صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 159

موضوع: تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    رفته بودم دلار استرالیا بخرم یکی از صرافی ها دلار رو هم خریدم پولش رو هم دادم. بعدش بهش گفتم فاکتور هم لطف کنید( قبلشم بهش گفته بودم فاکتور میخوام) بعد گفت چون کارت ملی نداری نمیشه. گفتم چه ربطی داره شناسنامه که دارم. گفت نه شناسنامه قبول نیست باید کارت ملی باشه بدون کارت ملی نمی تونیم خدمات ارزی ارائه بدیم. بهش گفتم چطور میتونی پولشو بگیری بعد موقع فاکتور دادن که میشه میگی باید کارت ملی داشته باشیم. خلاصه، سرتونو درد نیارم، سیستم رو کلا به هم زدم و پولمو نقدا پس گرفتم اومدم بیرون.
    دوستان، قضیه این کارت ملی چیه؟ فاکتور به نظرتون لازمه؟ دلار استرالیا تقلبی هم داره یا نه؟ مثل اینکه تو بازار فقط 50 دلاریش هست الان. 100 دلاری جایی سراغ دارید داشته باشه؟ من این دلارو که دستم گرفتم همچین احساس خاصی هم بهم دست نداد آخه بعضی ها گفته بودن دستت که بگیری تفاوتشو احساس میکنی. نکنه تقلبی بوده؟
    اگه وقتی دستت گرفتی تفاوتی حس نکردی حداقل موقع شمردن سریع تفاوتش رو حس میکنی اگه پول شمار حرفه ای باشی چون پلاستیکیه یه مقدار لیز تر از اسکناس هاییه که جنسشون از پنبس(پول ایران ، آمریکا و ...)

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : تهیه دلار استرالیا /انتقال پول / حواله / Money Exchange / صرافی ها و مسائل مرت

سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید: من می خوام بدونم نرخ تبریل به دقیقا چنده ( بر اساس صرافی هایی که دانشجو ها استفاده می کنند نه بانک ها).
    ممنون
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

سلام. من به دوستی که الان استرالیاست پولی قرض داده بودم و الان میخواد این پول رو که 300$ هست از استرالیا به ایران برای من حواله کنه. بنظرتون چون مبلغش کمه کارمزد زیاد کم میشه ازش؟ من صفحه های قبل این تاپیک رو خوندم بنظرم ارزش حواله کردن نداره و بهتره بعدها که دیدمش این پول رو ازش بگیرم ولی خب بدم هم نمی اومد الان به دستم می رسید. نظرتون چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

والا ریسک نوسان نرخ رو هم باید در نظر داشته باشید . الان دلار مثلا ۲۸۵۰ تومان هست و ۲۰ دلار کارمزد از طریق صرافی ها . اما ممکن هست که ۳ ماه صبر کنین که حضوری ازش بگیرین ولی اون موقع ممکن هست که دلار ۲۷۰۰ تومان باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

نرخ ها که لحظه به لحظه فرق میکنه ، نرخ صرافی های ایران استرالیا رو میتونین از توی وبسایت هاشون ببینید . تو گوگل پیدا کنید وبسایت هاشون رو . موفق باشید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : تخفیف بلیط هواپیما برای دانشجویان خارج از کشور

من یه سری از پست ها رو خوندم اما قدیمی هستن. میخوام بدونم که الان در اکتبر 2014 چقدر ارز می توانیم ببریم؟ 10 هزار تا؟ استرالیا مقصدمه.

Junior Member

با سلام
    آیا از طریق Money max می شود به سازمان مهندسی استرالیا ( برای ارزیابی مدارک )پول واریز کرد؟ ظاهرا باید صاحب حساب بک امضایی نیز پایین مدارک بکند، آیا Money max معتبر می باشد و اینکار را انجام می دهد؟

Junior Member

سلام ، نه متاسفانه اینکارو انجام نمیدن، اگه بقیه دوستان تجربه ای دارن بفرماین، من که زنگ زدم پرسیدم گفتن که نه، ما انجام نمیدیم چون اطمنیان نمی کنن مشخصات کارتشون رو اونجا بنویسن!

Junior Member

sسلام دوستان
    من از اروپا می خوام برای تحصیل بیام استرالیا. کسی میدون نرخ تبدیل یورو به دلار استرالیا تو خود استرالیا بهتره یا همین جا چنج کنم به صرفه تره؟
    ممنون میشم اگه تجربه ای دارید جواب بدین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim62 نمایش پست ها
    sسلام دوستان
    من از اروپا می خوام برای تحصیل بیام استرالیا. کسی میدون نرخ تبدیل یورو به دلار استرالیا تو خود استرالیا بهتره یا همین جا چنج کنم به صرفه تره؟
    ممنون میشم اگه تجربه ای دارید جواب بدین
    معمولا گفته میشه در جایی تبدیل کنید که ارزش پول بالاتره....یعنی در این مورد: اونجا
    برای مقایسه بهتر، میتونید کف نرخ تبدیل (چون تو صرافی ها میشه با نرخ بهتری تبدیل کرد) رو تو استرالیا اینجا ببینید.بانکها یه کارمزد اضافه میگیرن که بستگی به میزان تبدیل، میتونه مهم باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)