نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 61 از 343 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم قبل Feb رسیده بود ولی نمره زبان رو 19 ژانویه از ETS درخواست دادم که بفرستن
    من پارسال دی ماه امتحان داده بودم
    تنها مشکل دیر رسیدن نمره زبان که نمی دونم کی میرسه دستشون در بهترین حالت قبل Feb و بدترین شاید که 20 Feb.

با اینکه در نا امیدی بسی امید است ولی با این اوصاف ما هم میشیم late applicant ؟

ممنون
    راستشو بخای آره، احتمال اینکه لیت بشی بسیار بالاس، بهت پیشنهاد میکنم به ets یه زنگ بزنی ببینی کی فرستادن،
    البته با توجه به زمانی که امتحان دادی ایکاش زودتر میفرستادی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

در حالی که هنوز پروفایل من no documents received هست ولی امروز جلوی چالمرز نوشته
    Requirements not fulfilled::

Academic Degree consisting of 180 ECTS or equivalent
    Requirements not fulfilled.:

Required level of English proficiency has not been satisfied.
    این مسخره است چون نمره زبان من 80 بوده با نمره 21 در writing و حد نصاب چالمرز 79 با 17 در writing هست به نظرتون چه کار کنم؟در ضمن نمره زبانم هم 25 دسامبر فرستادم

نقل قول نوشته اصلی توسط RUZY نمایش پست ها
    در حالی که هنوز پروفایل من no documents received هست ولی امروز جلوی چالمرز نوشته
    Requirements not fulfilled::

Academic Degree consisting of 180 ECTS or equivalent
    Requirements not fulfilled.:

Required level of English proficiency has not been satisfied.
    این مسخره است چون نمره زبان من 80 بوده با نمره 21 در writing و حد نصاب چالمرز 79 با 17 در writing هست به نظرتون چه کار کنم؟در ضمن نمره زبانم هم 25 دسامبر فرستادم
    چالمرز قاطی کرده ، چون واسه خیلیا همین رو نوشته

فکر کنم بعد از اینکه مدارکتون برسه ، این پیغام عوض میشه
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

سلام دوستان من امروز سعی کردم که وارد پروفایلم بشم اما وارد نشد. همونطور که یکی از دوستان گفته بود مثل اینکه تا چند روز نتونیم وارد پروفایلمون بشیم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز سعی کردم که وارد پروفایلم بشم اما وارد نشد. همونطور که یکی از دوستان گفته بود مثل اینکه تا چند روز نتونیم وارد پروفایلمون بشیم.

موفق باشید.
    امروز که درست بود ولی ظاهرا از همین یکی دو ساعت اخیر اینجوری شده

فکر میکنم بعد از Maintenance خیلی از پروفایل ها تغییر کنه
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ossi نمایش پست ها
    صمیمانه از زحماتی که کشیدی تشکر میکنم

اما الان بیشتر استرس برای بچه هایی هستش که فارغ التحصیل شدن اما اکثرا به خاطر سربازی ، نمیتونن مدرک کارشناسیشون رو بفرستن
    فقط یه گواهی موقت دارن که اونم ترجمه نمیشه
    تا الان روال بر این بوده که یه نامه از دانشگاه میگرفتن که توش قید شده بود آقای x در این تاریخ فارغ التحصیل شده و به علت طولانی بودن پروسه اماده سازی مدارک تا تاریخ x مدرکش اماده میشه

خواهشا یه لطفی کنید و بپرسید که هنوز هم این نامه مثل سال های قبل مورد قبولشون هست یا نه

با ز هم به خاطر کمکتون تشکر میکنم
    امروز بالاخره بعد از چند بارمراجعه مسئول admissionواسه متقاضیان ایرانی رو پیداش کردم

1-واسه دوستانی که فارغ التحصیل شدند اما فقط مدرک موقت دارند فرستادن همون کفایت میکنه،میدونم میگین مدرک موقت ترجمه رسمی نمیشه.منم اینو گفتم واینقدر پا فشاری کردم که دونه به دونه اسکن مدارک امسال رو نشونم داد که فرستادن ووقتی گفتم این ترجمها بعضا رسمی نیست(فقط مهر دارالترجمه داشت) گفت همین کفایت میکنه که شامل نام ورشته وتاریخ فارغ التحصیلی ودانشگاه و... باشه وتوصیه کرد اگر کسی نفرستاده حتی با وجود اینکه late applicant میشه سریعا بفرسته.دوستانی که از شیراز وتبریز emailدادن که دانشگاه حتی مدرک موقت رو هم نمیده،وقتی اینو گفتم اسکن مدارک موقت از این 2شهر رو نشونم داد .دیگه نمیدونم شاید دانشگاه تا دانشگاه فرق میکنه

