشون بفرستید؟ کدوماشون یا یونی اسیست باید اپلای کنید؟ ترم زمستان ددلاینش 15 جولای بود. ترم تابستان با ددلاین 15 ژانویه یا ترم زمستان بعدی ایشالله!
    بعله تمام مدارکم حاضرن و به ترجمه سفارت رسیدن
    دانشگاه انتخاب نکردم و نمیدونم موقع مکاتبه با دانشگاه چی باید بگم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_astan نمایش پست ها
    بعله تمام مدارکم حاضرن و به ترجمه سفارت رسیدن
    دانشگاه انتخاب نکردم و نمیدونم موقع مکاتبه با دانشگاه چی باید بگم
    ازین سایت ببینید کدوم دانشگاه ها رشته تون رو دارن، (البته این سایت معلوم نمیکنه که به کدوم زبان المانی یا انگلیسی ارایه میشه در این دانشگاه) ، بعد از سایت دانشگاه باید ببینید رشته ای که میخواید رو به زبان انگلیسی دارن یا نه! نحوه اپلای کردم رو برای دانشجوهای خارجی در قسمت International Office یا Ausländeramt باید بخونید و هر سوالی رو توی سایت پیدا نکردید باید بپرسید. سوال درباره ددلاین و اپلیکیشن فرم و مدرک زبان و شرایط مورد نیاز رشته و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

ایمیل اول میگه که اوکی ما مدارکتون رو میفرستیم به دانشگاه، که دانشگاه بررسی کنه
    ایمیل دوم داره میگه که بعد اینکه با دانشگاه صحبت کردیم، فهمیدیم شما مدارک زبان رو درست فرستاده بودید. تاییده کامل بودن مدارکتون رو هم براتون میفرسته. (یعنی قبول دارن که خودشون اشتباه کردن)
    راستی با این فایل تاییده که با ایمیل میفرسته میتونید درخواست ویزا بدید هاا. البته دانشگاه کاسل جوابتون رو هم زود میده
    ممنون
    منظورتون از فایل تاییده، ایمیلی جدا از این دوتا ایمیل هستش؟
    آخه هنوز ایمیل جدیدی به من نفرستادن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    ممنون
    منظورتون از فایل تاییده، ایمیلی جدا از این دوتا ایمیل هستش؟
    آخه هنوز ایمیل جدیدی به من نفرستادن
    بله یه ایمیل دیگه که توش فایل پی دی اف داره، با اون فایل میتونید درخواست ویزا بدید. ته ایمیل دوم هم نوشته که یه ایمیل جدا میدن برای تایید، پست هم میکنن. اگه به ایمیلتون نیومده بهشون خبر بدین شاید دوباره بفرستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

بله یه ایمیل دیگه که توش فایل پی دی اف داره، با اون فایل میتونید درخواست ویزا بدید. ته ایمیل دوم هم نوشته که یه ایمیل جدا میدن برای تایید، پست هم میکنن. اگه به ایمیلتون نیومده بهشون خبر بدین شاید دوباره بفرستن
    این پستشون حدودا چه مدت طول میکشه تا بدستمون برسه؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSISST - آشنایی

دوستان من همه پست هارو خوندم جواب 4 تا سوال رو پیدا نکردم
    1.اگر برای دو رشته یک دانشگاه بخوایم اپلای کنیم باید هزینه یکی و بدیم یا دوتا؟
    2.انگیزه نامه و رزومه و اینجور پیزارم میشه بدیم اسیست؟
    3.این که گفته میشه اسیست معدل رو با شرایط دانشگاه چک میکنه منظور با شرایطی هست که دانشگاه تو سایتش گذاشته یا یه سری شرایط و دانشگاه ها فرستادن برای اسیست؟چون مثلا خیلی از دانشگاه ها دیدم که اسمی از معدل نیاوردن در این حال ممکنه برای اسیست معدل خاصی رو معین کرده باشن؟
    4.برای تغییر رشته یونی اسیست دخالت نمیکنه؟مثلا برای کسی که یه لیسانس داره میخواد اونجا یه لیسانس دیگه پذیرش بگیره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSISST - آشنایی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankhorami نمایش پست ها
    دوستان من همه پست هارو خوندم جواب 4 تا سوال رو پیدا نکردم
    1.اگر برای دو رشته یک دانشگاه بخوایم اپلای کنیم باید هزینه یکی و بدیم یا دوتا؟
    2.انگیزه نامه و رزومه و اینجور پیزارم میشه بدیم اسیست؟
    3.این که گفته میشه اسیست معدل رو با شرایط دانشگاه چک میکنه منظور با شرایطی هست که دانشگاه تو سایتش گذاشته یا یه سری شرایط و دانشگاه ها فرستادن برای اسیست؟چون مثلا خیلی از دانشگاه ها دیدم که اسمی از معدل نیاوردن در این حال ممکنه برای اسیست معدل خاصی رو معین کرده باشن؟
    4.برای تغییر رشته یونی اسیست دخالت نمیکنه؟مثلا برای کسی که یه لیسانس داره میخواد اونجا یه لیسانس دیگه پذیرش بگیره
    1. باید اپلیکیشن فی هرکدوم رو پرداخت کنی
    2. انگیزه نامه و این چیزا و کلا همه مدارک باید به یونی اسیست فرستاده بشه(برای دانشگاه هایی که با یونی اسیست هستند دیگه)
    3. شرایطی که دانشگاه توی سایتش نوشته! اونی که شرط معدل ننوشته یعنی نداره! یونی اسیست هم کاری نداره پس
    4.برای تغییر رشته بستگی داره! تغییر رشته ای که از نظر دانشگاه اوکی باشه برای یونی اسیست هم اوکیه! مثلا برای مثالتون اگر لیسانس داشته باشید از نظر یونی اسیست هم معاف هستید و مدارکتون رو برای اپلای لیسانس اگر کامل باشه فوروارد میکنه به دانشگاه

