صفحه 38 از 57 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 565

موضوع: بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بيماريهاي استخوان (اسكلت) + روماتولوژی و بافت همبند

مشکل بنده در رفتگی مکرر شانه (بدون عوارض): معاف از رزم تبصره: هنگام خدمت دو بار در رفتگی معاف دایم که نمیدونم چطور در رفتگی حین خدمت رو تایید میکنند؟
    با توجه به اینکه mri بنده مربوط به 92/1/29 جوابش اینه:
    ( cyst in posterior aspect of humeral epiphysis noted- (not clinically significant
    conclusion: Cyst in posterior aspect of humeral epiphysis
    و الان در اثر در رفتگی بیشتر و شدیدتر خیلی وضع بدتر شده بطوریکه تحمل سرما را ندارم و در اثر سرما و یا عصبانیت تیر میکشه قانون جدید عکس در رفتگی اجباری با رادیو لوژی حذف شده و عوارض اضافه شده و بنده عوارض دارم (گواهی معتبراز جراح و فوق تخصص هم دارم) و مطمینا mri جدید وضع رو بدتر نشون میده باید mri جدید بگیرم برا کمیسیون یا خودشون میگن بگیر اصلا تو شهرستان خرم آباد کمیسیون تشکیل میشه اگه تشکیل میشه نظر اونا مهمتره یا کمیسیون تهران ؟

کلا بعد از پزشک اولیه که فقط یه مهر زد و حتی قوانین جدید رو نمیدو نست کمیسیون شهرستان برگزار میشه یا نه میگن مستقیم برو بیمارستان تهران؟

واسه معاینه اصلی خودشون میگن mri جدید بگیر یا از قبل خودم یک جدید بگیرم؟ میترسم با این mri رد بشم معاف از رزم هم بدردم نمیخوره چون قبلا کارت سبز بسیج که همون آموزشی رو گرفتم اون تبصره که میگه دوبار در رفتگی حین خدمت خوب موقع در رفتگی رادیولوژی کجاست که عکس معمولی بگیره نکنه تو خدمت بدون در رفتگی اجباری که واقعا درناکه خودشون میگن در رفته؟؟ من نمیدونم اگر شهرستان کمیسیون داره اینجا بهتره اگر نه ترجیح میدم همون تهران از اول شروع کنم که با توجه به شغل آزاد سربازی تو تهران یا امریه گرفتن بهتره خواهش میکنم راهنماییم کنید واقعا موندم چیکار کنم

Junior Member zarya آواتار ها

سلام
    منم ژنوواروم دارم در حدود 9 سانت.
    اگه پارسال میرفتم دنبال معافیت امیدی بود چون اون موقع تو آیین نامه 10 سانت معاف دائم بود.اون موقع پیش یکی دوتا دکتر رفتم گفتن احتمال اینکه معافیت دائم بگیری 70 درصده ولی متاسفانه یه ماه بعدش بدلیل کمبود سرباز یه آیین نامه جدید زدن بیرون 10 سانت به 14 سانت تبدیل شد و باز رفتم دکتر گفتن حالا حتی معاف از رزمم نمیشی.
    الان معافیت پزشکی خیلی سخت شده و خیلی از آیتم ها رو حذف کردن.

سلام من زائده شوکی مهره آخر گردنم انحراف داره و گردن درد دارم این عکسم هست تو جواب عکس نوشته زائده عرضی مهره آخر در هر دو طرف بزرگ هست میخواستم بپرسم آیا این بیماری همون سندروم توراسیک اوت لت یا دنده گردنی هست اگه کسی سر درمیاره خواهشا اهنمایی کنه با این وضعیت معاف میشم

http://upload7.ir/viewer.php?file=27...5990166118.jpg

Junior Member

دوستان سلام
    من قبل از خدمت به دلیل دررفتگی مکررشانه چپ برای معافیت پزشکی اقدام کردم ولی چون قانون عوض شده بود معاف از رزم شدم و یک اسفند 93 اعزام شدم برای خدمت اما تو هفته سوم خدمت کتفم دوباره دچار دررفتگی شد بطوری که در عرض یک هفته پنج بار دچار دررفتگی شدم که هرپنج بار خودش بعد از چند دقیقه جا رفت و متاسفانه نتونستم حین دررفتگی عکس بگیرم ...... دکتر بهداریی بعد از معاینه معرفیم کرد به بیمارستان بقیه الله (من سرباز سپاهم)که اونجا پزشک متخصص ارتوپدشون گفت حتما باید عمل بشی و برام ام آر آی جدید نوشت و گفت بعد از دیدن ام آر آی جدید وقت و نوع عملت (باز یا بسته )رو مشخص میکنه میخواستم بدونم با توجه به شرایط جدید آیین نامه معافیت پزشکی و با توجه به این که من بخاطر این موضوع معاف از رزم هم شدم الآن میتونم درخواست معافیت داعم بدم و اینکه احتمال معاف داعم شدنم چقدرهستش. لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید.خیلی ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sp67 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من قبل از خدمت به دلیل دررفتگی مکررشانه چپ برای معافیت پزشکی اقدام کردم ولی چون قانون عوض شده بود معاف از رزم شدم و یک اسفند 93 اعزام شدم برای خدمت اما تو هفته سوم خدمت کتفم دوباره دچار دررفتگی شد بطوری که در عرض یک هفته پنج بار دچار دررفتگی شدم که هرپنج بار خودش بعد از چند دقیقه جا رفت و متاسفانه نتونستم حین دررفتگی عکس بگیرم ...... دکتر بهداریی بعد از معاینه معرفیم کرد به بیمارستان بقیه الله (من سرباز سپاهم)که اونجا پزشک متخصص ارتوپدشون گفت حتما باید عمل بشی و برام ام آر آی جدید نوشت و گفت بعد از دیدن ام آر آی جدید وقت و نوع عملت (باز یا بسته )رو مشخص میکنه میخواستم بدونم با توجه به شرایط جدید آیین نامه معافیت پزشکی و با توجه به این که من بخاطر این موضوع معاف از رزم هم شدم الآن میتونم درخواست معافیت داعم بدم و اینکه احتمال معاف داعم شدنم چقدرهستش. لطفا اگه اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید.خیلی ممنون.
    چیزی که من پیدا کردم این هستش

