نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 288

موضوع: بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

Banned

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط roja69 نمایش پست ها
    سلام ممنونم که گفتین ما عنوان شغلی رو از noc نگرفته بودیم چون کسی به ما نگفته بود و الان هم کلی سوال دارم چون قرار خودمون فرم ها رو پر کنیم کاش اونهایی که فایل نامبر گرفتن کمکمون کنن.
    پرسش‌هایتان را در تاپیک‌های مرتبط جست‌وجو کنید؛ و اکر پرسش جدیدی دارید بپرسید. دوستان تا حد ممکن کمک خواهند کرد.

پیش فرض پاسخ : بررسی پروندهٔ مردودین - علت‌ها و راهکارها (فدرال)

نقل قول نوشته اصلی توسط karma1358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پرونده من تاریخ 1 اگوست رسیده بوده به cic و 22 اکتبر برگشت خورده و دو روز پیش رسیده دستم(بعد از نزدیک 2 ماه). علت برگشت پرونده قانع نشدن افیسر پرونده در رابطه با مرتبط بودن گواهی شغلیم با noc کاناداست. من کد 2133 اقدام کردم و با وجود 13 سال سابقه کار تو همین زمینه در سیستم دولتی باز قانع نشدن. دو سه خط شرح وظایفو به سختی واسم توی شرح وظایف نوشتن توی نامه اداره که بنظرم با شرح وظایف noc انطباق داره. سوالم اینه که الان که هنوز چند روز فرصت باقی هست بهترین راه اینه که خودم نامه بنویسم و توضیحات بیشتری در رابطه با شغلم بدم و با یه سری مدارک و certificate بفرستم به همراه پرونده یا نامه اداره رو اگه ممکن باشه عوض کنم؟ بنظرم عوض کردن نامه اداره یه جور دور زدن افیسر حساب میشه! واقعا نمیدونم چی بهتره تو این فرصت کم؟ در ضمن کل پرونده هم بررسی شده و تیک خورده و کد uci هم روش نوشته شده این کد چی هست؟ لطفا اگر کسی تجربه مفیدی داره راهنمایی کنه ممنون میشم.
    سلام
    میشه لطفا بگید که آیا مانی اردر شما رو کش کرده بودن یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

دوستان،
    آیا تا به حال کسی با کد 2232 یا 2132 پرونده اش برگشت خورده؟
    آنكه پرنقش زد اين دايره مينايي كس ندانست كه در گردش پرگار چه كرد

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    نه شوبیز جان تاریخ نمی زنن ولی اینکه می گی پلمپ ها رو باز می کنن درسته، نامه بیمه یکی از بچه هارو پلمپشو باز کرده بودن.
    مهر هم روی جنریک میزنن که بررسی شد...
    من کامل دیدم این پرونده های برگشتی رو.
    آخه یکی ازدوستان فکر کنم ghanary93 بود که گفته بود رو مدارکش مهر تاریخ زدن که همون تاریخ deliver شدن مدارک بوده:

با سلام به همه دوستان
    امروز مدارک ما که طی ایمیلی به علت کامل نبودن شرح وظایف برگشت داده شده بود در تاریخ 22 سپتامبر بدستمون رسید
    نیاز است بر اساس شواهد و کنترل مدارک توسط افیسر محترم مربوط موارد زیر را خدمت دوستان عزیزم بگویم...
    1- اولا از لیبل ارسالی هیچ استفاده ای نشده بود و سالم برگشت داده شده بود
    2- کلیه مدارک از محل منگنه دارالترجمه باز شده بود
    3- کلیه مدارک در قسمت بالا توسط افیسر پانچ شده بود که البته معتبر و قابل استفاده مجدد است
    4- همه مدارک همان روز 9 جون که به دستشئن رسیده است باز و توسط مهر قرمز رنگ CIC ممهور شده است..لذا مدارک همان روز دریافت باز و مهر می شود
    5- از تیکهایی که با مداد توسط آفیسر بر روی فرمها زده شده است مشخص است فرم جنریک و فی پیمنت به طور کامل چک میشود و بقیه فقط فرد اپلیکنت و وابستگان پرونده به نظر میرسد زیاد بر روی پدر و مادر حساس نمی باشند
    6- قسمتی از فرم فی پیمنت برای باطل شدن پاره شده است
    7- مدارک اضافی ارسالی هیچ گدام کنترل نشده و فقط پانچ و بازگشت داده شده است

