صفحه 15 از 265 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2645

موضوع: آرشیو شده : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    شانست برای کورس آلمانی 100 درصد. نگران نباش. فقط اول باید تو آلمان مدرک بگیری که چون 600 ساعت خوندی فکر کنم 6 ماهه بتونی بگیری. فاند هم آلمان به کسی نمی دن !!!
    سلام
    درمورد فاند گرفتنش شاید سخت باشه چون به صورت رقابتیه ولی غیر ممکن نیست دوست عزیز! به خصوص اینکه برخی دانشگاه ها علاوه بر بورسهایی که دولتی و به کمک موسسات مختلف اعطا میشه، برای جذب دانشجوی بیشتر خودشون هم بورس داخلی دارند ولی به تعداد محدود.

در ضمن vnokhbeh عزیز شما با سوابقی که دارید می تونید به فاند Erasmus هم اقدام کنید، البته بعضی رشته ها deadline هاش احتمالا گذشته باشه

موفق باشید و کامیاب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    درمورد فاند گرفتنش شاید سخت باشه چون به صورت رقابتیه ولی غیر ممکن نیست دوست عزیز! به خصوص اینکه برخی دانشگاه ها علاوه بر بورسهایی که دولتی و به کمک موسسات مختلف اعطا میشه، برای جذب دانشجوی بیشتر خودشون هم بورس داخلی دارند ولی به تعداد محدود.

در ضمن vnokhbeh عزیز شما با سوابقی که دارید می تونید به فاند Erasmus هم اقدام کنید، البته بعضی رشته ها deadline هاش احتمالا گذشته باشه

موفق باشید و کامیاب
    مرسی دوستان عزیز از راهنماییتون
    ولی به نظرتون این تغییر رشته ام هم امکانپذیر هستش؟
    راجع به این طرح Erasmus هم ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری بدید
    کسی از دوستان هستش که پذیرش رو گرفته باشه؟ چون میخوام به کمکش یکم قدم هایی که باید بردارم رو دوباره چک کنم که یه موقع به مشکل برنخورم
    ممنونم از همتون که اینقد هوای همدیگه رو دارید و پشت هم رو خالی نمیکنید تو این شرایط سخت و فشار و استرس

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط vnokhbeh نمایش پست ها
    راجع به این طرح Erasmus هم ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری بدید
    سلام
    شما میتونید برای اطلاعات تکمیلی به پست های اراسموس تو همین فروم رجوع کنید که خیلی کامل بحث شده
    ولی در مجموع اراسموس به دو صورت اعطا میشه
    یا research assistant (scholar) ya student

که معمولا یه رشته رو توی دو تا سه تا دانشگاه می خونید- اغلب باید حداقل یه زبان دومی رو هم یاد بگیرید در طول دوره
    ساپورت مالی خوبی می کنن از پذیرفته شده ها
    و در کل این اراسموس بیشتر برای کشورای جهان سومی که ایران رو هم شامل میشه

برای آلمان شما میتونید در سایت daad یه جستجو برای گرفتن بورسیه انجام بدید یا به دفترشون تو تهران هم مراجعه کنید ( من از یکی از دوستام شنیدم که خوب راهنمایی می کنن دوره ها به صورت جلسات مشاوره های برگزار میشه) البته یه تماسی جهت هماهنگی قبلا باهاشون داشته باشید

من باهاشون تماس نداشتم و تو سایت هم اطلاعاتشون خیلی کلیه ولی اینم لینکش

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس ریاضی دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 17 بدون پایان نامه، نمره پایان نامه ام 18.75 است مقاله هم ندارم و نمره IELTS هم 6 است
    ممنون می شوم من رو هم راهنمایی کنید که ایا با این شرایط می تونم برای دکتری پذیرش بگیرم یا نه
    ویرایش توسط n_e : January 31st, 2010 در ساعت 01:07 PM

Junior Member

با عرض سلام.
    آقا من حدود 2 سال ديگه مدرک کارشناسی عمران خودمو با معدل 13 14 از دانشگاه آزاد ميگيرم.يادگيری زبان آلمانی رو هم به زودی شروع ميکنم که تا 2 سال ديگه به سطح قابل قبولی تو زبان آلمانی برسم.ميخوام فقط برای رشته های مرتبط با عمران که به آلمانی ارايه ميشه اقدام کنم.هزينه تحصيل و دانشگاه مقصد هم اصلا مهم نيست.دانشگاه سطح پاين هم بود مهم نيس.
    با اين شرايط اصلا شانسی برای آلمان دارم يا بايد کلا قيد آلمان رو بزنم برم سراغ اتريش؟
    لطفا يکی بگه که داستان من و آلمان چی ميشه.