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان سلام. از اونجا که موقع اپلای کردن هیچ جایی در مورد ارسال مدرک GRE به اسیست هیچ تجربه ای نبود، تجربه خودم رو میگذارم شاید برای آیندگان مفید واقع بشه.
    دانشگاهی که من براش اقدام کرده بودم مدارک رو فقط از طریق اسیست قبول میکرد. ولی مشکل اینجا بود که سایت ETS که مسئول امتحانهای آیتلس و تافل و GRE هستش نتایج رسمی رو فقط و فقط به دانشگاه هایی که کدشون توی سایت ETS هست ایمیل میکنه. ریپورتی که خود سایت ETS به من داد بالاش نوشته بود که "این ریپورت صرفاً جهت اطلاع دانشجو هستش و برای ارائه به دانشگاه یا هر موسسه دیگه ای معتبر نیست و تنها جوابی که خود ETS به صورت مستقیم به دانشگاه ها میفرسته اعتبار داره."
    من شاید پنجاه بار هم با یونی اسیست، هم با دانشگاه و هم با ETS مکاتبه کردم که بفهمم چطوری باید این نتیجه رسمی رو برای اسیست بفرستم ولی هیچ کدوم جواب درستی نمیدادن و دائم منو به همدیگه پاس میدادن! دانشگاه میگفت فقط مدارک باید از طریق اسیست برای ما فرستاده بشه، اسیست میگفت ما کد خاصی نداریم که نتیجه رو بفرستید و از ETS بپرسید، ETS هم میگفت ما فقط برای دانشگاه میفرستیم! خلاصه بساطی بود!
    در نهایت دانشگاه آخرین جوابی که بهم داد این بود که هر چی داری برای اسیست بفرست و اطلاعات پروفایلت رو به ما بده که به صورت آنلاین چک کنیم. من هم همون ریپورتی که توی سایت ETS گذاشته بودن (و بالاش نوشته بود اعتبار رسمی نداره) رو از توی پروفایلم پرینت گرفتم، بالاش username و password پروفایل ETS ام رو نوشتم و همراه با بقیه مدارک برای اسیست پست کردم. یه نامه هم زدم به دانشگاه و به اسیست و توضیح دادم که چون هیچ کدوم جواب درستی به من ندادن که چطور میتونم این ریپورت آفیشال رو تهیه کنم، مجبورم از همونی که دارم پرینت بگیرم و در نهایت شما میتونین برین توی پروفایلم و خودتون اگه کاری لازم هست رو انجام بدین.
    خلاصه که دیگه مشکلی پیش نیومد و پذیرش ام رو گرفتم... خدا رو شکر روز مصاحبه هم سفارت اصلاً به این ریپورت غیررسمی GRE گیری نداد و ویزام رو داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

بچها یک سوال....
    من برای دانشگاهی که اقدام کردم فقط با اسسیست کار می کنه. من مدارکم را برای تونی اسسیست ارسال کردم دیروز ولی ترجمه هام فقط مهر قوه قضاییه و امور خارجه داره و به تایید سفارت نرسیده!! یعنی اصلا نمی دونستم که باید برای مرحله اول به تاید سفارت آلمان برسه! آخه توی سایتش نوشته بود که مدارک ترجمه که برابر با اصل باشه کافیه. واااای من کلی پول پست TNT دادم یعنی دوباره باید بفرستم!!!
    بعد یه سوال دیگه اینکه من لازم هست که فرم اینترنتی یا ثبت نام توی خود سایت یونی اسسیست کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)