2-واسه دوستانی که ترم اخر هستند،حتما باید یک نامه با امضا head of department ونه کس دیگری همراه مدارک میفرستادن .اینو تو قوانین نشونم داد ووقتی ازش خواستم یه نسخه بده تا بتونم عین متنو واسه دوستان بنویسم گفت چون ایین نامه داخلیه نمیتونه بده

درجواب این سئوال که ایاقانون دانشگاه های مختلف برای مورد 1 و 2 فرق میکنه ،گفت حداقل مطمئنه که در شهرهای بزرگ قانون همینه

راستی بد نیست بدونین که امسال تعداد متقاضی خیلی بیشتره اما خوب تعداد پذیرش دادن هم بیشتره که این روال در هر سال نسبت به سال قبل وجود داره

در اخر اینکه من تمام سعیم رو کردم که مطلب رو درست انتقال بدم اما یادتون باشه اینا وحی نیست و دیگه اینکه زیاد خودتونو واسه این پذیرش عذاب ندین چون همین امسال چند نفر هنوز ترم اول تموم نشده با دیدن شرایط سوئد قیدشو زدن وبرگشتن
    بازم اگر سئوالی بود zaomid@gmail.com

نقل قول نوشته اصلی توسط ashil816 نمایش پست ها
    امروز بالاخره بعد از چند بارمراجعه مسئول admissionواسه متقاضیان ایرانی رو پیداش کردم

1-واسه دوستانی که فارغ التحصیل شدند اما فقط مدرک موقت دارند فرستادن همون کفایت میکنه،میدونم میگین مدرک موقت ترجمه رسمی نمیشه.منم اینو گفتم واینقدر پا فشاری کردم که دونه به دونه اسکن مدارک امسال رو نشونم داد که فرستادن ووقتی گفتم این ترجمها بعضا رسمی نیست(فقط مهر دارالترجمه داشت) گفت همین کفایت میکنه که شامل نام ورشته وتاریخ فارغ التحصیلی ودانشگاه و... باشه وتوصیه کرد اگر کسی نفرستاده حتی با وجود اینکه late applicant میشه سریعا بفرسته.دوستانی که از شیراز وتبریز emailدادن که دانشگاه حتی مدرک موقت رو هم نمیده،وقتی اینو گفتم اسکن مدارک موقت از این 2شهر رو نشونم داد .دیگه نمیدونم شاید دانشگاه تا دانشگاه فرق میکنه

2-واسه دوستانی که ترم اخر هستند،حتما باید یک نامه با امضا head of department ونه کس دیگری همراه مدارک میفرستادن .اینو تو قوانین نشونم داد ووقتی ازش خواستم یه نسخه بده تا بتونم عین متنو واسه دوستان بنویسم گفت چون ایین نامه داخلیه نمیتونه بده

درجواب این سئوال که ایاقانون دانشگاه های مختلف برای مورد 1 و 2 فرق میکنه ،گفت حداقل مطمئنه که در شهرهای بزرگ قانون همینه

راستی بد نیست بدونین که امسال تعداد متقاضی خیلی بیشتره اما خوب تعداد پذیرش دادن هم بیشتره که این روال در هر سال نسبت به سال قبل وجود داره

در اخر اینکه من تمام سعیم رو کردم که مطلب رو درست انتقال بدم اما یادتون باشه اینا وحی نیست و دیگه اینکه زیاد خودتونو واسه این پذیرش عذاب ندین چون همین امسال چند نفر هنوز ترم اول تموم نشده با دیدن شرایط سوئد قیدشو زدن وبرگشتن
    واقعاً ممنونم از شما كه به اين شفافي توضيح داديد و پيگير كاراي دوستان بوديد، واقعاً خدا خيرتون بده... با اجازه من يك سوال در مورد نامه كه Head of Department بايد امضاء مي كرد بپرسم، من اين نامه رو كامل آماده كردم و فرستادم امضاش از طرف Dean بود، شما منظورتون مدير گروه هست يا رئيس دانشكده؟

Junior Member

آقا خیلی ممنون ، زحمت کشیدین.

منظورتون از این جمله آخر چی بود؟ که نوشتین بعضیا با دیدن شرایط سوئد برگشتن ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashil816 نمایش پست ها

مرسی جناب آشیل ، واقعا دستت درد نکنه که برای یه سری دیگه که نمیشناسیشون اینقد زحمت کشیدی، خدا عمرت بده ، اما این نامه ی فارق التحصیلی در آینده رو تا اونجا که من میدونم (دیده بودم) نگفته فقط مدیر گروه، نامه ی منم امضاش از معاون آموزشی دانشکده هست، که اتفاقا توی ریز نمره هام هم اسمش به عنوان مشاور درسی نوشته شده، یعنی اون غیر قابل قبول هست؟ تا حالا که گیر ندادن!!!!!!
    ویرایش توسط spt : February 5th, 2010 در ساعت 04:22 PM دلیل: اشتباه تا
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

من 3 تا از انتخابهامو boras, malardalen, gavle زدم. کاش اینا مهبونتر باشن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)