بند 16- محدوديت حركات مفاصل:

الف) در مورد مفاصل هانش، زانو و شانه معاف دائم.

ب) محدوديت حركات ساير مفاصل بزرگ در صورتي كه نيمي از حركات محدود شده باشد معاف دائم.

ج) در موارد خفيف تر همراه با اختلال عملكرد خدمات غيررزمي.

حالا اینکه شما محدودیت که داری در حد معافیت دائم هستش یا نه باید شورای پزشکی رای بده

Junior Member

دوست گرامی ممنون از راهنماییتون
    من آخرین بار حین درآوردم کاپشن سربازیم تو اتاقک دژبانی کتفم دررفت ..... اینو گفتم که بدونید تا چه حد مفصلم دچار آسیب شده
    حالا سوالی که دارم اینه ...... من میتونم روز 18 فروردین که دکتر قراره برام وقت عمل تعیین بکنه همون جا تو بیمارستان بقیه الله واسه کمیسیون پزشکی اقدام بکنم یا خیر با توجه به این که من محل خدمتم کرج هستش.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

دوست گرامی ممنون از راهنماییتون
    من آخرین بار حین درآوردم کاپشن سربازیم تو اتاقک دژبانی کتفم دررفت ..... اینو گفتم که بدونید تا چه حد مفصلم دچار آسیب شده
    حالا سوالی که دارم اینه ...... من میتونم روز 18 فروردین که دکتر قراره برام وقت عمل تعیین بکنه همون جا تو بیمارستان بقیه الله واسه کمیسیون پزشکی اقدام بکنم یا خیر با توجه به این که من محل خدمتم کرج هستش.
    پروسه معافیت پزشکی حین خدمت اینه که شما میری بهداری جایی که داری خدمت میکنی اونا نامه بهت میدن میری بیمارستان زیر نظرشون اونجا دکتر میبینه اگر لازم باشه عکس مینویسه بعد
    میری وقت کمیسیون میگیری یک معمولا 2 تا 3هفته بعدشه بسته به تعداد افرادی که تو نوبت هستند میری کمیسیون دکتر عکس و نظر دکتر بیمارستان میبینه و میگه برو یک ماه دیگه نتیجه به
    ارگانی که خدمت میکنی اعلام میشه این پروسه بود که من تو یک ارگان بخصوص دیدیم حالا ممکنه جاهای دیگه کمی متفاوت باشه

Junior Member

خیلی ممنون دوست گرامی
    امروز منو فرستادن که از قسمت ایثار گری پادگان نامه معرفی به کمیسیون پزشکی بگیرم ...... میخواستم بدونم از زمانی که نامه معرفی به کمیسیون رو میگیرم و درگیر انجام مراحل کمیسیون میشم وضعیت خدمتم چجوری میشه باید در طول این مدت هم تو پادگان حضور داشته باشم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

خیلی ممنون دوست گرامی
    امروز منو فرستادن که از قسمت ایثار گری پادگان نامه معرفی به کمیسیون پزشکی بگیرم ...... میخواستم بدونم از زمانی که نامه معرفی به کمیسیون رو میگیرم و درگیر انجام مراحل کمیسیون میشم وضعیت خدمتم چجوری میشه باید در طول این مدت هم تو پادگان حضور داشته باشم؟؟
    بله باید حضور داشته باشید فقط اگر احیانا تو کمیسیون معاف بشید فکر میکنم 20 یا 30 روز بهتون مرخصی استعلاجی میدن که کارهای ترخیص و گرفتن نامه معافیت پزشکی از بیمارستان و .... انجام بدید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مدتیه به شدت بدن درد دارم بعضی موقع ها این قدر زیاد میشه که نمیتونم عضلاتمو تکون بدم.پاهام مدام آب میاره و طوری که راه رفتنم مشکل ساز میشه مفصلام یه دفعه ورم میکنند بعد قرمز میشن بعد خوب میشن دوباره چند وقت بعدش اوضاع همین جوری ادامه پیدا میکنه.گودیه پا و کمرن دارم اما خفیفه.کسی میدونه آیا معاف میشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)