صفحه 510 از 1355 نخستنخست ... 104104605005015025035045055065075085095105115125135145155165175185195205606101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط monday نمایش پست ها
    من اصلا این پراسس نشدم
    ممنون از راهنمایتون .میشه بپرسم که به چه شرکتی دادید پاستون رو و هزینش چقدر شد؟
    بازم ممنون

دوستان من یه سوال دارم ، بعد از اپرووال ، ایمیلهای بعدی رو به اسپانسر میزنن یا اسپانسر شونده ؟؟؟ همین ایمیل پاس ریکوئست و تقاصای مدارک بیشتر یا تمدید مدیکال و اینا، ممنونم

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

سلام دوستان . من و همسرم حدود یکسال هست که به کانادا مهاجرت کردیم و من می خواستم از طریق اسپانسرشیپ برای پدر و مادرم اقدام کنم . توی مدارک به فرمی رسیدم که در مورد برگه مالیاتی سوال کرده بود و به نظر می اومد من باید برگه های مالیاتی سه سال اخیر رو ارائه بدم . در صورتی که من هنوز برگه مالیاتی سال اول رو هم پر نکردم . می خواستم بدونم باید برای اقدام برای پدر و مادر حتما باید سه سال اینجا زندگی کرده باشم یا الان هم می تونم اقدام کنم ؟ ممنون میشم که راهنمایی کنید .
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

سلام دوستان من تازه میخوام برا اسپانسرشیپ همسر اقدام کنم چندتا سوال دارم اگر میشه جوابم را بدهید:
    1. من در قسمت checklist یه جایی هست که نوشته this section applies only to sponsors who are not residents of Quebec با توجه به اینکه بنده سی اس کیو کبک را دارم ولی در استان آلبرتا میخواهم ساکن شوم من ایا شامل حال من میشود یا خیر؟
    2. من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ( last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips) ؟
    3.من خانمم سابقه کاری در شرکت تحریمی دارد و میخواهم او را کاملا بیکار اعلام کنم ایا امکان پذیر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم ، بعد از اپرووال ، ایمیلهای بعدی رو به اسپانسر میزنن یا اسپانسر شونده ؟؟؟ همین ایمیل پاس ریکوئست و تقاصای مدارک بیشتر یا تمدید مدیکال و اینا، ممنونم
    ---
    سلام
    ایمیل درخواست مدارکی که آنکارا به ما زد هر دو تو loopبودیم. یکیمون TO. یکیمون CC. من از یکی از بچه هایی که PPR شده بود اینجا خوندم که ایمیلش رو به اسپانسر زدن

سلام دوستان كسي از اواخر سپتامبر مونده كه اپرووالش رو نگرفته باشه ؟ اين ها نه سايت رو اپديت ميكنن و نه جواب ميدن ، ما ٥٠ روزه دقيقا مداركمون رسيده سفارت .

نقل قول نوشته اصلی توسط spscanada نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي از اواخر سپتامبر مونده كه اپرووالش رو نگرفته باشه ؟ اين ها نه سايت رو اپديت ميكنن و نه جواب ميدن ، ما ٥٠ روزه دقيقا مداركمون رسيده سفارت .
    سلام ما ۲۵ سپتامبر رسیده هنوز خبری نیست

Junior Member

سلام دوستان اگه میشه یک نفر جواب من را بدهد

سلام دوستان من تازه میخوام برا اسپانسرشیپ همسر اقدام کنم چندتا سوال دارم اگر میشه جوابم را بدهید:
    1. من در قسمت checklist یه جایی هست که نوشته this section applies only to sponsors who are not residents of Quebec با توجه به اینکه بنده سی اس کیو کبک را دارم ولی در استان آلبرتا میخواهم ساکن شوم من ایا شامل حال من میشود یا خیر؟
    2. من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ( last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips) ؟
    3.من خانمم سابقه کاری در شرکت تحریمی دارد و میخواهم او را کاملا بیکار اعلام کنم ایا امکان پذیر است؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wohnhas نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه میشه یک نفر جواب من را بدهد

من متاسفانه اطلاعی در مورد سوالات شما ندارم
    موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من که تازه میخواهم وارد کانادا شوم و هیچ مالیاتی پرداخت نکردم باید در قبال جمله ی مورد نظر چه کار کنم ؟
    last notice of assessment for the most recent taxation year along with printout of all income slips

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)