آقا نمیتونی اونجا مستر بخونی یه سر به سایت اونی اسیست بزن !!! مگر اینکه قبول دانشگاه سراسری داشته باشی اونوقت می تونی از کالج شروع کنی ولی مطمئن نیستم

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

البته من یکی رو می شناسم که مدرک دانشگاه ازاد است ولی از دانشگاه هامبورگ اون هم با بورس پذیرش گرفته بود برای مستر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali87 نمایش پست ها
    با عرض سلام.
    آقا من حدود 2 سال ديگه مدرک کارشناسی عمران خودمو با معدل 13 14 از دانشگاه آزاد ميگيرم.يادگيری زبان آلمانی رو هم به زودی شروع ميکنم که تا 2 سال ديگه به سطح قابل قبولی تو زبان آلمانی برسم.ميخوام فقط برای رشته های مرتبط با عمران که به آلمانی ارايه ميشه اقدام کنم.هزينه تحصيل و دانشگاه مقصد هم اصلا مهم نيست.دانشگاه سطح پاين هم بود مهم نيس.
    با اين شرايط اصلا شانسی برای آلمان دارم يا بايد کلا قيد آلمان رو بزنم برم سراغ اتريش؟
    لطفا يکی بگه که داستان من و آلمان چی ميشه.
    شما با این معدل شانس پذیرش برای فوق رو دارید ولی به احتمال خیلی زیاد باید از اول لیسانس رو بخونید(بارها توضیح دادم این مطلب رو،چون باید ویزا هم به شما بدهند پس باید برای مقطع بعدی اقدام کنید یعنی لیسانس دارید برای فوق.ولی چون دانشگاه ازاد هستید اونجا تصمیم میگیرند که چه مقدار از لیسانس شما رو قبول کنند که با توجه به معدل احتمالی شما این میزان حتی ممکنه صفر باشه.مگر اینکه شرایط ممتاز یا معدل بالای 17 داشته باشید).همونطور که خودتون گفتید اگر با دقت و برای چند دانشگاه متوسط اقدام کنید چون به زبان المانی قصد ادامه تحصیل دارید امکان اخذ پذیرش هست.
    با شرایط خیلی خوب و یک اقدام بد ممکنه هیچ شانسی وجود نداشته باشه در صورتی که با شرایط معمولی و کمی شانس و تجربه چرا
    الان بهترین کار شروع یادگیری زبان(700 ساعت از یه موسسه معتبر تا قبل از اینکه مدارکتون رو بفرستید) و رسیدن به معدل لااقل بالای 14 هست.راه درازی در پیش دارید امیدوارم در نهایت موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط n_e نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس ریاضی دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 17 بدون پایان نامه، نمره پایان نامه ام 18.75 است مقاله هم ندارم و نمره IELTS هم 6 است
    ممنون می شوم من رو هم راهنمایی کنید که ایا با این شرایط می تونم برای دکتری پذیرش بگیرم یا نه
    من در مورد مقطع دکتری اطلاعات کافی ندارم ولی میتونم بگم شرایط تحصیلی تون خوب هست.برای پذیرش دکتری شما بیشتر با استاد طرف هستید و نظر اون خیلی تعیین کننده هست حتی در مورد بورس.به نظرم شانس پذیرش حتما دارید به شرطی که انتخاب مناسبی داشته باشید و بیشتر به فکر بورس باشید اگرچه گرفتن بورس از المان کار خیلی ساده ای نیست.در مورد نمره زبان هم باید اطلاعات درست رو از سایت همون دانشگاهی بگیرید که قصد اپلای دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    شما با این معدل شانس پذیرش برای فوق رو دارید ولی به احتمال خیلی زیاد باید از اول لیسانس رو بخونید(بارها توضیح دادم این مطلب رو،چون باید ویزا هم به شما بدهند پس باید برای مقطع بعدی اقدام کنید یعنی لیسانس دارید برای فوق.ولی چون دانشگاه ازاد هستید اونجا تصمیم میگیرند که چه مقدار از لیسانس شما رو قبول کنند که با توجه به معدل احتمالی شما این میزان حتی ممکنه صفر باشه.مگر اینکه شرایط ممتاز یا معدل بالای 17 داشته باشید).همونطور که خودتون گفتید اگر با دقت و برای چند دانشگاه متوسط اقدام کنید چون به زبان المانی قصد ادامه تحصیل دارید امکان اخذ پذیرش هست.
    با شرایط خیلی خوب و یک اقدام بد ممکنه هیچ شانسی وجود نداشته باشه در صورتی که با شرایط معمولی و کمی شانس و تجربه چرا
    الان بهترین کار شروع یادگیری زبان(700 ساعت از یه موسسه معتبر تا قبل از اینکه مدارکتون رو بفرستید) و رسیدن به معدل لااقل بالای 14 هست.راه درازی در پیش دارید امیدوارم در نهایت موفق باشید.

آقا ممنون از راهنماييتون.
    خودم ميدونم که برای ارشد شانسم صفر هستش امّا
    من تا زمان خروج به احتمال زياد مشکل سربازيم حل ميشه ولی اگه نشد،ميتونم پذيرشی که از اونور مياد به اسم ارشد بگيرم ولی اونور برم از ليسانس بخونم که برای خروج مشکلی پيش نياد؟
    نميدونم ميتونم منظورمو برسونم يا نه؟يعنی پذيرش برای مستر بگيرم بعد برم اونور مع آدل سازی کنم و از اول ليسانس بشينم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)