صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    همون موقع كه اين ايميل رو بهم زد بهش اينو گفتم ولي از اون روز تا حالا بهم جواب نداده. نمي_دونم چرا. به يه استاد ديگخ تواون دپارتمان هم ايميل زدم ولي اون هم جواب نداده. نمي دونم جريان چيه؟
    تلفن بزن. ایمیل فایده نداره. این چیزا رو با صحبت مستقیم راحتتر میشه حل کرد.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated است!

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb
    من از اونجايي كه نمي تونستم ديفر كنم چون دانشگاه ما نمي شه ديفر كرد مجبور شدم ري اپلاي كنم بعد از اين همه مدت كه منتظر نامه ها بودم به من نامه زدند كه به خاطر بحران مالي قضيه تو complicated است و ما بايد جلسه بذاريم؟؟ اين يعني چه؟ مگه دانشگاه مي تونه چنين كاري را كنه و بعد از يه ترم بزنه زير همه چي؟؟ :-[ اون از ويزامون كه ريكلير شديم حالا اين هم از دانشگاه مثل اينكه قسمت نيست ما بريم
    دوستان راهنماييم مي كنند كه من چه كار بايد بكنم؟؟؟
    ای بابا از این بابت خیلی متاسف شدیم...
    یک سال (شاید بیشتر) آدم زحمت میکشه بعدشم میشه این :-[
    اینم شانس ما بود دیگه صاف نسل ما خورد به این بحران اقتصادی...
    اونم از وضعیت ویزا و کلیرنسمون!
    صاحب جان! ما برای شما خیلی دعا می کنیم، امیدواریم که اونا لا اقل وضعیت شما رو درک کنند!

بعد از کلی این در و اون در زدن و کلی ایمیل به استادای دیگه زدن یه استاد دیگه تو همون دانشگاه بهم ایمیل زده که میتونه بهم فاند بده اگه از زمینه کاریش خوشم بیاد. من هم بدم نیومد و پیشنهادشو قبول کردم منتظرم confirm کنه. ولی مسئله ای که الان مطرح می شه اینه که آیا اگر استادم عوض بشه باید i20 جدید بگیرم ؟ خیلی پیچیده شده چون من الان تو مرحله کلیرنس هستم و نمی دونم با این وضعیت چی میشه؟
    اگه کلیر بشم باید با همون i20 فبلی برم؟ چیکار باید بکنم؟

Senior Member saheb آواتار ها

خوشبختانه مشكل فاند من حل شد و استادم دانشگاه را راضي كرد
    HAPPINESS

تبریک میگم صاحب جان. ولی کسی نظری در مورد پست آخری که من گذاشتم نداره؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خا&

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    بعد از کلی این در و اون در زدن و کلی ایمیل به استادای دیگه زدن یه استاد دیگه تو همون دانشگاه بهم ایمیل زده که میتونه بهم فاند بده اگه از زمینه کاریش خوشم بیاد. من هم بدم نیومد و پیشنهادشو قبول کردم منتظرم confirm کنه. ولی مسئله ای که الان مطرح می شه اینه که آیا اگر استادم عوض بشه باید i20 جدید بگیرم ؟ خیلی پیچیده شده چون من الان تو مرحله کلیرنس هستم و نمی دونم با این وضعیت چی میشه؟
    اگه کلیر بشم باید با همون i20  فبلی برم؟ چیکار باید بکنم؟
    سلام
    خیر شما هیچ مشکلی نخواهید داشت. حتی اگه براتون I-20 جدید صادر بشه شما نیاز نداری موقع pickup نشونش بدی. میتونی با همون قبلی ویزا بگیری. به هر حال اونا I-20 رو نگه نمیدارن و بهت پسش میدن. ضمن اینکه حتی اگه واست I-20 جدید صادر بشه فقط ممکن هست میزان فاند یکمی بالا پایین بشه که من البته بعید میدونم. چیزای مهم مثل داشتن فاند یا شماره sevis تغییری نمیکنه. اینا در صورتی هست که به همین ترم برسید و به موقع کلیر بشید. اگه مجبور به defer بشید که باید I-20 جدید ببرید و بازم مسئله ای نیست چون خیلیا وقتی دیفر میکنن و با I-20 جدید میرن میزان فاندشون تغییر کرده. کلا نگران این موضوع نباشید هیچ مشکلی نخواهید داشت. من بعید میدونم با عوض شدن استاد نیازی باشه I-20 جدید براتون صادر بشه
    I-20 شما الان دست سفارت هست. اگه به موقع کلیر بشید نیازی نیست چیز جدیدی ببرید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicate

این بحران اقتصادی هم بهانه خوبی شده واسه استادا برای پیچوندن ما
    به این اوباما هم مثکه خیلی امیدی نیست. امیدوارم شرایط بدتر نشه.

کانادا هم به آمریکا خیلی وابستس لطفا اگر در مورد کانادا هم تجربه مشابهی
    دارید بفرمائید .

Junior Member zarya آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated اس

الان وضعیت اقتصادی آمریکا چجوریه ؟ میشه فاند گرفت (در مقطع دکترا) ؟ چون این تایپک ها برای شش هفت سال پیشه.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : دانشگاه تازه به من اعلام كرده كه به خاطر بحران مالي قضيه فاندم complicated اس

نقل قول نوشته اصلی توسط zarya نمایش پست ها
    الان وضعیت اقتصادی آمریکا چجوریه ؟ میشه فاند گرفت (در مقطع دکترا) ؟ چون این تایپک ها برای شش هفت سال پیشه.
    بستگی به رشته و دانشگاه داره. دانشگاه های خوب که اکثرن فاند میدن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)