صفحه 349 از 506 نخستنخست ... 249299339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359399449 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,481 تا 3,490 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    به دوستانی که هنوز برای اسپانیا اقدام نکرده اند پیشنهاد می کنم وقت، پول و امیدتون را برای این کشور نگذارید من خیلی تحقیق کردم دو بار هم سفارت رفتم دفعه دوم تونستم با یکی از کارمندای سفارت که بیرون داشت با یه خانمی حرف می زد صحبت کنم ایشان گفتند اصلا سفیر به دادن ویزا به دانشجو ها علاقه ای ندارند و تفکرشون این هست که دانشجو ها در اسپانیا می مانند و دیگز بر نمی گردند و به من گفت در بهترین شرایط و به طور کاملا سلیقه ای تنها 20 درصد شانس گرفتن ویزا دارید و در چند ماه اخیر شرایط وخیم تر شده است. اونهایی که اقدام کردند امیدوارم بتونن ویزا بگیرند و کسانی که اقدام نکرده اند بهتر است روی کشور دیگری سرمایه گذاری زمانی و هزینه ای کنند.

سلام دوست عزیز. من برای فوق از اسپانیا (دانشگاه بارسلونا) پذیرش داشتم .مصاحبمم انجام دادم.با دیدن پیام شما که گفتید 20 درصد (اون هم بصورت سبیقه ای) بسیار بسیار نگران شدم.شما مطمئنید که سفارت اسپانیا ویزای دانشجویی نمیده؟ شاید در مورد ویزاهای توریستی سخت گیری دارن.چرا به پذیرش ها اونم از دانشگاههای بسیار معتبر ویزا ندن؟ ))))):

Junior Member

حتما گواهی گردش حساب + گواهی تمکن مالی رو به زبان لاتین به همراه داشته باشین.اگر میخواین سریع صادر بشه به ساختمان مرکزی همون بانک برید.درجا صادر میکنن(مثلا برای بانک صادرات-برید برج سپهر)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi9 نمایش پست ها
    بچه‌ها بیمه نامهٔ مسفرتیو برای ارایه ی مدارک باید بببریم یا برای تحویل ویزا؟چه جوری می‌شه تهیه کرد و چقدر طول میکشه؟
    روز ویزا باید بردش- از من که موقع مصاحبه نخواستن-دفتر مرکزی خوده بیمه برید بهتره-البته شرکتهای مسافرتی هم بیمه میدن

Junior Member

دوستان گرامی، سوالاتی دارم
    کلا به نظر میاد که اسپانیا ویزای دانشجویی به کسانی که با خانواده اقدام میکنند رو سخت میده. بعضی ها اعتقاد دارند که اخیرا اصلا اگر با همراه اقدام کنید سریعاً ریجکت میشید. این موضوع رو جقدر واقعی میبینید؟ لطفاً اگر کسی ویزا با خانواده گرفته اینجا بنویسه که ببینیم اصلا امکان پذیر هست یا نه. در این صورت وقت رو هدر ندیم. اگر هم فکر میکنید مدارک یا هر موضوعی کمک میکنه که احتمال ویزا گرفتن با خانواده بالاتر بره لطفاً اطلاع بدید.
    در ضمن بعضی ها پیشنهاد میکنند که اول خودت ویزا بگیر، بعد که رفتی برای خانواده درخواست بده. این موضوع چقدر شانس رو بالا میبره؟ اصلا فرقی میکنه؟ و اصلا شدنیه؟
    داشتن ویزای شینگن قبلی چقدر اثر داره؟ سن بالا چطور؟
    ببخشید که سوالات زیاد شد.
    بنده برای دکترا میخوام اقدام کنم و با همسر و فرزندم برم.
    متشکرم

