صفحه 190 از 476 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200240290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 4758

موضوع: درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از CSQ (به درخواست آفیسر و یا به میل متقاضی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

با سلام مجدد
    متن ایمیل به شرح زیر است
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite
    de notre demande de documents manquants ou non conformes.
    Nous constatons que vous n’avez pas fourni tous les documents demandés dans le
    format exigé.
    Vous n’avez pas fourni les documents pour le requérant principal, indiqués ci-dessous
    - Original ou copie certifié conforme de l’attestation ou du certificat de travail
    Par conséquent, nous rejetons votre demande de Certificat de sélection, comme
    le prévoit la Loi sur l’immigration au Québec.

Junior Member

با سلام
    دوستان همانطور که در پست قبلی گفتم و در متن زیر منعکس است اعلام کرده اند که بنده گواهی اشتغال به کار متقاضی اصلی را نفرستاده ام. اولا من مطمئن هستم که اصل گواهی را با تمام معیارهای مد نظر را به ترجمه پانچ و پیوست کرده ام (توسط دارالترجمه) ثانیا با توجه به اینکه راجع به ترجمه مدرک مذکور حرفی زده نشده به نظرم متوجه پیوست بودن اصل گواهی به ترجمه نشده اند.
    Nous accusons réception des documents que vous nous avez fait parvenir, à la suite
    format exigé.
    Vous n’avez pas fourni les documents pour le requérant principal, indiqués ci-dessous
    - Original ou copie certifié conforme de l’attestation ou du certificat de travail
    دوستان عزیزم من آدم بسیار صبور و پیگیری هستم همچنین من و همسرم دیمند هستیم (16 و 12 امتیازی). با توجه به اینکه افسر مربوطه( آقا محمود) گزک بدی به دست داده، اگر بنده را راهنمایی خوبی کنید تا موضوع را به نحو شایسته ای پیگیری کنم و نتیجه بگیرم ممکن است باعث تحولی شویم و یا لا اقل روحیه سایرین در پیگیری حقوقشان بالاتر خواهد رفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mf753 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان همانطور که در پست قبلی گفتم و در متن زیر منعکس است اعلام کرده اند که بنده گواهی اشتغال به کار متقاضی اصلی را نفرستاده ام. اولا من مطمئن هستم که اصل گواهی را با تمام معیارهای مد نظر را به ترجمه پانچ و پیوست کرده ام (توسط دارالترجمه) ثانیا با توجه به اینکه راجع به ترجمه مدرک مذکور حرفی زده نشده به نظرم متوجه پیوست بودن اصل گواهی به ترجمه نشده اند.
    format exigé.
    دوستان عزیزم من آدم بسیار صبور و پیگیری هستم همچنین من و همسرم دیمند هستیم (16 و 12 امتیازی). با توجه به اینکه افسر مربوطه( آقا محمود) گزک بدی به دست داده، اگر بنده را راهنمایی خوبی کنید تا موضوع را به نحو شایسته ای پیگیری کنم و نتیجه بگیرم ممکن است باعث تحولی شویم و یا لا اقل روحیه سایرین در پیگیری حقوقشان بالاتر خواهد رفت.
    البته اساتید بهتر میتوانند راهنماییتون کنند. اما چرا به خودشون ایمیل نمیزنید و بگید که باور دارید که اونا اشتباه کردن و موضوع را براشون توضیح دهید. یا حتی تماس تلفنی بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abraham66 نمایش پست ها
    البته اساتید بهتر میتوانند راهنماییتون کنند. اما چرا به خودشون ایمیل نمیزنید و بگید که باور دارید که اونا اشتباه کردن و موضوع را براشون توضیح دهید. یا حتی تماس تلفنی بگیرید.
    آیا دوستان آدرس ایمیل و شماره تلفن را می تونن لطف کنن؟

آیا دوستان آدرس ایمیل و شماره تلفن را می تونن لطف کنن؟

http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...ach/index.html

نوشته شده که اگر میخواهید در مورد پرونده تان صحبت کنید باید زنگ بزنید (نه ایمیل): http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...telephone.html
    اگر من جای شما باشم، اگر با تلفن زدن جواب نگیرم ایمیل هم میزنم.

واقعا امیدوارم مشکلتون حل بشه دوست عزیز. اما اگر نشد، نگران نباشید، مجددا آپریل مدارکتون را ارسال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abraham66 نمایش پست ها

http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...ach/index.html

نوشته شده که اگر میخواهید در مورد پرونده تان صحبت کنید باید زنگ بزنید (نه ایمیل): http://immigration-quebec.gouv.qc.ca...telephone.html
    اگر من جای شما باشم، اگر با تلفن زدن جواب نگیرم ایمیل هم میزنم.

