صفحه 233 از 341 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243283333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza321 نمایش پست ها
    سلام ممنون بایت توضیحات . بله زدم همسرم با من میاد ایالات متحده . خوب میاد باهام مدارکش جور باشه با خودم میاد نباشه بعد از من میاد در آخر که میاد . یعنی چی بگم به افیسر ؟ نباید پر میکردم .
    اگر مطمئن بودم نامه میرسه همین کاری که شما میگفتینو میکردم اما از اونجایی که نامه خودم قرار بود 3 روزه برسه انگلیس شد 10 روزه چون دانشگاه هی میگفت امروز میفرستم فردا میفرستم . واسه همین استرس زاست واقعا . تصمیم گرفتیم من برم ایشالا ویزام که درست شد همسرم اقدام کنه . یا اینکه قبل از اینه نتیجه ویزا و کلیر من اومد همسرم اقدام کنه؟
    بازم سپاس بی کران
    نه اشکال نداره
    فقط بازم گفتم توصیح بده اگر پرسید چرا همسرت نیست باهات. بگو دانشگاه تعلل کرد در صادر کردن آی بیست منم وقت نداشتم پاشدم اومدم. اونم آی بیستش بیاد بلافاصله میاد مصاحبه منم واسه همین نوشتم با من میاد
    اگر دوری سخت نیست بزارید اول خودتون بگیرید بعد همسرتون
    آنکارا اصلا روی اینکه همسرتون باهاتون نیاد مصاحبه حساس نیست ولی بهتره دلیل داشته باشید براش

سلام

چند تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین. من خانم هستم و درخواست ویزای f1 دارم(یک بار توریستی و یک بار دانشجویی ریجکت شدم).این دفعه میخوام همسرم هم درخواست f2 کنه. سوالاتم اینه که:
    1. ایا cv همسرم لازمه؟ توی ds160 حتما سوابق تحصیلیشو باید بنویسیم. ایشون لیسانسشو از دانشگاه افسری امام علی گرفته و بعدا جریمه رو پرداخت کرده و اومده بیرون و ارشدش رو ازاد خونده. من از این سابقه هراسانم و اصلا شاید ننویسم بهتر باشه!!! نظر شما چیه؟
    2. حامی مالی من همسرم هست، حالا که ایشون f2 هستن باز میشه فقط bs ایشون رو ببریم؟
    3. سفارتهای انکارا و دبی و ارمنستان که افیسر فارسی زبان دارن با همسرم فارسی حرف میزنن یا ایشونم باید انگلیسی صحبت کنه؟
    پیشاپیش ازتون ممنونم.

Banned

1-سی وی همسر لازمه. یعنی ممکنه. یه وقت خواستن نداشته باشید ضایع اس. اگر گپ ایجاد نمیکنه ننویسید
    2- بله
    3-نه فارسی

سلام دوستان، من در حال حاضر با استاتوس F2 در آمریکا هستم و سوال من اینه با توجه به عدم اجازه کار، اگه در سایتهایی مثل Ebay , craigslist خرید و فروش بکنم آیا در آینده مشکل ساز میشه یا خیر؟ و دیگه اینکه کارهای freelance چطور؟ ممنون ...

با سلام به همه ی دوستان عزیز
    امیدوارم که یک دانایی خیلی زود پیدا بشه و به ما جواب بده چون خیلی تو عجله هستیم.

داستان از این قرار هست که من و نامزدم هر دو پذیرش گرفتیم برای PhD در آمریکا و یک شهر. خوش و خوشحال ازدواج کردیم... ویزای خانمم اومد مال من نیومد، چون من سرباز میشدم فکر این اتفاق و کرده بودیم و با یک پذیرش مستر مجدد راهی آلمان شدیم.
    تو آلمان خانمم رفت فرانکفورت باز ویزا گرفت و من همچنان با سفارت ارمنستان ادامه دادم، تا جایی که تا امروز 36 تا ایمیل با آنها رد و بدل کرده ام و هیچ نتیجه نداده ک نداده.
    حالا ما تصمیم گرفتیم که اونجا رو کنسل کنیم و با ای-20 جدیدی که خانمم از دانشگاه گرفته و خواسته F-2 هم باشه توش بریم سفارت.

حالا نمیدونیم الان که اون ویزا رو داره، باید چطوری وقت بگیریم؟ آخه اگه فامیلی بخواد بزنه مثل این میشه که ما 2 تایی از اول میخوایم بریم! یا من جدا وقت بگیرم! یی خدا خیر داده ای اگه یی راهنمایی خوبی به ما کنه خیر دنیا و آخرت داره ایشالووووووو

شاید بگین که برو تو صفحه بخون پیدا میشه، یی مشتی خوندم نبود این مدل کیس ولی واقعا دیگه از این همه فشار ویزا و بلا تکلیفی خسته شدم...

مرسی دوستان اهل فن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshayeste نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان عزیز
    امیدوارم که یک دانایی خیلی زود پیدا بشه و به ما جواب بده چون خیلی تو عجله هستیم.