Junior Member

سلام-پست شما رو خوندم.من لیسانس مهندسی مکانیک هستم ولی از دانشگاه بارسلونا پذیرش فوق برای مدیریت گرفتم.مصاحبه هم انجام دادم.مدارکم تکمیل بود و هیچ مشکلی نداشت.فقط تنها چیزی که هست گذارشات مختلف درمورده اینکه ویزای دانشجویی نمیدن یا اینکه ریجکت میکنن شنیدم.همین موضوع منو خیلی نگران کرده.میخواستم بدونم به نظر شما با این شرایطی که گفتم بهم ویزا میدن؟؟؟ یا اینکه باز احتمالش خیلی کمه؟؟؟ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_mhr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من برای فوق از اسپانیا (دانشگاه بارسلونا) پذیرش داشتم .مصاحبمم انجام دادم.با دیدن پیام شما که گفتید 20 درصد (اون هم بصورت سبیقه ای) بسیار بسیار نگران شدم.شما مطمئنید که سفارت اسپانیا ویزای دانشجویی نمیده؟ شاید در مورد ویزاهای توریستی سخت گیری دارن.چرا به پذیرش ها اونم از دانشگاههای بسیار معتبر ویزا ندن؟ ))))):
    به هیچ وجه همچین چیزی نیست و واس ویزای دانشجویی چندان سخت نمیگیرن البته به شرط اینکه مدارکتون کامل باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل من ۳ شنبه مدارکامو تحویل سفارت دادم، اینجا باید یه تشکره ویژه از وایت عزیز، و همینطور صدری و کنترله عزیز کنم که منو کمک کردن، جواب هر چی باشه من تلاشه خودمو کردم، اول اینکه من ۱ شنبه نوبت داشتم که تا رسیدم ساعت ۱۱/۵ بود نفره ۵۰ بودم که دیدم نفره ۲ هم هنوز نرفته بعد آقای گل محمدی اومد گفت سیستم قطعه همه برن خونه، بقیه که از ساعت ۷ اونجا بودن همه صداشون در اومد اما گفتن سیستم قطعه برید منم رفتم گفتم من از اصفهان دیشب امدم یه کاری کنید و .. که گفتن نمیشه اومدم اصفهان و دوباره ۳ شنبه برگشتم که باز رونده کاری وحشتناک بود یعنی من ساعت ۸ انجا بودم شمارم ۱۵ بود ساعت

۱۲/۵ نوبتم شد وقتی رفتم کابین ۴ خوب بود اون آقا نمیشناختم ولی بهتر از آقای گل محمدی بود ، فرمه ویزارو ازم خواست و پرسید واسه چی، بعد پاسپورتامو گرفت و نامه پذیرشمو ( من ۳ تا نامه پذیرش برده بودم با کپی تمامه ایمیلا با دانشگاهو با چند تا صفحه توضیحه شروع ترم از وبسایته دانشگاه که همش لازم بود این موردو هرچقدر میتونید بیشتر ببرید( و پرسید واحدام به چه زبانی و شروع کرد انگلیسی حرف زدن، مدرکه زبان ازم خواست که من ایلسم واسه ۲۰۱۰ بود کپی را ازم گرفت با ی نامه از دانشگاه که من همه واحدی فوق لیسانسم به انگلیسی بوده بعدم ترجمه مدارکه تحصیلویو فقط کپیشو گرفت ، بعدم کپی مدیکالو عدمه سو پیشینه و بعدم گفت مدرکه مالی که سندو اینا بهش دادم اما گفت نه اول گردشه حسابه بانکی، هزینه درسمو از رو نامه پذیرشم دیدو مدرکه بانکیو حساب کرد کلیو بعدم گفت مدرکه دیگه داری !!!!!! گفتم سند تعهده مالی پدرم جواز کسب پدرم گفت خوب بده ( اصلان تابلو بود فقط گردشه حساب و گواهی حساب بانکی واسشون مهمه ) گفتم رزومه پروپوزال اینا، ی نگاهی کرد گفت خوب اگه چیزی اوردی بده که من فنر کرده بودم همشو قبول نکرد گفت همرو پاره پاره کن ،بعدم زوری بهش رزروه هتلو دادم کلی قر میزد چرا این همه کپی اوردی ، ۶۰ یورو پولو گرفتو عکس و وبکم و بهم گفت پروندم خوبه میگیرم ویزارو احتمالا

چند تا نکته دیگر اینکه خیلی تسلط به زبان واسشون مهمه چون من تو یه ایمیلم به دانشپاه یه غلطه گرامری داشتم اینو دیدو خیلی گیر داد که این ایمیلت غلط داره، سوالاتشون تقریبا مشابهه از قبل آمادگی داشته باشد چون من امدم بیرون دیدم آقای گل محمدی از ی پسره سوال کرد چه ضمانتی هست که برمیگردی به ایران و پسره جواب داد چون شهره اسپانیا قشنگن بعد آقای گلمحمدی گفت خوب چرا میخواهی بری انجا باز گفت همونطور که قبلا هم گفتم چون شهرش اب و هواش خوبه و ....