واقعا امیدوارم مشکلتون حل بشه دوست عزیز. اما اگر نشد، نگران نباشید، مجددا آپریل مدارکتون را ارسال کنید.
    =========
    دوست عزیزم ممنونم از اطلاعاتی که دادید
    من اصلا نگران نیستم و موضوع از راههای که ممکن باشه پیگیری خواهم کرد در هر صورت از اظهار لطف شما سپاسگزارم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mf753 نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    متن ایمیل به شرح زیر است
    format exigé.
    دلیل: عدم ارسال نسخه اصلی گواهی سابقه کار.
    امیدوارم مطمئن باشید که دارالترجمه اصل سابقه کار را به ترجمه اتچ کرده است.
    اگر اطمینان کامل دارید قطعا اعتراض بگذارید. تو فایل راهنمای آپدیت درباره نحوه اعتراض نوشتم.
    همین امروز پروسه اعتراض رو آغاز کنید و همزمان از طریق تلفن و ایمیل نیز پیگیری کنید. انشالله درست میشه.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام
    من بعد از ارسال آپدیت، نامه 18ماه انتظار گرفتم از خودم و همسرم دو تا b2 خواستند، ولی یه مشکل دارم که به راهنمایی نیاز دارم. بیمه من مربوط به سازمان بازنشستگی کشوری است. ( کارمند رسمی با بیمه خدمات درمانی) و این سازمان مثل تامین اجتماعی سوابق بیمه ای نمیده. زمان ارسال آپدیت من گواهی کار + 3 فیش آخر حقوق که به رقم مالیات و بیمه اشاره شده را ارسال کردم ولی متاسفانه امتیاز سابقه خدمت و نوع مدرک را به من ندادند( جمعا 16 امتیاز از دست دادم)، ضمنا یک نامه به همراه مدارک ارسال کردم و در خصوص نوع بیمه ام توضیح دادم ولی تاثیری نداشته . از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد اهواز, کارشناس کشاورزی

maha سلام
    البته تو هر مقطعی بسته به افسری که پرونده رو پیگیری میکنه تو برخی موارد نظر خاصی داده میشه . دوست عزیز ما در هنگام ارسال مدارک برای اثبات داشتن بیمه آخرین حکم کارگزینی و 3 تا فیش حقوقی آخرم و گواهی کاری که کارگزینی برام تهیه کرده بود و توی اون گواهی کار تمام مشخصات من رو به همراه شماره بیمه خدمات درمانیم ذکر کرده بود رو به همراه صفحه ی اصلی یا همون صفحه اول دفترچه خدمات درمانیم رو که شماره بیمه ی من توی اون و توی گواهی کارم یکی بود، همه رو با هم ترجمه کردم و پس از زدن مهرهای دادگستری و وزارت خارجه و برابر با اصل کردن براشون فرستادم (سال 2010) تو سال 2013 که میخواستیم بریم مصاحبه به سازمان بازنشستگی رفتم وبه هیچ عنوان نتونستم سابقه ی بیمه ای مشابه اون چیزی که تآمین اجتماعی میده رو بگیرم. اما یک را ه وجود داره: شما میتونید از اداره ای که کار میکنید بخاید که طی یک نامه از سازمان بازنشستگی بخوان که سابقه ی بیمه شما رو اعلام کنن چون سازمان بازنشستگی فقط به نامه ای جواب میده که بنام یک شرکت یا موسسه باشه و به فرد جواب نمیده. پس از اون سازمان بازنشستگی توی یک نامه ی سربرگ دار معتبر و با مهر و امضاء تأئید میکنه که شما از فلان تاریخ تا کنون بیمه و مالیات خودتون رو پرداخت کردین. من هم این نامه رو با آخرین حکم کارگزینیم تو روز مصاحبه (پس از طی مراحل کامل ترجمه) به افسر دادم و ایشون هم قبول کردن .
    ارسال اکتبر 2010 فایل نامبر آپریل 2011 مصاحبه اکتبر 2013 CSQ اکتبر 2014 فایل نامبر فدرال 13 مارچ 2015 نامه پاریس 3 آپریل ایمیل اپدیت 13 می ایمیل مدیکال 14 می ارسال مدارک آپدیت و مدیکال 27 می 2015 ویزا 17 آگوست 2015

Junior Member sheyda_z64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس صنایع-ازاد ابهر و کاردان مکانیک

پیش فرض پاسخ : درخواست آپدیت مدارک قبل از مصاحبه کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    همراه ریزنمرات یک نامه تجدید نظر نفرستاید؟ چون وقتی ریجکت می کنند یعنی پرونده را بستند شما باید درخواست تجدید نظر بکنید.
    راستش ما وکیل داریم و ایشون ظاهرا به همان افیسر پرونده مجدد مدرک رو ارسال کردند.(چون میگن ابتدا برای ریجکت توسط افیسر باید نواقص رابخ خودش ارسال کرد)
    واقعا حس بلاتکلیفی بدی داریم ...امیدوارم کسیکه چنین تجربه ای داره یا اطلاعات داره بتونه بگه چقدرطول میکشه تا جواب بدهند.؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)