صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: هزينه دانشگاه و گرين كارد

Junior Member Nilooche آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

پیش فرض پاسخ : هزينه دانشگاه و گرين كارد

سلام من برای fall 2011 از دانشگاه امریکا پذیرش گرفتم و حالا هم لاتاری قبول شدم نمیدونم چیکار باید بکنم که هزینه ی کمتری بدم کسی می تونه راهنماییم کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Veterinary Medicine - Azad University

دوستان کسی میدونه که در صورت پرمننت رزیدنت شدن بازم باید تافل داشته باشیم یا نه؟ و اینکه در صورتی که بخایم رزیدنت ایلتی بشیم همین که اونجا ساکن بشیم کافیه یا مدت خاصی باد اونجا بمونبم؟اونوقت اگه همون اول که میریم پذیرشو گرفته باشیم تکلیف شهریه چجوری میشه
    ؟با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه که در صورت پرمننت رزیدنت شدن بازم باید تافل داشته باشیم یا نه؟ و اینکه در صورتی که بخایم رزیدنت ایلتی بشیم همین که اونجا ساکن بشیم کافیه یا مدت خاصی باد اونجا بمونبم؟اونوقت اگه همون اول که میریم پذیرشو گرفته باشیم تکلیف شهریه چجوری میشه
    ؟با سپاس
    من فقط جواب سئوال اولتون رو میدونم: بله باید تافل داشته باشید. این شرط برای هرکسی که زبان مادریش انگلیسی نباشه یا دوره تحصیلی رو (معمولا سه سال) به زبان انگلیسی نگذرانده باشه صادقه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fkhorasani نمایش پست ها
    ؟با سپاس

برای resident شدن یک ایالت، هر ایالتی قانون خودش رو داره، اما بیشتر جاها باید یکسال تو اون ایالت زندگی کرده باشی
    ویرایش توسط hope : August 22nd, 2012 در ساعت 04:27 AM دلیل: تبدیل پینگلیش ...

Junior Member

سلام.میشه من راهنمایی کنید.هزیته دانشگاه در کالیفرنیا در حال حاضر برای کسی که گرین کارت داره اگه بخواد کارشناسی بخونه و هزینه یه زندگی متوسط چقدره؟!!اگه گرین کارت نداشته باشه چی؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

سلام.میشه من راهنمایی کنید.هزیته دانشگاه در کالیفرنیا در حال حاضر برای کسی که گرین کارت داره اگه بخواد کارشناسی بخونه و هزینه یه زندگی متوسط چقدره؟!!اگه گرین کارت نداشته باشه چی؟
    بستگی داره رزیدنت ایالت کالیفرنیا باشید یا نه.
    هزینه ی زندگی هم شهر به شهر فرق داره.
    گرین کارت نداشته باشه منظورتون اینه که f1 باشه؟ اونجوری هزینش اصولاً 2-3 برابره برای دانشگاه
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

واسه اینکه شهروند ایالت بشیم بایددد یک سال اونجا زندگی کرده باشیم یا اینکه یک سال تو دانشگاه اونجا درس خونده باشیم(در صورت داشتن گرین کارد)
    یعنی کسی فقط یه سال اونجا باشه حالا سر کار بره یا هرچی بعد یه سال میتونه تخفیف بگیره واسه دانشگاه یا نه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)