صفحه 48 از 124 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrustheyoung نمایش پست ها
    من سعی می کنم یه نگاه خیلی سریع به سوال بندازم و چند تا کلید واژه از سوالات را تو ذهن بسپارم همچنین سوال آخر رو که چند تا جمله خلاصه شده می ده و شما باید درگ کنید رو حتما می خوانم از این طریق کلیت متن دست ام می افته و با کلید واژه های که حفظ کردم سعی می کنم نگاه کلی ام به متن را از دست ندهم که اگه سوال استنتاجی داده بتونم با صرف زمان کم تری پاسخ بدم. بعد بدون این که متن رو کامل بخونم شروع می کنم به خوندن سوال و اسکن در متن مربوطه. یه سوال دارم آیا می تونیم در زمان امتحان بخش reading مانند بقیه بخش ها برگه سفید داشته باشم؟
    از اول امتحان چند تا برگه سفید کنار دستتون هست که سنتر قرار داده است. هر وقت خواستید می توانید استفاده کنید. برای ریدینگ هم هیچ اشکالی ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidkk نمایش پست ها
    من سوال خلاصه رو نمیتونم بزنم همیشه حداقل یکیش غلطه چطور باید این مشکل رو حل کنم ؟

سلام
    اول از همه کتاب Cracking The TOEFL ibt ro bnرو پیشنهاد میکنم در حدی که 2،3 روز روش وقت بذارید واسه اینکه بهتون یاد میده که چجوری فقط با استفاده از جمله اول پاراگراف و یه نگاه کوچیک و روزنامه وار به پاراگراف مین پوینت رو بکشید بیرون.
    دوم اینکه باید تکنیک حذف جوابها رو درست انجام بدید.
    غیر از این کارها که کار اضافه ای نیاز نیست. 1-مین پوینت پاراگراف 2-حذف جوابهایی که جزئیات توش هست یا غلط هست.

در آخر هم این سوال یک سوال چالش برانگیزی هست.مثلا گاهی اوقات یک چیزهایی به نظر شما جزئی میان که اینجوری نبوده یا ...
    واسه هر متنی ممکنه عملکردتون فرق کنه

سلام دوستان
    من 504&601&high school & 450& 400. رو خوندم,حالا براي ريدينگ از چه كتابي شروع كنم??
    چند تا بهم معرفي كنيد و كلا به نظرتون چه كار كنم كه +28 بگيرم?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brusa1994 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 504&601&high school & 450& 400. رو خوندم,حالا براي ريدينگ از چه كتابي شروع كنم??
    چند تا بهم معرفي كنيد و كلا به نظرتون چه كار كنم كه +28 بگيرم?
    برای ریدینگ به ترتیب لانگمن-دلتا- بارونز- کمبریج و در آخر TPO بخون.
    برای نمره بالا 1100 و کلمات TPO حفظ کن.
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    .Mechanical Eng

ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنم
    من یک بار امتحان دادم و نمره بخش ریدینگم 23 شده، تقریبا 2 ماه دیگه یه امتحان دیگه دارم، هدفم نمره 25 یا بالاتر تو این بخش هست.
    قبل از امتحان دلتا خوندم و 13 آزمون آخر TPO هارو زدم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید چیکار کنم که بتونم سطح ریدینگ و بالاتر ببرم یا چه منابع ای رو بخونم؟؟
    .When you're good at something, you'll tell everyone. When you're great at something, they'll tell you