انروز که من انجا بودم ۲ تا آقا اومده بودن که هردو ریجکت شده بودن بخاطره اینکه با همسرشون اقدام کرده بودن حتا یکیشون میگفت حدوده ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون تو حسابش بوده خیلی جدیدن به زوجها گیر میدان. ی خانومی هم که ریجکت شده بود میگفت مدراکه مالیم کم بوده و ازم تعهده بابامو با سند خواستن

سلام دوست من.نوشته های شما رو خوندم .ایشالا ویزاتو میگیری و سربلند بیرون میای.منم شرایطی رو که گفتی مشابه شرایط شماست.با من هم انگلیسی صحبت کرد و من جواب دادم.گیر خواسی به مدارک نگرفت .فقط به نمره زبان آیلتسم گیر داد که 5 بود. راستی یک چیزی گفتی به مدارک مالی خیلی اهمیت میدن.به نظرت با70 میلیون میشه؟ من هم مثل شما منتظر هستم . پ

اصلا همچين چيزي نيست، يعني چي بيست درصد،من با توجه به مشاهدات خودم و دوستانم حس ميكنم اتفاقا برعكسه و اگه همه چي اوكي باشه ويزارو ميدن، حالا ممكنه يه سري كيس ها هم استثنا باشن و ريجكت بشه كه همه سفارت خونه ها در همه كشور ها هست، الان من توي كلاسمون دختري از روسيه هست، ايشون ويزا گرفته ولي ويزاي شوهرش ريجكت شده ، همينطور توي هند ، پس الكي جو خيلي منفي ايجاد نكنيد

مرسی صدری جان اون ۳ تا نامه پذیرشو که گفتم قبلا بردم اما هیچ کدوم زبانو ننوشته بود الان منتظره نامه ام که دانشگاه هنوز جواب نداده الان فقط یه ایمیل از استادم دارم که گفته هم انگلیسی هم اسپانیایی و تو واحدامم نوشته که یه انگلیش آکادمیک اریه میشه نمیدونم اینارو ببرم یا منتظره نامه دانشگاه بشم چون تهرانم نیستم، ترمم ۳ هفته دیگه شروع میشه با این صحبتا خیلی ترسیدم چون بعد ۳ هفته هنوز تو سایت هیچی نزده کلان میخوان ۳ ماه ویزا شنگن بدن من قبلا واسه انگلیس اقدام کردم ۲ سال بم ویزا دادن ، در مقایسه با اسپانیا مثل آب خوردن بود من از ابو ظبی اقدام کردم ۵ روزه جواب دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    ببر بده ضرر نداره كه

مرسی دوسته عزیز امیدوارم شما هم جوابه مثبت بگیرید، منم خودم ۶۰ میلیون تو حسابم بود اونم ۱/۵ ماه ولی حسابه بابامم بردم اون یه کم بیشتر بود با ۲ تا سند و تعهود پدرم و جوازه کسبه پدرم اون آقای که دید آخرش گفت احتمالا ویزا میگیری چون ازم پرسید ترمی چقدره دانشگات گفتم 500 یورو بعد ۶۰ میلیونو حساب کردو یادداشت کرد فکر کنم کافی باشه ولی بعد ۱ هفته ی خانوم تماس گرفت گفت ی نامه دیگه از دانشگاه بیار که زبانت توش قید شده باشه گفتم من دکترا ریسرچه آخرش گفت بیار تو پرواندات باشه حالا نمیدونم ضروری یا نه، ی جوری خسته شدم

سلام دوست من.نوشته های شما رو خوندم .ایشالا ویزاتو میگیری و سربلند بیرون میای.منم شرایطی رو که گفتی مشابه شرایط شماست.با من هم انگلیسی صحبت کرد و من جواب دادم.گیر خواسی به مدارک نگرفت .فقط به نمره زبان آیلتسم گیر داد که 5 بود. راستی یک چیزی گفتی به مدارک مالی خیلی اهمیت میدن.به نظرت با70 میلیون میشه؟ من هم مثل شما منتظر هستم . پ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)