صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: عکس برای ویزا

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عکس برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    میشه عکس با کراوات انداخت؟
    یا اگر نباشه بهتره؟
    من با کراوات دادم. هیچ مشکلی هم پیش نیومد.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SarahESL نمایش پست ها
    دوستان عکس پاسپورت که 4*6 هست! توی سايت سفارت هم نوشته عکس مثل پاسپورت باشه! قضيه 4*3 چيه ديگه؟ :دی
    عکس 3*4 تعداد 2 تا. ولی حتما بیشتر ببرین از من یه دونه هم برای فرم امنیتی اضافه خواستن.

سلام.
    این عکسی که برای فرم درخواست ویزا هست با این عکسی که تو مدارک خواسته شده نوشته متفاوته دیگه؟
    این عکس فرم درخواست ویزا رو خودمون 6 * 4 بچسبونیم دیگه؟
    2 تا 3 * 4 (حالا یه دونه هم اضافه تر) جزء مدارک همرامون باشه! درست میگم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., TU Braunschweig

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_sh_t نمایش پست ها
    سلام.
    این عکسی که برای فرم درخواست ویزا هست با این عکسی که تو مدارک خواسته شده نوشته متفاوته دیگه؟
    این عکس فرم درخواست ویزا رو خودمون 6 * 4 بچسبونیم دیگه؟
    2 تا 3 * 4 (حالا یه دونه هم اضافه تر) جزء مدارک همرامون باشه! درست میگم؟
    دوست عزیز من هیچ عکسی رو نچسبوندم. 10تا عکس 3در4 که صورتم قسمت عمده عکس بود (بیومتریک یعنی همین) رو بردم و دادم بهشون تا هرجا لازمه بچسبونن که در مجموع 4تاش رو گرفت و منگنه زد خودش. شما هیچی رو نچسبون، منگه نزن و به هیچ عنوان الصاق نکن. خودشون با کمال میل و بدون عصبانیت انجام میدن.

پس من تو اون فرم درخواست ویزا، اون قسمت که جای عکسه هیچی عکسی نمیذارم! اگه گیر داد میگم فلانی گفت
    یه سری رو منگنه کردم واسه راحتی کار خودم، البته به صورت جدا! ایشالا که گیر نمیدن.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_sh_t نمایش پست ها
    پس من تو اون فرم درخواست ویزا، اون قسمت که جای عکسه هیچی عکسی نمیذارم! اگه گیر داد میگم فلانی گفت
    یه سری رو منگنه کردم واسه راحتی کار خودم، البته به صورت جدا! ایشالا که گیر نمیدن.
    ممنون
    من توصیه اکید می کنم که هیچ چی رو منگنه نکنید. اونها خودشون با یک نظم خاصی کارشون رو انجام می دن. اگه منگنه کنید ممکنه عصبانی بشند. کلا هر جور تو فایلهای مرتبط و تو سایت گفتن انجام بدین نه کمتر نه بیشتر!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hex6789 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هیچ عکسی رو نچسبوندم. 10تا عکس 3در4 که صورتم قسمت عمده عکس بود (بیومتریک یعنی همین) رو بردم و دادم بهشون تا هرجا لازمه بچسبونن که در مجموع 4تاش رو گرفت و منگنه زد خودش. شما هیچی رو نچسبون، منگه نزن و به هیچ عنوان الصاق نکن. خودشون با کمال میل و بدون عصبانیت انجام میدن.
    سلام دوست عزیز

من فقط می خواستم در تائید فرمایشاتتون، یه نکته رو کاملتر توضیح بدم. عکس بیومتریک یه عکسی هست که اجزای صورت با نرم افزارهای شناسایی چهره قابل شناسایی باشند یعنی کلیه اجزای صورت در مقیاس خاصی تو عکس مشخص هستند. پس یه عکسی که تو یه جهت خاصی مثلا در جهت عمودی کشیده تر یا جمع شده تر باشه بیومتریک نیست چون از رو اون نمی شه اندازه های اجزای صورت رو تخمین دقیقی زد.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

دوستان برای خانم ها اگه عکس بی حجاب باشه برای ارز دانشجویی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوستان برای خانم ها اگه عکس بی حجاب باشه برای ارز دانشجویی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من روز مصاحبه هم عکس با حجاب بردم هم بی حجاب آفیسره خودش بی حجاب رو برداشت و شنیدم هم که برای ارز گیر نمیدن به عکس

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام به دوستان
    امروز سفارت بودم یکی از بچه ها میگفت که عکستونو سعی کنید بی حجاب بندازید چون احتمال داره با عکس با حجاب سفارت ردتون کنه. خودشم گفت که حجابش نیمه بوده. ولی چه ربطی داره که سفارت با حجابارو رد کنه!!!!! حالا ما تو ایران حجابمون نصفه نیمست ولی مسلمونای خیلی از کشورا حجابشون کامله و راحت آلمان بهشون ویزا میده. حالا من چیکار کنم؟
    با حجاب؟ بیحجاب؟ نصفه نیمه حجاب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)