داستان از این قرار هست که من و نامزدم هر دو پذیرش گرفتیم برای PhD در آمریکا و یک شهر. خوش و خوشحال ازدواج کردیم... ویزای خانمم اومد مال من نیومد، چون من سرباز میشدم فکر این اتفاق و کرده بودیم و با یک پذیرش مستر مجدد راهی آلمان شدیم.
    تو آلمان خانمم رفت فرانکفورت باز ویزا گرفت و من همچنان با سفارت ارمنستان ادامه دادم، تا جایی که تا امروز 36 تا ایمیل با آنها رد و بدل کرده ام و هیچ نتیجه نداده ک نداده.
    حالا ما تصمیم گرفتیم که اونجا رو کنسل کنیم و با ای-20 جدیدی که خانمم از دانشگاه گرفته و خواسته F-2 هم باشه توش بریم سفارت.

حالا نمیدونیم الان که اون ویزا رو داره، باید چطوری وقت بگیریم؟ آخه اگه فامیلی بخواد بزنه مثل این میشه که ما 2 تایی از اول میخوایم بریم! یا من جدا وقت بگیرم! یی خدا خیر داده ای اگه یی راهنمایی خوبی به ما کنه خیر دنیا و آخرت داره ایشالووووووو

شاید بگین که برو تو صفحه بخون پیدا میشه، یی مشتی خوندم نبود این مدل کیس ولی واقعا دیگه از این همه فشار ویزا و بلا تکلیفی خسته شدم...

مرسی دوستان اهل فن
    تـابلو شیرازی هستیا
    اگر خانومت ویزا داره لازمه بازم بیاد سفارت؟ اصلا و ابدا. اگرم که ویزاش باطل شده که بله دوتایی باید برید مصاحبه

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم یک ارشد هستم و دوست پسرم آمریکا درس میخونه، به نظر شما اگر ما غیابی ازدواج کنیم و من بعد ترم 3 برم اونجا و کارهای پایان نامه رو از اونجا انجام بدم و بعد یک سال بیام برای دفاع، دوباره بهم وبزا میدن؟ کلا این کار شدنیه؟

Junior Member

سلام دوستان... خانم من هفته پيش از آنكارا ريجت شد ولي الان چك ميكنم ميزنه Administrative Processing ??

Junior Member

سلام بچه ها.من 23 نوامبر مصاحبه داشتم.الان تو کيليرنس هستم.هنوز کيلير نشدم.مجرد هستم.ميخوام ازدواج کنم.تو روزه مصاحبه ازم پرسيد ازدواج کردی؟که گفتم نه.و اينکه ويزام هم گفت سينگل هست.حالا چنتا سؤال دارم.اول اينکه من اگه الان ازدواج کنم يعنی تو همين بازه ی 1 ماه،ويزايه f2 رو ايراد ميگيرن یا اینکه از نظر قانونی فرق نمیکنه با کسی که قبلا عقد کرده؟
    دوم اينکه اگه الان ازدواج نکنم آیا راهی هست که با اينکه ويزام سينگل هست،بدونه نياز به رفتنه سفارت برا باره دوم، بيام ايران و ازدواج کنم؟يا اينکه مثلاً يجوری اين ريسکه سفارت رفتنو به خاطره ويزاي سينگل از بين ببرام....؟
    سؤاله ديگم هم اينه که آيا با عقده غيره حضوری بعدا همسرم ميتونه برا ويزايه ف 2 اقدام کنه؟کلّن من تو اين شرايط چجور ازدواج کنم بهتره؟الان،يا بزارم واسه تابستون بيام ايران با وجوده سينگل بودنه ويزام ،يا اينکه غيره حضوری ؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Koochi نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من 23 نوامبر مصاحبه داشتم.الان تو کيليرنس هستم.هنوز کيلير نشدم.مجرد هستم.ميخوام ازدواج کنم.تو روزه مصاحبه ازم پرسيد ازدواج کردی؟که گفتم نه.و اينکه ويزام هم گفت سينگل هست.حالا چنتا سؤال دارم.اول اينکه من اگه الان ازدواج کنم يعنی تو همين بازه ی 1 ماه،ويزايه f2 رو ايراد ميگيرن یا اینکه از نظر قانونی فرق نمیکنه با کسی که قبلا عقد کرده؟
    دوم اينکه اگه الان ازدواج نکنم آیا راهی هست که با اينکه ويزام سينگل هست،بدونه نياز به رفتنه سفارت برا باره دوم، بيام ايران و ازدواج کنم؟يا اينکه مثلاً يجوری اين ريسکه سفارت رفتنو به خاطره ويزاي سينگل از بين ببرام....؟
    سؤاله ديگم هم اينه که آيا با عقده غيره حضوری بعدا همسرم ميتونه برا ويزايه ف 2 اقدام کنه؟کلّن من تو اين شرايط چجور ازدواج کنم بهتره؟الان،يا بزارم واسه تابستون بيام ايران با وجوده سينگل بودنه ويزام ،يا اينکه غيره حضوری ؟ممنون
    تو اول باید تصمیمتو میگرفتی و تکلیفتو با خودت روشن میکردی
    اگه تصمیمت این بود که بری نباید ازدواج میکردی
    اگرم میخواستی بمونی پس چرا اینقدر دردسر کشیدی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)