ما معطل بازگشت نشدیم و پرونده جدید با نامه های شرح وظایف جدید دوباره اماده و در اوایل نوامبر برای 2131 ارسال نمودیم...افیسر محترم به موقع ما را مطلع نمود و تنها ایراد را نبودن شرح وظایف ذکر نموده بود

با ارزوی موفقیت همه دوستان و التماس دعا برا ی ادامه کار....
    اینجا: http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1804923

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer1393 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پرونده من تاریخ 1 اگوست رسیده بوده به cic و 22 اکتبر برگشت خورده و دو روز پیش رسیده دستم(بعد از نزدیک 2 ماه). علت برگشت پرونده قانع نشدن افیسر پرونده در رابطه با مرتبط بودن گواهی شغلیم با noc کاناداست. من کد 2133 اقدام کردم و با وجود 13 سال سابقه کار تو همین زمینه در سیستم دولتی باز قانع نشدن. دو سه خط شرح وظایفو به سختی واسم توی شرح وظایف نوشتن توی نامه اداره که بنظرم با شرح وظایف noc انطباق داره. سوالم اینه که الان که هنوز چند روز فرصت باقی هست بهترین راه اینه که خودم نامه بنویسم و توضیحات بیشتری در رابطه با شغلم بدم و با یه سری مدارک و certificate بفرستم به همراه پرونده یا نامه اداره رو اگه ممکن باشه عوض کنم؟ بنظرم عوض کردن نامه اداره یه جور دور زدن افیسر حساب میشه! واقعا نمیدونم چی بهتره تو این فرصت کم؟ در ضمن کل پرونده هم بررسی شده و تیک خورده و کد uci هم روش نوشته شده این کد چی هست؟ لطفا اگر کسی تجربه مفیدی داره راهنمایی کنه ممنون میشم.
    به نظر من ارتباطی به دور زدن آفیسر نداره چون یکی از دوستای ما رو هم قبول نکرده بودن و اون مجدد یه نامه جدید گرفت و اوکی شد. شما هم دقت کنین که تو نامه که میگیرین مطابق فرمت دارخواستی باشه، مثلا مثل نمونه زیر:
    گواهی میشود آقای ... بصورت فول تایم از این تاریخ تا این تاریخ در این اداره سمت .... رو داشته و مجموع حقوق و مزایا سالیانه در این سمت ... ریال بوده است ضمنا شرح وظایف ایشان در این سمت به شرح زیر می باشد.
    1-....
    2-....
    3.....

همچنین از این تاریخ تا این تاریخ ایشان سمت ... را داشته اند که بصورت فول تایم و 40 ساعت در هنته کار کرده اندو مجموع ( مثل بالا)
    1-.....
    2-......
    3.....

ضمنا دقت کنین نامه باید تو سربرگ شرکت باشه، آدرس و تلفن وفاکس و وبسایت شرکت رو داشته باشه.
    خیلی خلاصه نباشه حداقل تو هر سمت حدود 8 یا 9 مورد مسولیت و شرح کار داشته باشین.
    همچنین شرح کارتون با چیزی که تو NOC نوشته همخونی داشته باشه.
    اگه از خود شرکت نمیتو نین بگیرین از رییستون یا سرپرستتون بگیرین و امضا اون هم کفایت میکنه.
    اگه بتونین تا نهایتا 22 یا 23 این مدارک رو آماده کنین، به نظرم این شانس رو هنوز هم دارین که برسین به FSW2014
    البته نگفتین که پولتون رو برداشت کردن یا نه؟
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

