صفحه 641 از 1402 نخستنخست ... 1415415916316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506516917411141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,401 تا 6,410 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

آخرین خبر در مورد آموزشی تیر اینکه،

بعد از حداقل 200 بار تماس با ب ن ن م با خود سرهنگ ح صحبت کردم، توی لیستشون نگاه کرد گفت اسمت هست (با شماره پرونده سرچ میکنه، اگه خواستید زنگ بزنید شماره پرونده دمه دستتون باشه) و اوایل خرداد با برگه سبز پاشین بیاین حضوری اینجا.
    جهت اطلاع دوستان

سلام
    من از طریق سهمیه دانش آموخته رتبه اولی کارشناسی، در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته شده ام. آیا این سهمیه قبولی از طریق سازمان سنجش هم در بنیاد جزء پذيرفته‌شدگان از مسير سهمية دانشجويان داراي استعداد درخشان برای استفاده از تسهیلات نظام وظيفة تخصصي می شود یا حتما باید پذیرفته شده ی سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور باشد؟

Junior Member

سلام دوستان.

من هنوز دانشجو هستم و برای آموزشی تیرماه نخبگان ثبت نام کردم . یعنی برگ سبز و ... ندارم.

مشکلی که نداره؟

سلام
    من چنتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده.
    میخواستم بپرسم کسی که خدمت قبلی داره در صورت احراز شرایط میتونه از پروژه جایگزین خدمت استفاه کنه؟ (گیر ندن که خدمت قبلی داری نمیشه!)
    مثلا من الان فارغ التحصیل ارشد هستم و 7 ماه خدمت قبلی دارم. (الان تو فرجه 1 ساله هستم) معدل ارشد 18.7 (شاگرد اول)، اگه برم دکترا و معدل واحدهای درسیم بالای 17 بشه (2 سال اول) + مقاله میتونم از از طریق بنیاد ملی نخبگان برای سربازی اقدام کنم؟
    حالا میخوام ببینم اگه اون شرایط رو داشته باشم با توجه به اینکه قبلا آموزشی رفتم آیا بازم باید آموزشی برم؟
    با این قانون جدید که اومده، ظاهرا یا باید فارغ التحصیل باشی یا اینکه دانشجوی دکترا تو سال سوم باشی که بتونی پروژه رو انجام بده. هر سال بدتر از پارسال!
    راستی، من معدل کارشناسیم بالای 16 نیست، یادمه قبلا اینطور بود که ارشد و دکترا بالای 17 باشه میشد از تسهیلات استفاده کرد. الان چطور؟؟
    این بند رو دیدم شک کردم!
    "5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد."
    کلا تو ایران با اعصاب آدم بازی میکنن!
    ویرایش توسط LIMITED : April 22nd, 2015 در ساعت 03:41 PM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام
    من چنتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره جواب بده.
    میخواستم بپرسم کسی که خدمت قبلی داره در صورت احراز شرایط میتونه از پروژه جایگزین خدمت استفاه کنه؟ (گیر ندن که خدمت قبلی داری نمیشه!)
    مثلا من الان فارغ التحصیل ارشد هستم و 7 ماه خدمت قبلی دارم. (الان تو فرجه 1 ساله هستم) معدل ارشد بالای 18.5، اگه برم دکترا و معدل واحدهای درسیم بالای 17 بشه (2 سال اول) + مقاله میتونم از از طریق بنیاد ملی نخبگان برای سربازی اقدام کنم؟
    حالا میخوام ببینم اگه اون شرایط رو داشته باشم با توجه به اینکه قبلا آموزشی رفتم آیا بازم باید آموزشی برم؟
    با این قانون جدید که اومده، ظاهرا یا باید فارغ التحصیل باشی یا اینکه دانشجوی دکترا تو سال سوم باشی که بتونی پروژه رو انجام بده. هر سال بدتر از پارسال!
    ممنون
    کسانی که خدمت قبلی دارند هم میتونن از پروژه جایگزین استفاده کنند
    طبق قوانین جدید فقط شرط معدل و مقاله نیست الان شرط رتبه هم اضافه شده
    برای دکترا فکر باید پروپوزال دفاع کنی بعد میتوانی اقدام کنی
    شما که آموزشی رفتی دیگه نیاز نیست آموزشی بری
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان؛
    من امروز رفتم بنیاد و سوال کردم در مورد شرایط نخبگی، خانومی که اونجا بعنوان کارشناس بود، درست جواب نداد! یعنی به هیچ کس درست جواب نمیدن! هرچی پرسیدم منظورتون از شرایط نخبگی چیه، همش میگفت همون شرطی که تو سایت زدیم. بهش میگم اونا شرطای لازمهف کافی نیست، شرطای کافبه چیه؟! درست جواب نداد، همش میگفت شما برو سامانه ثریا ثبت نام کن، اونجا میزنه!! فقط جواب سربالا داد! وقتی خیلی بهش گیر دادم، کفت مقاله، اختراع، طرح پژوهشی و ...!
    فقط دوستان حواسشون باشه که باید شرایط نخبگی رو در حین تحصیل بدست بیارن!
    خدای من باورم نمیشه.... اینا پس به کی می خوان بگن واقعا نخبه؟
    من با شرایط زیر بعد از ثبت نام رد شدم پس کیو می خواید قبول کنید؟
    لیسانس دانشگاه تهران معدول 16.76
    فوق لیسانس شریف معدل 17.05
    پذیرش ارشد با سهمیه استعداد درخشان
    رتبه همزمان کنکور ارشد 13 از بین 27000 نفر
    رتبه 201 کارشناسی
    حل معضل کاربردی کشور به تائید شرکت ملی گاز
    یک مقاله کنفرانس بین المللی.

