صفحه 500 از 1355 نخستنخست ... 4004504904914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105506001000 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajerat123 نمایش پست ها
    با سلام.دوستانی که تازه اپروال شدن تو سایت براتون چی زده؟ همین که اپلیکیشن رسیود شدید؟
    تو سایت فقط اپلیکیشن رسیود زده و روی اسم که کلیک میکنیم زده مدیکال هم دریافت شده، حالا چندماه دیگه این پروسس میشیم خدا میدونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rayiss نمایش پست ها
    یعنی بعد از دو ماه باز باید دو ماه صبر کنیم؟؟؟!!!
    نه من بعد از 26 روز برام ایمیل اومد. مدارک را که ارسال کردم دو هفته بعد اپروو شدم . کلا 18 روز از زمان ذکر شده در سایت تاخیر خوردم. در کل هم 5.6 ماه طول کشید تا ویزام بیاد. انشالله شما هم کارت زود درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط babakbf نمایش پست ها
    نه من بعد از 26 روز برام ایمیل اومد. مدارک را که ارسال کردم دو هفته بعد اپروو شدم . کلا 18 روز از زمان ذکر شده در سایت تاخیر خوردم. در کل هم 5.6 ماه طول کشید تا ویزام بیاد. انشالله شما هم کارت زود درست بشه.
    مرسی ذوست عزیز از پاسختون.امیدوارم کار ما هم به سزعت کار شما پیش بره.

سلام دوستان
    همونطور که چند نفر اینجا بیان کردن بعد از اینکه مدارک به آنکارا ارسال میشه قانون مشخصی برای مدت زمان انتظار تا شروع بررسی پرونده و همینطور مدت زمان بررسی پرونده وجود نداره بنظر من بهترین کار اینه که کمی از لحظه شماری فاصله بگیریم و به زندگی عادیمون برسیم. پرونده ی ما اوایل می اسپانسر اپرووال شد در حالی که بنظر میاد اوسط سپتامبر بازشده و شروع به بررسی. بیش از 7 ماه از ارسال مدارکمون گذشته در حالی که هنوز تو سایت وضعیتمون به In process تغییر نکرده. درسته که همچنان روزی چند بار ایمیل هامون رو چک میکنیم اما درصورت بیش از حد حساس شدن به این اعداد و ارقام، گذروندن این دوران واقعا سخت خواهد شد

دوستان عزیز 2 تا سوال داشتم:

- در فرم 5669 و همین طور 3911 ، در مورد سربازی ، با توجه به شرایط من، چی باید وارد کنم؟ من سربازی را خریدم و کارت پایان خدمتم معافی هست.
    - در فرم 5406 در section A ، روبروی Spouse or common-law partner آیا باید اسم همسرم رو وارد بکنم یا نه؟

ممنون از همه دوستان عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز 2 تا سوال داشتم:

- در فرم 5669 و همین طور 3911 ، در مورد سربازی ، با توجه به شرایط من، چی باید وارد کنم؟ من سربازی را خریدم و کارت پایان خدمتم معافی هست.
    - در فرم 5406 در section A ، روبروی Spouse or common-law partner آیا باید اسم همسرم رو وارد بکنم یا نه؟

ممنون از همه دوستان عزیز.
    در فرم 3911 سوال 8 را no بزنید و در قسمت توضیحات بزنید exempted from military service.
    در فرم 5669 سوال 11 در قسمت countryعبارت NONE را تایپ کنید
    بله باید اسم همسر را وارد کنید

پس چرا مال ما فقط نوشته

We received your application for permanent residence
    ??
    یعنی مدیکال ما رو بررسی نکردن هنوز ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    تو سایت فقط اپلیکیشن رسیود زده و روی اسم که کلیک میکنیم زده مدیکال هم دریافت شده، حالا چندماه دیگه این پروسس میشیم خدا میدونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام.
    مى خواستم بدونم اگر كسى بخواد ازطريق همسر اپلاى كنه برا كانادا، ايا اينكه توى سپاه خدمت سربازى رفته باشه يا غير از اون، اهميت داره؟ اگر سپاه گير مى دن كه يه فكرى بكنم.

Junior Member

سلام به همگی. در مورد پرداخت انلاین سوال داشتم.اسپانسر همسر. در اینجا باید family class رو انتخاب کنم؟ https://eservices.cic.gc.ca/epay/immigrationlist.do

بعد انتخاب family class واسه چه گزینه هایی باید پرداخت انجام بدم؟ ما بچه نداریم.

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortadha نمایش پست ها
    سلام.
    مى خواستم بدونم اگر كسى بخواد ازطريق همسر اپلاى كنه برا كانادا، ايا اينكه توى سپاه خدمت سربازى رفته باشه يا غير از اون، اهميت داره؟ اگر سپاه گير مى دن كه يه فكرى بكنم.
    نه بعید میدونم مشکلی باشه بعلاوه اینکه جایی از شما نمی پرسه کجا خدمت کردی . فقط در مورد نیرویی کہ در اون بودی سوال میکنہ کہ خوب بالطبع یا هوایے بودی یا دریایے یا...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)