مهری که زدن فقط تاریخ دریافت مدارک هست. بقیه ایتم ها رو تیک زدند با مداد. پلمپ ها رو هم که کامل باز کردند. مانی اردر هم نقد نشده برگردوندن.
    ویرایش توسط karma1358 : December 22nd, 2014 در ساعت 11:22 AM

Junior Member

ممنونم از سپهر عزیز. بنظرم تعداد ایتم هایی که در نامه معرفی اداره بعنوان شرح وظایف امده کافی نبوده. ولی بیشتر از این توی سیستم دولتی نمینویسن.یعنی همینرو هم به اصرار و سختی نوشتند.
    پول رو هم برداشت نکردند و چک رو برگردوندند.
    سعی میکنم دوباره با یه سری مستندات جدید مدارک رو بفرستم.

سلام به دوستان :
    من تاریخ 4 جولای مدارکمو فرستادم و 4 روز بعدش رسید CIC ، ولی تا به حال نه پول از حساب کم شده و نه پرونده برگشته دستم .هر چی ایمیل و تماس گرفتم متاسفانه جوابی ندادند و الان که دیگه 170 روز میگذره مطمئنم که کارم تمومه!
    فقط می خوام از دوستان بپرسم کسی رو میشناسند که وضعیتش مشابه من باشه و تونسته باشه از CIC جواب بگیره(ایمیل یا تلفن) و دیگه اینکه دوستانی که پروندشون برگشت میخوره بطور متوسط چقدر طول میکشه که پرونده به دستشون تو ایران برسه؟

Junior Member

سلام شاهین عزیز
    پرونده من حدود 2 ماه طول کشید تا رسید دستم. من دوباره با یه سری مدارک جدید فرستادم.امیدوارم برسه به موقع.
    از دوستانی که لطف کردند و راهنمایی کردند بسیار ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin8261 نمایش پست ها
    سلام به دوستان :
    من تاریخ 4 جولای مدارکمو فرستادم و 4 روز بعدش رسید CIC ، ولی تا به حال نه پول از حساب کم شده و نه پرونده برگشته دستم .هر چی ایمیل و تماس گرفتم متاسفانه جوابی ندادند و الان که دیگه 170 روز میگذره مطمئنم که کارم تمومه!
    فقط می خوام از دوستان بپرسم کسی رو میشناسند که وضعیتش مشابه من باشه و تونسته باشه از CIC جواب بگیره(ایمیل یا تلفن) و دیگه اینکه دوستانی که پروندشون برگشت میخوره بطور متوسط چقدر طول میکشه که پرونده به دستشون تو ایران برسه؟
    سلام
    من هم تقریبا شرایطم مثل شماست. ایمیل زدم به این آدرس: cio-sydney-search-enquiry@cic.gc.ca
    پیشنهاد میکنم که شما هم ایمیل بزنید اسم کامل و تاریخ تولدتون رو بنویسید و اسکن صفحه اول پاسپورتتون رو هم اتچ کنید به ایمیل. طبق گفته خودشون 30 روز کاری طول میکشه که جواب بدن که حدودا میشه 6 هفته.
    من فکر میکنم که پرونده ما و امسال ما رو گم کردند چون خیلی غیر منطقیه که فایل نامبر ما تا الان نیومده در حالی که من یه پرونده واضح و روشن داشتم. نه شغل دولتی داشتم و نه چیز دیگه ای که احتیاج به این همه بررسی داشته باشه.
    من وقتی مدارکمو برای ارزیابی فرستاده بودم wes هم مدارکمو گم کرده بودند و اصلا زیر بار نمیرفتن که مدارک به دستشون رسیده. انقدر ایمیل زدم و پیگیری کردم و مدرک ارائه دارم که شما تحویل گرفتید که بالاخره نتیجه داد. در این مورد هم این کار رو میکنم و نمیزارم یه سری آدم بی مسئولیت زحمت های منو و همینطور پولمو به باد بدن. شما هم نا امید نشین و پیگیر پروندتون باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)