آقا من همه شرایط لازم رو حتی بیشتر از نیاز داشتم. شرایطی که به اعتراض همه خیلی از افراد کمی همزمان همشو دارن. این شرایط کافی چیه......
    من متاهلم 2 ماه دیگه اعزاممه... ای خدا...........

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط lalejini نمایش پست ها
    رتبه 201 کارشناسی

آقا من همه شرایط لازم رو حتی بیشتر از نیاز داشتم. شرایطی که به اعتراض همه خیلی از افراد کمی همزمان همشو دارن. این شرایط کافی چیه......
    متاسفانه شرایط رقابتی کردند یعنی داشتن شرایط الزامی برای گرفتن پروژه جایگزین نیست
    شما شرایط لازم برای ثبت نام رو دارید و معلوم نیست امتیازات بر چه مبنای محاسبه میشه که شخصی مثل شما رد میشه
    پیشنهاد میکنم با این رزومه خوب حتما دنبال پروژه کسری باشید که حداقل اگر نتونستید نخبگی یا امریه بگیرید حداقل 1 سال تو سیستم نظامی باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lalejini نمایش پست ها
    رتبه 201 کارشناسی

چقدر طول کشید تا بهتون پاسخ بدن ؟ در ضمن رشتتون چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کسانی که خدمت قبلی دارند هم میتونن از پروژه جایگزین استفاده کنند
    طبق قوانین جدید فقط شرط معدل و مقاله نیست الان شرط رتبه هم اضافه شده
    برای دکترا فکر باید پروپوزال دفاع کنی بعد میتوانی اقدام کنی
    شما که آموزشی رفتی دیگه نیاز نیست آموزشی بری
    ممنون از شما
    در مورد این بند سوال دارم دقیق معلوم نکرده.
    "5-1. دانش‌آموختگاني كه ميانگين كلِ دورة كارشناسيِ آنان بيش از 16، ميانگين كلِ دورة كارشناسي‌ارشد و نيز دورة دكتري بيش از 17 باشد."
    من معدل کارشناسیم بالای 16 نیست، یادمه قبلا اینطور بود که تو مقطع دکترا، معدل ارشد و دکترا بالای 17 بود میشد از تسهیلات استفاده کرد. یعنی هر مرحله فقط به مرحله قبل ربط داشت. الان این بند قانون جدید چی میگه؟؟
    یک سوال دیگه این قانون جدید، طرح اولیه هست و توضیحات کاملش قراره بیاد؟ چون قبلا تو پی دی اف خیلی بیشتر توضیح داده بودن. مثلا برای همون قسمت که منظور من هست جدولی بود که مشخص کرده بود همه چیو!
    راستی با شاگرد اولی بین 14 نفر تو ارشد (با معدل 18.7-گروه فنی) کاری نمیشه کرد؟! تو این قانون جدید توضیح خاصی ندادن!
    اون دوستمون هم که با معدل های خوب از دانشگاه های تهران و شریف هستن رو رد کردن هم خیلی مسخرس، فکنم مقاله ISI نداشتن بدون بررسی حذف کردن! بعد میگن صرف مقاله مطرح نیست! عملا طرح سربازی رو گزینشی کردن با این قانون جدید!!!!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    ممنون از شما
    در مورد این بند سوال دارم دقیق معلوم نکرده.
    من معدل کارشناسیم بالای 16 نیست، یادمه قبلا اینطور بود که تو مقطع دکترا، معدل ارشد و دکترا بالای 17 بود میشد از تسهیلات استفاده کرد. یعنی هر مرحله فقط به مرحله قبل ربط داشت. الان این بند قانون جدید چی میگه؟؟
    یک سوال دیگه این قانون جدید، طرح اولیه هست و توضیحات کاملش قراره بیاد؟ چون قبلا تو پی دی اف خیلی بیشتر توضیح داده بودن. مثلا برای همون قسمت که منظور من هست جدولی بود که مشخص کرده بود همه چیو!
    راستی با شاگرد اولی بین 14 نفر تو ارشد (با معدل 18.7-گروه فنی) کاری نمیشه کرد؟! تو این قانون جدید توضیح خاصی ندادن!
    اون دوستمون هم که با معدل های خوب از دانشگاه های تهران و شریف هستن رو رد کردن هم خیلی مسخرس، فکنم مقاله ISI نداشتن بدون بررسی حذف کردن! بعد میگن صرف مقاله مطرح نیست! عملا طرح سربازی رو گزینشی کردن با این قانون جدید!!!!
    در مورد سوال اول فکر کنم از بنیاد بپرسید بهتره ولی فکر کنم الان منظور هر سه دوره است
    توضیحات کامل اون و اینکه نحوه گزینش به چه صورت هستش هنوز بیرون نیومده
    یک بندی رو گویا اضافه کردن به نام استعداد های درخشان شاگرد اول چون شرط رتبه ندارند و بدون کنکور وارد شدند از این بند استفاده میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)