صفحه 76 از 77 نخستنخست ... 26666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 766

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(آرشیوشده تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

من 10 سال سابقه کار اموزشگاهی دارم اموزشگاه زبان ایا 5 امتیاز میگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک(لطفا محاسبه امتیاز را در این قسمت درخواست نمائ

نقل قول نوشته اصلی توسط leila14 نمایش پست ها
    سلام لطفا امتیاز مرا حساب کنید
    تحصیلات: فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی / لیسانس آمار
    دانشگاه : آزاد تهران شمال
    ایلتس : آکادمیک 5.5
    سابقه کار : تدریس نرم افرازها و مطالب آماری از جمله کنترل کیفیت 2 سال
    سلام مجدد
    با توجه به اینکه قانون جدید گرین کارت در دست بررسی است و در صورت تصویب از اول ژانویه2015 اجرا خواهدشد
    لطفا به من بگوئید
    1) با قوانین 2014 چه میزان امتیاز دارم؟
    2) و سفارت دانمارک معمولا در چه بازه زمانی نوبت می دهد ؟ منظورم این است که : اگر من امروز به سفارت ایمیلی ارسال کنم جهت گرفتن نوبت ، حدودا وقت پیشنهادی سفارت کی است؟ایا تا دو الی سه هفته بعد از ارسال ایمیل نوبت می دهد یا دیر تر؟ متاسفانه تقویم سفارت قابل روئیت نیست یا من نمی دانم!

دوستان خسته نباشید همگی
    من یه سوالی داشتم
    کسانی که برا دکترا از دانمارک accept گرفتن هم باید مجموع امتیازشون به بالای 100 برسه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط leila14 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    با توجه به اینکه قانون جدید گرین کارت در دست بررسی است و در صورت تصویب از اول ژانویه2015 اجرا خواهدشد
    لطفا به من بگوئید
    1) با قوانین 2014 چه میزان امتیاز دارم؟
    2) و سفارت دانمارک معمولا در چه بازه زمانی نوبت می دهد ؟ منظورم این است که : اگر من امروز به سفارت ایمیلی ارسال کنم جهت گرفتن نوبت ، حدودا وقت پیشنهادی سفارت کی است؟ایا تا دو الی سه هفته بعد از ارسال ایمیل نوبت می دهد یا دیر تر؟ متاسفانه تقویم سفارت قابل روئیت نیست یا من نمی دانم!
    معلوم نیست کی وقت بده، ولی از وقتهای داده شده به دوستان، احتمالا وقت شما از فوریه 2015 به بعد هست.
    تا قوانین تصویب نشه، کسی نمی تونه به شما پاسخ بده که چند امتیاز میازین. ولی اگر این پیشنهاد تصویب بشه، شما فقط 80 امتیاز میارین، چون دیگه سن و سابقه کار امتیاز نخواهد داشت. ولی باز تا دوم ژانویه 2015 صبر کنین.

در ضمن دوستان چرا فقط بحث امتیاز رو توجه می کنن. کلا قوانین جدید رو بخونین و اول مطمئن شین که اصلا با فرض امتیاز آودن میخواین اپلای کنین یا نه. چون قوانین جدید، جدا از بحث امتیازدهی، خیلی فرق خواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A9419 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان با تجربه در این سایت، اگر امکانش هست شرایط من رو هم بررسی کنید و امتیاز بندی کنید
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه سراسری گیلان سال 1379(لیسانس مکانیک فردوسی1376)
    Ielts 8
    42 یا43سال سن( 27 دسامبر1971)
    16سال سابقه کار بابیمه مرتبط با رشته
    متاهل -دارای یک فرزند
    لطفا راهنمایی کنید با توجه به اینکه سنم بالای 40 هست ، شانسی دارم-
    پیشاپیش سپاسگزارم
    جناب آقای BEHZADSHARIF گرامی
    میشه به سوال بنده نیز پاسخ بدید,حتی اگه با قوانین احتمالی ۲۰۱۵باشه,در غیر اینصورت با همین قوانین حاضر
    باتشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط A9419 نمایش پست ها
    جناب آقای BEHZADSHARIF گرامی
    میشه به سوال بنده نیز پاسخ بدید,حتی اگه با قوانین احتمالی ۲۰۱۵باشه,در غیر اینصورت با همین قوانین حاضر
    باتشکر
    جواب رو دادم در متن. 80 امتیاز.

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان عزیز
    اگه میشه یکی بهم امتیاز بده
    ممنون میشم
    1-ارشد مکانیک دانشگاه آزاد
    2-سن 31
    3- سه سال حق التدریس در دانشگاه بدون بیمه
    4-سه سال Research و با مقالات بین المللی چاپ شده
    5-زبان ندارم هنوز
    با تشکر
    پسرخاله مهربون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

سلام
    اگر امکانش هست لطفاً امتیاز من رو محاسبه کنید.
    1- ارشد ادبیات فارسی از دانشگاه الزهرا (لیسانس همین رشته از دانشگاه تهران)
    2- سن 31 سال
    3- هفت سال سابقه کار- تدریس زبان و ادبیات فارسی در مدارس راهنمایی و دبیرستان بصورت پاره وقت
    4- مدرک زبان آیلتس با نمره آورآل 6.5

ممنون

سلام دوستان
    ممکنه امتیاز رو محاسبه بفرمایین
    سن 39 سال
    فوق لیسانس سازه و کارشناسی مهندسی عمران از ایران
    سابقه کار در صنعت ساختمان 13 سال در ایران
    مدرک زبان ایلتس اورال 5

بچه ها همسرم 31 سال و رشته لیسانس مکانیک و فوق هوا فضا داره وIELTS7 و6سال سابقه کار داره اما بیمه نداره امتیازمون چند ?
    به کجا
    EMAIL
    بزنم و قالبش چی باشه؟الان یعنی مدرکی واسه ارایه نمیخواد؟
    کمک کنید میخوام تا قبل زانویه برسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)