صفحه 86 از 364 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    ی سوالی دارم روند داوری و چاپ مقاله در ژورنال زیر چقدر طول میکشه؟
    Polymer Engineering & Science
    من یک هفته هست مقالمو فرستادم ولی هنوز در مرحله Article Receive و تحت داوری نرفته . چکار کنم به نظر شما ایمیل بزنم بگم چرا هنوز تو این مرحله است؟
    اگر پاسخ شما مثبت است متن نامه چی باشه؟ (به انگلیسی)
    با تشکر فراوان از شما
    اتفاقا من هم 4 روز پیش همینجا سابمیت کردم
    مال منم article receive هست
    اگر در شماره های اخیر مدت زمان سابمیت تا اکسپت رو نگاه کنی حداقل یکماه و نیم و حداکثر 4 ماه بوده پس فعلا این وضعیت عادیه و نشون میده مجله خیلی سریعی نیست

ی سوالی دارم روند داوری و چاپ مقاله در ژورنال زیر چقدر طول میکشه؟
    Polymer Engineering & Science
    من یک هفته هست مقالمو فرستادم ولی هنوز در مرحله Article Receive و تحت داوری نرفته . چکار کنم به نظر شما ایمیل بزنم بگم چرا هنوز تو این مرحله است؟
    اگر پاسخ شما مثبت است متن نامه چی باشه؟ (به انگلیسی)
    با تشکر فراوان از شما
    خوب جواب مقاله من همین الان اومد
    به خاطر آپلود نکردن عکسها در فایلها جدا ریجکت شد گفته تصحیح کن دوباره سابمیت کن

چه خوب پس میتونید کمکم کنید؟
    ببخشید میشه شما بگید چطور عکسهاتون رو آپلود کردید چون من در قسمت سابمیت مقاله ( قسمت آپلود فایل) من نمودارهایم رابه صورت Tif ( طبق گفته خود ژورنال) فرستادم و اسم هر نمودار را گذاشتم ( Fig.1 و ….) اما ی ایمیل اومد با متن زیر :
    you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image with the corresponding image number and image caption information. Please make this correction to each image and complete the submission again.
    من هم اسم هر نمودار + عنوان مربوط به آن را نوشتم مثلا:
    Fig.1 FTIR SDS
    اما باز همین ایمیل بالا برام اومده بعد ی هفته . من نمیدونم دقیقا باید چکار کنم؟ میشه شما راهنماییم کنید؟ (لازم به ذکر است که من فایل جدا اصل مقاله را به صورت ورد بدون نمودار فرستادم و فقط نمیفهمم عنوان و شماره عکسو کجا بنویسم ؟)

2- سوال دومم اینه که تصاویر با اندازه 600dpi یعنی چند در چند ( سانتی متر ) باید باشه؟

چه خوب پس میتونید کمکم کنید؟
    ببخشید میشه شما بگید چطور عکسهاتون رو آپلود کردید چون من در قسمت سابمیت مقاله ( قسمت آپلود فایل) من نمودارهایم رابه صورت Tif ( طبق گفته خود ژورنال) فرستادم و اسم هر نمودار را گذاشتم ( Fig.1 و ….) اما ی ایمیل اومد با متن زیر :
    you must populate the ‘caption / legend’ field for each uploaded image with the corresponding image number and image caption information. Please make this correction to each image and complete the submission again.
    من هم اسم هر نمودار + عنوان مربوط به آن را نوشتم مثلا:
    Fig.1 FTIR SDS
    اما باز همین ایمیل بالا برام اومده بعد ی هفته . من نمیدونم دقیقا باید چکار کنم؟ میشه شما راهنماییم کنید؟ (لازم به ذکر است که من فایل جدا اصل مقاله را به صورت ورد بدون نمودار فرستادم و فقط نمیفهمم عنوان و شماره عکسو کجا بنویسم ؟)

2- سوال دومم اینه که تصاویر با اندازه 600dpi یعنی چند در چند ( سانتی متر ) باید باشه؟
    در راهنما گفته علاوه بر آپلود جدا عکسها باید در یک فایل ورد به همراه عنوانش بیارید
    یک فایل ورد هم واسه جداول
    من 3*4 تنظیم کردم

