صفحه 9 از 27 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز، توی سایت حرفی ار پیش پرداخت به میان نیومده!! برا "iPhone 6, 64 GB" ماهانه 35تا و برا تعرفه "All-in L" ماهانه 25تا، که سر جمع میشه ماهیانه 60 یورو. جریان این پیش پرداخت چیه؟
    توی سایت نوشته Einmalig 259 euro مثلا. اینو منظورشونه. دفعه اول این مقدار پرداخت میشه

Member sorena آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität Stuttgart - M.Sc. Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    توی سایت نوشته Einmalig 259 euro مثلا. اینو منظورشونه. دفعه اول این مقدار پرداخت میشه
    درسته اما آخه این مبلغ برا همین آیفون و همین تعرفه 19 یورو ذکر شده!
    لینک:
    vertrag-mit-handy
    از طرفی اینجور که من محاسبه کردم حدوداً 12% سود سالیانه به خرید اقساطی میخوره: اس5 نقدی: 479 اقساطی: 541
    یعنی تا همینجاش اپراتور محترم سود مکفی خودش رو از فروش اقساطی دریافت میکنه و از طرف دیگه اون هزینه ثابت خود تعرفه هم که عواید خودش رو داره!!!
    ویرایش توسط sorena : September 28th, 2014 در ساعت 10:22 PM

Junior Member

دوستان من یه آپارتمتن به مدت 5 ماه اجاره کردم اما اینترنت نداره و به اینترنت نامحدود نیاز دارم مثلا 50 مگا بیت .مشکل اینجاست که تقریبا تمامی شرکتهایی که اینترنت دی اس ال ارائه می کنند فقط دو ساله است اما من 5ماهه لازم دارم آیا کسی هست اینجا که تجربه ایی در این مورد داشته باشه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena نمایش پست ها
    درسته اما آخه این مبلغ برا همین آیفون و همین تعرفه 19 یورو ذکر شده!
    لینک:
    vertrag-mit-handy
    از طرفی اینجور که من محاسبه کردم حدوداً 12% سود سالیانه به خرید اقساطی میخوره: اس5 نقدی: 479 اقساطی: 541
    یعنی تا همینجاش اپراتور محترم سود مکفی خودش رو از فروش اقساطی دریافت میکنه و از طرف دیگه اون هزینه ثابت خود تعرفه هم که عواید خودش رو داره!!!

اطلاعاتتون درسته! تجارته دیگه، هر جنسی رو که بخواید اقساطی بخرید یه درصدی سود میاد روش.
    در کشور آلمان تا جایی که من خبر دارم تمام اپراتورها این مبلغ سود رو دارند. گوشی موبایل در آلمان گرون تر از ایران هست.
    شما باید دنبال گوشی های قفل شده بگردید، که قیمتی خیلی پایین تر از حد عادی و در برخی موارد کاملا رایگان دارند. ایراد این گوشی ها این هست که فقط تحت قرارداد با شرکت خاصی مثلا T-Mobile میشه ازشون استفاده کرد و به بیان دیگه شما رو وابسته به خودشون میکنن و هزینه ی گوشی رو از روی هزینه ی قراردادی که باهاتون میبندن در میارن (نرخ های بالاتری داره).

پیش از بستن قرار داد توصیه میکنم اطلاعات کاملی در مورد سیم کارت های پیش پرداخت کسب کنید و اگه پاسخگوتون نبود به سراغ قرار داد برید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdisna نمایش پست ها
    دوستان من یه آپارتمتن به مدت 5 ماه اجاره کردم اما اینترنت نداره و به اینترنت نامحدود نیاز دارم مثلا 50 مگا بیت .مشکل اینجاست که تقریبا تمامی شرکتهایی که اینترنت دی اس ال ارائه می کنند فقط دو ساله است اما من 5ماهه لازم دارم آیا کسی هست اینجا که تجربه ایی در این مورد داشته باشه؟

به دنبال این مورد باشید "internet Vertrag ohne Mindestlaufzeit".
    برای نمونه این موارد همگی بدون محدودیت زمانی هستند، فقط توجه کنید که باید 3 ماه پیش از زمانی که مایل به قطع سرویس هستید بهشون اطلاع بدین.
    یعنی اگه اول فروردین سرویس رو گرفتید و قرار هست آخر مرداد خونه رو ترک کنید باید آخر اردیبهشت بهشون اطلاع بدین که مایلید سرویس آخر مرداد قطع بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- Goethe Frankfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    به دنبال این مورد باشید "internet Vertrag ohne Mindestlaufzeit".
    برای نمونه این موارد همگی بدون محدودیت زمانی هستند، فقط توجه کنید که باید 3 ماه پیش از زمانی که مایل به قطع سرویس هستید بهشون اطلاع بدین.
    یعنی اگه اول فروردین سرویس رو گرفتید و قرار هست آخر مرداد خونه رو ترک کنید باید آخر اردیبهشت بهشون اطلاع بدین که مایلید سرویس آخر مرداد قطع بشه.
    ببخشید توی همین ۱اوند۱ اگه یه تعرفه رو انتخاب کنیم، صفحه بعدیش از ما ادرس و کدپستی و ... رو میخواد
    یه چیزی میخواد به نام Vorwahl
    این یعنی چی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasi2400 نمایش پست ها
    ببخشید توی همین ۱اوند۱ اگه یه تعرفه رو انتخاب کنیم، صفحه بعدیش از ما ادرس و کدپستی و ... رو میخواد
    یه چیزی میخواد به نام Vorwahl
    این یعنی چی؟
    پیش شماره! کد! مثل 021 برای تهران

دوستان از چه جایی یا وب سایتی میشه گوشی بدون سیم کارت به صورت قراردادی خرید؟؟؟

یه سوال ُ کسی اینجا لیکاسیم کارت داره؟
    می خواستم ببینم مثلا تعرفه ارزونترین سرویسش نوشته ۴ یورو و جلوش فقط نوشته اس ام اس و زنگ به لینکاهای دیگر بی نهایت مقدار. چیز دیگه ننوشته. خواستم ببینم یعنی اصلا نمیشه با جای دیگر تماس گرفت یا میشه تماس گرفت و از اعتبار کم میکنه. یا اینترنت اصلا روش نیست یا اگر استفاده کنیم از اعتبار کم می کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    یه سوال ُ کسی اینجا لیکاسیم کارت داره؟
    می خواستم ببینم مثلا تعرفه ارزونترین سرویسش نوشته ۴ یورو و جلوش فقط نوشته اس ام اس و زنگ به لینکاهای دیگر بی نهایت مقدار. چیز دیگه ننوشته. خواستم ببینم یعنی اصلا نمیشه با جای دیگر تماس گرفت یا میشه تماس گرفت و از اعتبار کم میکنه. یا اینترنت اصلا روش نیست یا اگر استفاده کنیم از اعتبار کم می کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اصلا نمیشناسم این سیکارتو. ولی این یعنی اگه به خطهای دیگه زنگ بزنید از اعتبار/ Guthaben کم میشه.
    بهتره یه سیکارتی بگیرید که بقیه هم دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)