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush53 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنم
    من یک بار امتحان دادم و نمره بخش ریدینگم 23 شده، تقریبا 2 ماه دیگه یه امتحان دیگه دارم، هدفم نمره 25 یا بالاتر تو این بخش هست.
    قبل از امتحان دلتا خوندم و 13 آزمون آخر TPO هارو زدم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید چیکار کنم که بتونم سطح ریدینگ و بالاتر ببرم یا چه منابع ای رو بخونم؟؟
    چیز دور از دسترسی نیست برای شما
    کمبریج رو توی ریدینگ نباید فراموش کرد که بهترینه ...برای مثال من نرم افزار کمبریج رو 23 میشدم که توی امتحان 25 شدم (البته قانون نیست)
    TPo ها رو سعی کنید کلماتش رو کامل در بیارید و بلد بشید تو موضوعات مختلف و اینکه 5 تا ازمون تی پی او که قبلا زدید رو نگاه کنید و ببینید توی کدوم تایپ سوال ایراد دارید(معمولا سوالاتی که اشتباه زدید اون سوالات شبیه به هم بوده) و برید تو کرکینگ یا دلتا باز مرور کنید اون مدل سوالات رو تا به نتیجه ی خوبی برسید به امید خدا

سلامو من هرروز یک ازمون ریدینگ از tpo میزنم اما متاسفانه نمره ام ثابت اسن بین 19-21 و واقعا نمیدونم باید واسش چیکار کنم
    یه ماه بیشتر تا امتحانم نمونده و قبلا کتاب دلتا و اکسفورد رو خوندم
    برای بهتر شدن نمره ام چه راهکاری پیشنهاد میکنین
    اها راستی من تقریبا تموم لغات متن رو بلدم مگر اینکه خیلی تخصصی باشند یعنی مشکل لغت ندارم ولی دو نمره سوال اخر رو همیشه از دست میدم چون وقت کافی ندارم برای زدنش و معمولا کاملا شانسی میزنم اما حتی اگه وقت هم داشته باشم اصلا نمیتونم جواب درست رو تشخیص بدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nmshafie نمایش پست ها
    سلامو من هرروز یک ازمون ریدینگ از tpo میزنم اما متاسفانه نمره ام ثابت اسن بین 19-21 و واقعا نمیدونم باید واسش چیکار کنم
    یه ماه بیشتر تا امتحانم نمونده و قبلا کتاب دلتا و اکسفورد رو خوندم
    برای بهتر شدن نمره ام چه راهکاری پیشنهاد میکنین
    اها راستی من تقریبا تموم لغات متن رو بلدم مگر اینکه خیلی تخصصی باشند یعنی مشکل لغت ندارم ولی دو نمره سوال اخر رو همیشه از دست میدم چون وقت کافی ندارم برای زدنش و معمولا کاملا شانسی میزنم اما حتی اگه وقت هم داشته باشم اصلا نمیتونم جواب درست رو تشخیص بدم
    سلام

اگر موضوعات کتاب آکسفورد رو حتی "نسبتا" خوب فراگرفته باشید انتظار نمره ی بالاتری میره...
    یک احتمال این هست که تمرکز ندارید... یعنی موقع اتصال مفاهیم و موارد مختلف متن برای رسیدن به نتیجه اغتشاش ذهنی باعث میشه تمام نتیجه گیری هاتون تا اون مرحله از بین بره... کنترل استرس شاید کمک کنه متمرکز تر بشید...
    علت دوم که البته بغرنج تر هست، ممکنه این باشه که درک شما به زبان انگلیسی کامل نیست... یعنی به حد کافی از متن بهره معنایی نمی برید که بتونید تکنیک های کتابی مثل آکسفورد رو پیاده سازی کنید... راه حل این مشکل به زمان نیاز داره و اونم مطالعه مداوم هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    من سوالم از بچه هاییه که تا حالا تافل دادن:
    می خوام ببینم در سوال آخر که سامری خواسته یا چند مورد رو باید انتخاب کنیم، دیگه نمیتونیم کل متن رو ببینیم؟!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra21 نمایش پست ها
    سلام
    من سوالم از بچه هاییه که تا حالا تافل دادن:
    می خوام ببینم در سوال آخر که سامری خواسته یا چند مورد رو باید انتخاب کنیم، دیگه نمیتونیم کل متن رو ببینیم؟!
    سلام

شما برای سوال آخر می تونید کل متن رو آزادانه browse کنید.

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)