Junior Member

با سلام
    من یک مقاله برای یکی از ژورنال های الزویر فرستادم بعد از نزدیک دو ماه که تحت داوری بود رفتش تو حالت decision in process .الان 50 روزه تو این وضعیته!!!
    چه کار باید بکنم، این چه داوری کردنه؟
    یعنی احتمالن ریجکت میشه؟
    به ادیتور اصلی ژورنال ایمیل زدم 6 روزه که اما هنوز جواب نداده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3658 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک مقاله برای یکی از ژورنال های الزویر فرستادم بعد از نزدیک دو ماه که تحت داوری بود رفتش تو حالت decision in process .الان 50 روزه تو این وضعیته!!!
    یعنی احتمالن ریجکت میشه؟
    معلوم نیست که ریجکت شده یا نه . ادیتور داره نظر داورا رو میخونه تا نتیجه نهایی رو اعلام کنه . دیگه همه چی بسته به نظر داوراست که ریجکت کردن یا خوششون اومده از مقالت. بعدم شما ی مقاله چاپ شده از همین ژورنالو دان کنید و ببینید زمان سابمیت و ریوایز و .... کی؟ شاید 50 روز ی امر طبیعی باشه برا ژورنال و نگرانی نداره.

با سلام
    یعنی احتمالن ریجکت میشه؟
    اینکه مقاله 50 روز تو این حالت باشه یه خورده عجیب به نظر میرسه. چون پس از اتمام کار داوری مقاله ادیتور معمولا ظرف چند روز نظر نهاییش رو اعلام میکنه. ممکن اتفاقی برای ادیتور افتاده باشه! یا اینکه نمیتونه براساس نظرات داورها تصمیم بگیره و شاید مقاله رو برای یک داور دیگه فرستاده و منتظر جواب اونه تا نظر نهاییش رو براساس اون اعلام بکنه.... نگران نباشید ایشالله که خیره.

Junior Member

Unhappy پاسخ : الگوی داوری مقالات

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    اینکه مقاله 50 روز تو این حالت باشه یه خورده عجیب به نظر میرسه. چون پس از اتمام کار داوری مقاله ادیتور معمولا ظرف چند روز نظر نهاییش رو اعلام میکنه. ممکن اتفاقی برای ادیتور افتاده باشه! یا اینکه نمیتونه براساس نظرات داورها تصمیم بگیره و شاید مقاله رو برای یک داور دیگه فرستاده و منتظر جواب اونه تا نظر نهاییش رو براساس اون اعلام بکنه.... نگران نباشید ایشالله که خیره.
    نمیدونم خدا کنه ختم به خیر بشه
    ادیتور اصلی ژورنال چند وقته جواب میده؟
    مقاله رو استادم فرستاده نمیدونم ادیتور کیه وگرنه به خود ادیتور ایمیل میزدم
    در ضمن مگه چقدر طول میکشه ادیتور جواب داورا رو بخونه و تصمیم بگیره......
    نمیدونم صبر کنم یا مقاله رو با کمی تغییر برای یک ژورنال دیگه بفرستم
    آخه باید زود دفاع کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

با سلام
    من یک مقاله برای یکی از ژورنال های مربوط به فیزیک الزویر فرستادم بعد از دو ماه که تحت داوری بود رفتش تو حالت decision in process .الان 50 روزه تو این وضعیته!!!
    چه کار باید بکنم؟
    یعنی احتمالن ریجکت میشه؟

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

با سلام
    من یک مقاله برای یکی از ژورنال های مربوط به فیزیک الزویر فرستادم بعد از دو ماه که تحت داوری بود رفتش تو حالت decision in process .الان 50 روزه تو این وضعیته!!!
    چه کار باید بکنم؟
    یعنی احتمالن ریجکت میشه؟
    کار خاصی جز صبر کردن به نظر نمی رسه بشه انجام داد...لینک زیر جواب دوستمون در رابطه با این وضعیته:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%AA/page54

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)